Panasonic TX-65DX900E (čierny)

Zobraziť

Uhlopriečka: 65 ", Typ obrazovky: LED, Typ rozlíšenia: 4K Ultra HD Viac info

Popis produktu

Úžasný 3D televízor TX-65DX900E značky Panasonic sa môže pochváliť kvalitnou SMART LED obrazovkou s uhlopriečkou veľkou 65“ palcov. Rozlíšenie tejto skvelej 4K Ultra HD obrazovky je úžasných 3840 x 2160 pixelov. Pracuje s technológiou zobrazenia BMR IFC s frekvenciou 3000 Hz. Televízor poskytuje niekoľko HDMI a USB vstupov, podporuje CI + slot, LAN či USB-HDD. Dôležitou súčasťou je procesor Studio Master HCX, ktorý spolu s operačným systémom Firefox zabezpečí kvalitný výkon a plynulý chod. K nevyhnutným funkciám patrí aj Wi-Fi, bluetooth , podpora tunerov, či služby ako HbbTv, EPG, alebo HDR či Local Dimming Pro.

 

 

4K Ultra HD obrazovka

Štýlový 3D SMART LED televízor  Panasonic TX-65DX900E disponuje uhlopriečkou s veľkosťou až skvelých 65“ palcov, čo predstavuje 164 cm. Navyše sa táto obrazovka pýši 4K Ultra HD s rozlíšením 3840 x 2160 pixelov a technológiou zobrazenia BMR IFC s frekvenciou 3000 Hz. Zabezpečí tak bezchybný a detailný obraz. Obrazovka využíva platformu FireFox, ktorá umožňuje pohodlný prístup k vášmu obsahu.

HCX procesor

Televízor Panasonic TX-65DX900E pracuje so skvelým procesorom Studio Master HCX, ktorý zabezpečí plynulý a kvalitný chod vášho zariadenia. Televízor tiež obsahuje dostatok konektorov pre pripojenie ďalších obrazoviek alebo zariadení. Pre externé disky ponúka 3 x USB port a pre prídavné obrazovky či notebooky ponúka 4 x HDMI vstup. Veľkou súčasťou sú aj 2 x CI + slot, LAN, DLNA či USB-HDD.

Služba HbbTV a veľa ďalších

Televízor Panasonic TX-65DX900E ponúka množstvo inteligentných funkcií ako je podpora HbbTV, Game mód, Mirroring, Webový prehliadač či Media Player, bluetooth, či Touch Pad ovládač. Samozrejmosťou je pripojenie na bezdrôtovú sieť Wi-Fi, s ktorým sa jednoducho spojíte s vašou domácou sieťou a môžete sa naplno venovať aplikáciám, alebo sledovaniu filmov či seriálov online. Rozsiahlu ponuku najmodernejších služieb si môžete užívať aj prostredníctvom internetových videí na YouTube.

Realistický obraz vďaka HDR

Dôležitou súčasťou televízora je tiež slúchadlový audio výstup pre pripojenie slúchadiel s ktorými môžete sledovať váš obľúbený obsah bez rušenia ostatných. Ponúka tiež rozsiahlu tunerovú výbavu a to DVB-T + DVB T2, satelitné DVB-S2 a káblové DVB-C. Televízor podporuje aj technológiu HDR, ktorá zabezpečí dynamický obraz s reálnym podsvietením. Vďaka tejto technológií sa obraz maximálne podobá realistickému svetu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 65 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Panasonic TX-65DX900E (čierny)

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené