Popis produktu

 

 

 

Tenký dizajn v spojení so skvelým výkonom v rozsahu HDR 

Tento televízor 2019 4K LED s technológiou HDR Bright Panel ponúka úžasný obraz s rozlíšením 4K HDR. Vďaka technológii dynamických metaúdajov HDR10+ a funkcii Adaptive Backlight Dimming poskytuje detailné scény s presným kontrastom. Inteligentné funkcie umožňujú jednoduchý prístup k aplikáciám Internet Apps a službám VOD.

Podpora formátu HDR10+

Tento televízor podporuje prehrávanie štandardu HDR novej generácie Dynamic Metadata: HDR10+. Samozrejme, že podporuje aj bežné štandardy HDR10 a Hybrid Log-Gamma, aby si používatelia mohli vychutnať rôznorodý obsah s rozsahom HDR.

Adaptive Backlight Dimming

Poskytuje hlboké čierne odtiene v tmavých scénach a dostatok intenzity v jasných scénach. Televízory s technológiou Adaptive Backlight Dimming nepretržite analyzujú vstupný obraz, aby mohli neustále prispôsobovať svoj svetelný výkon a poskytovať optimálnu kvalitu obrazu.

Nahrávanie na pevný disk USB

Televízne programy možno nahrávať na pamäťové zariadenie USB alebo na externý pevný disk jednoduchým stlačením tlačidla REC na diaľkovom ovládači. (Táto funkcia vyžaduje pevný disk USB alebo jednotku flash s kapacitou aspoň 160 GB)

Vstup HDMI × 3

Televízor obsahuje viacero portov HDMI. Pomocou káblov HDMI tak možno naraz pripojiť viacero zariadení, napríklad prehrávač diskov BD alebo najnovšie herné zariadenia. Táto možnosť otvára dvere k rozšírenej audiovizuálnej zábave.

Smart funkcie

Televízor Panasonic potvrdzuje vysokú kvalitu aj inteligentným prostredím Smart TV, ktoré prináša napríklad hybridné vysielanie HbbTV, ale aj možnosť prezerať webové stránky či zabávať sa s obľúbenými internetovými aplikáciami ako Youtube, Netflix, Prime Video.

Podpora Smart aplikácií

  • Lepšia.TV - Internetová služba Lepšia.TV ponúka pohodlné online sledovanie televízie u vás doma. Obsahuje 93 TV staníc vrátane všetkých jej funkcií (až 30 dní Timeshift, pauza, neobmedzené nahrávanie, pretáčanie, videoarchív, ...). Využiť môžete aj bohatú videotéku s tisíckou filmov, seriálov, dokumentov a rozprávok. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

  • Služba SledovanieTV - Moderná internetová televízia SledovanieTV prinesie množstvo televíznych programov do vašej domácnosti, aby ste si mohli užiť chvíľky voľného času čo najpríjemnejšie. Služba ponúka aj spätné prehrávanie a osobné nahrávky. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

  • Netflix - Táto trendová streamovacia služba ponúka pestrý výber oceňovaných TV relácií, filmov, dokumentov či rozprávok. Programy si dokonca budete môcť stiahnuť a sledovať na cestách bez zbytočného čerpania dát. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

  • Live TV od freeSAT Skylink - Tento model podporuje zábavu pre celú rodinu prostredníctvom služby freeSAT od Skylinku - užijete si tak internetovú televíziu Live TV s videopožičovňou, ktorá obsahuje stovky filmov či seriálov. Obľúbené programy si vychutnáte až na 4 zariadeniach súčasne a vďaka sedemdňovému archívu programov nezmeškáte žiadnu reláciu. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 65 "
iTyp obrazovky: LED
iTyp rozlíšenia: 4K Ultra HD
OS TV: My Home Screen

Ďalšie vlastnosti

Značka: Panasonic
iSmart: Áno
Techn.pohyb.interpolácie: BMR IFC
iFrekvencia pohyb.interpolácie: 1200

Display/Grafika

iUhlopriečka: 65 "
iUhlopriečka: 164 cm
iTyp obrazovky: LED
iTyp rozlíšenia: 4K Ultra HD
iRozlíšenie: 3840x2160
Tvar obrazovky: rovná
Pomer strán: 16:9

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Nie
iPočet HDMI portov: 3
Kompozitný video vstup: Áno
iMiracast: Áno
iPVR: Áno
iPočet USB 2.0 portov: 2
iPočet USB 3.0 portov: 1
iRozhranie CI: Áno
Výstup pre slúchadlá: Áno
iEthernet / LAN pripojenie: Áno
Podpora SCART: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 145,4 cm
Výška: 84,3 cm
Hĺbka: 6,6 cm
Výška s podstavcom: 90,3 cm

Funkcie manažmentu

iProgramový sprievodca (EPG): Áno

Uchytenie

iVESA štandard: 400x200

TV tuner

iTyp signálu: DVB-T, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265
Duálny tuner: Nie

Operačný systém

OS TV: My Home Screen

Funkcie

i3D kompatibilita: Nie
HbbTV: Áno

Ďalšie parametre

iTrieda energ.účinnosti: A+

Ostatné

Kód produktu: TX-65GX700E

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore