Panasonic TX-55JZ1500E


Televízor, Smart: Áno, OLED obrazovka, Uhlopriečka: 139 cm, 4K Ultra HD, 3840x2160, OS TV: My Home Screen, 100 Hz, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilný s Google Assistant, 4 × HDMI port, 2 × USB 2.0, 1 × USB 3.0, Bluetooth: Áno, Wi-Fi: Áno, Miracast: Áno, PVR: Áno, Duálny tuner: Áno, Ethernet/LAN pripojenie: Áno, HbbTV: Áno. Viac info

Uhlopriečka


Cena 1 499,00 €

Zľava 3 % z predchádzajúcej ceny: 1 539,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 29,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart OLED televízor Panasonic TX-55JZ1500E v čiernom prevedení so 55“ (139 cm) uhlopriečkou, 4K Ultra HD rozlíšením (3840 × 2160) a inteligentným HCX Pro AI procesorom so sebou prináša úchvatný obraz a skvelý zvuk, vďaka ktorým sa plne ponoríte do každého sledovaného obsahu. Profesionálny panel Master HDR OLED v spolupráci s technológiami Dolby Vision IQ (optimalizuje nastavenia televízora pre dokonalý obraz), HLG, HDR10 či HDR10+ sa postará o vynikajúci a jasnejší obraz HDR, zatiaľ čo integrovaný zvukový systém Cinema Surround Pro spolu s formátom Dolby Atmos (jasnosť, bohatosť a hĺbka) zaručia verný a pohlcujúci zvuk. Herné obzory rozšíri režim Extreme či rozhranie HDMI 2.1 podporujúce vysokú frekvenciu snímania, variabilnú obnovovaciu frekvenciu a technológiu AMD FreeSync Premium. Potešia aj funkcie my Home Screen 6.0 (prístup k obľúbeným položkám), my Scenery (vyberte si upokojujúce obrázky a videá) či podpora Google Asistent a Amazon Alexa.

Dokonalá viditeľnosť, dokonalý pocit

Televízor 4K OLED je vytvorený profesionálnymi filmármi a prináša ohromujúci obraz, ktorý vám doslova vyrazí dych. Vďaka 3D priestorovému zvuku, ktorý podnecuje zmysly, budete mať pocit, akoby ste boli priamo na scéne. Všetky technológie sú vyrobené tak, aby vzbudzovali emócie, inšpirovali a premieňali bežný život na filmový.

Úchvatný filmový obraz

Profesionálna verzia panela Master HDR OLED a procesor HCX Pro AI – Profesionálny panel televízora Panasonic 4K OLED je vyrobený v Japonsku a dosahuje výnimočný jas a kontrast. Súbežne s tým procesor HCX Pro AI okamžite analyzuje obraz a zdokonaľuje presnosť, kontrast a čistotu farieb pre špičkový výkon vo svojej triede.

Precíťte drámu spoločne s filmovým zvukom

Dolby Atmos – zvukový systém vás prenesie z pohovky priamo do filmu. Integrované reproduktory vrátane zabudovaného basového reproduktora ovládajúceho basy spolupracujú s technológiou Dolby Atmos, prinášajú pohlcujúci zvuk a nové úrovne zábavy.

Inteligentná cesta k skvelému obrazovému zážitku

Automatická umelá inteligencia – vďaka umelej inteligencii analyzujú tieto prvotriedne televízory prichádzajúci signál a okamžite upravujú nastavenie obrazu. Automatická umelá inteligencia pozná nastavenia pre šport, filmové scény a ďalšie – a nastavuje ich pre vás. Len sa pohodlne usaďte a užívajte si predstavenie.

Optimálny jas a farba – za každých podmienok

Formát Multi HDR – podporou všetkých formátov HDR (vysoký dynamický rozsah) zaisťujú tieto prémiové televízory najlepší možný výkon bez ohľadu na zdroj obrazu. Jas a farby sú optimalizované podľa jednotlivých scén, či už je zdrojom Dolby Vision, HLG, HDR10, alebo nový adaptívny formát HDR10+.

Ľahké ovládanie televízora pomocou hlasu

  • Ovládajte televízor bez rúk s pomocou od Google - Zapnite televízor Panasonic pomocou hlasu bez potreby diaľkového ovládača – stačí sa opýtať Google. Len pomocou hlasu môžete zapnúť televízor, nastaviť hlasitosť a používať ďalšie funkcie. Začnite tým, že zariadeniu so službou Asistent Google poviete „OK Google“. (*Dostupnosť služieb sa líši podľa krajín a jazykov.)

  • Rozprávajte sa s reproduktorom - Spolupracuje s funkciou Alexa – zmena kanálu, hlasitosti alebo vypnutie hlasom – so zariadením Amazon Alexa. Ideálne v situáciách, keď máte plné ruky.

Herná akcia na veľkej obrazovke 4K OLED

  • Herný režim Extreme – herný režim Extreme znamená, že televízor 4K OLED je pripravený na akciu. Rozhranie HDMI 2.1 zas podporuje vysokú frekvenciu snímania (HFR), variabilnú obnovovaciu frekvenciu (VRR) a technológiu AMD FreeSync Premium pre nové úrovne reality vyžadované najnovšími hernými zariadeniami.

  • AMD FreeSync Premium – televízory Panasonic OLED pre rok 2021 majú certifikáciu AMD FreeSync Premium. Sú navrhnuté tak, aby ste získali najlepší herný zážitok pri hraní na najnovších a najzaujímavejších herných zariadeniach. Vychutnajte si plynulý obraz v rozlíšení 4K na veľkej farebnej obrazovke a uniknite do herného sveta.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 55 "
Typ obrazovky OLED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV My Home Screen

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Panasonic TX-55JZ1500E

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami