Panasonic TX-55JZ2000E


Uhlopriečka: 55 ", Typ obrazovky: OLED, Typ rozlíšenia: 4K Ultra HD, OS TV: My Home Screen Viac info

Uhlopriečka


Cena 1 799,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 35,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

0,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

0 + nakupů

Zobraziť 0 recenzií a jedno ocenenie

Popis produktu

Smart OLED televízor Panasonic TX-55JZ2000E v čiernom prevedení s 55“ (139 cm) uhlopriečkou, 4K Ultra HD rozlíšením (3840 × 2160) a inteligentným HCX Pro AI procesorom so sebou prináša úchvatný obraz a skvelý zvuk, vďaka ktorým sa plne ponoríte do každého sledovaného obsahu. Profesionálny panel Master HDR OLED v spolupráci s technológiami Dolby Vision IQ (optimalizuje nastavenia televízora pre dokonalý obraz), HLG, HDR10 či HDR10+ sa postará o vynikajúci a jasnejší obraz HDR, zatiaľ čo integrovaný zvukový systém 360° Soundscape Pro spolu so vstavaným systémom reproduktorov Technics a formátom Dolby Atmos (jasnosť, bohatosť a hĺbka) zaručia verný a pohlcujúci zvuk. Filmových nadšencov určite poteší špeciálny filmársky režim s inteligentným snímaním a herné obzory rozšíri režim Extreme.

Ovládnutie obrazu a zvuku pre komplexné domáce kino

Vlajková loď medzi televízormi zo série JZ2000 ovláda domácu zábavu. Na vlastnej obrazovke 4K OLED ožívajú filmy, prémiová televízia, šport aj hry. Vďaka integrovanému systému reproduktorov vyladenému spoločnosťou Technics sa môžete cítiť ako súčasť akcie. 

Dokonalá viditeľnosť, dokonalý pocit

Obyčajný obraz sa stáva filmovým. Je to viac než len sledovanie relácie. Televízor 4K OLED vytvorený profesionálnymi filmármi prináša ohromujúci obraz, ktorý vám doslova vyrazí dych. Vďaka 3D priestorovému zvuku, ktorý podnecuje všetky zmysly, budete mať pocit, akoby ste boli priamo na filmovej scéne. Všetky technológie sú vyrobené tak, aby vzbudzovali emócie, inšpirovali a premieňali bežný život na filmový. 

Úchvatný filmový obraz

Profesionálna verzia panela Master HDR OLED a procesor HCX Pro AI. Profesionálny panel 4K OLED je vyrobený v Japonsku a dosahuje výnimočný jas a kontrast. Súbežne s tým procesor HCX Pro AI okamžite analyzuje obraz a zdokonaľuje presnosť, kontrast a čistotu farieb pre špičkový výkon vo svojej triede. 

Pôsobivý zvuk, aby ste mali pocit, že ste naozaj tam

Jedinečný integrovaný zvukový systém 360° Soundscape Pro vás prenesie z pohovky do centra diania. Integrované reproduktory smerujú nahor a do boku, boli vyladené spoločnosťou Technics a využívajú technológiu Dolby Atmos, aby ste sa ponorili do filmu. 

Inteligentný spôsob, ako dosiahnuť vynikajúci obraz a zvuk

Pomocou umelej inteligencie analyzuje tento model prichádzajúci signál a okamžite upravuje nastavenie obrazu a zvuku. Automatická umelá inteligencia pozná nastavenia pre šport, živú hudbu, filmové scény a ďalšie a nastavuje ich pre vás. Len sa pohodlne usaďte a užívajte si predstavenie.

Optimálny jas a farba

Formát Multi HDR – podporou všetkých formátov HDR (vysoký dynamický rozsah) zaisťujú prémiové televízory najlepší možný výkon bez ohľadu na zdroj obrazu. Jas a farby sú optimalizované podľa jednotlivých scén, či už je zdrojom Dolby Vision, HLG, HDR10 alebo adaptívny formát HDR10+.

Dokonalý obraz pre všetky svetelné podmienky

Dolby Vision IQ inteligentne optimalizuje nastavenia televízora pre dokonalý obraz v miestnosti v každom okamihu. Či už je vaša obývacia izba úplne tmavá alebo jasne osvetlená, Dolby Vision IQ sa dynamicky prispôsobuje meniacemu sa svetlu v miestnosti a poskytuje čo najlepší zážitok zo sledovania.

Domáce kino zodpovedajúce predstavám režiséra v akomkoľvek svetle

Filmársky režim s inteligentným snímaním – filmársky režim vytvorili spoločnosti z oblasti elektroniky a poprední filmoví režiséri. Jediným tlačidlom nastavíte farebnú paletu, kontrast, pomer strán a frekvenciu snímania filmu tak, ako to režisér predpokladal. Obraz sa automaticky upraví, aj keď sa zmení úroveň osvetlenia.

Hranie s ohromujúcou rýchlosťou, rozlíšením a pohybom

Herný režim Extreme znamená, že nové televízory 4K OLED sú pripravené na akciu. Procesor HCX Pro AI znižuje oneskorenie vstupu takmer na polovicu (v porovnaní s modelmi OLED z roku 2020). Rozhranie HDMI 2.1 zas podporuje vysokú frekvenciu snímania (HFR) a variabilnú obnovovaciu frekvenciu (VRR) pre nové úrovne reality vyžadované najnovšími hernými zariadeniami.

Kľúčové vlastnosti OLED televízora Panasonic JZ2000

 • Ostrosť a detaily rozlíšenia 4K Ultra HD

 • Špičkový kontrast a skutočná čierna vďaka OLED Master HDR panelu

 • Zvuk vyladený spoločnosťou Technics

 • Integrovaný soundbar a reproduktory namierené nahor a do strán pre dokonalý priestorový a obklopujúci zvuk 360° Soundscape Pro

 • Podpora viacerých formátov HDR: Dolby Vision IQ, HDR10+ Adaptive, HDR10, Hybrid Log-Gamma

 • Filmmaker mode - špeciálny režim pre filmové zážitky podľa predstáv režisérov

 • Game Mode Extreme pre extrémne herné zážitky

 • Podpora HDMI 2.1 a AMD FreeSync Premium

 • Kvalitný zvuk vďaka technológii Dolby Atmos

 • Podpora nového vysielania DVB-T2 (H.265), DVB-C, DVB-S2

 • Smart aplikácie a streamovacie služby ako YouTube a Netflix

 • Režim Netflix Calibrated Mode pre najlepšie zážitky z Netflixu

 • Intuitívny a prispôsobivý operačný systém my Home Screen 6.0

 • Kompatibilný s hlasovým ovládaním Google Assistant a Amazon Alexa

 • Funkcia Bluetooth Audio Link pre pripojenie bezdrôtových reproduktorov

 • Nezávislé ovládanie hlasitosti TV a slúchadiel

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 55 "
Typ obrazovky OLED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV My Home Screen

Návody a manuály

Ocenenie a hodnotenia produktov

NAY Techbox roka 2021

NAY Techbox roka 2021

Nominácia

0,0 / 5

0 recenzií Panasonic TX-55JZ2000E

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené