Panasonic TX-65HZ1500E


Uhlopriečka: 65 ", Typ obrazovky: OLED, Typ rozlíšenia: 4K Ultra HD, OS TV: My Home Screen Viac info


Cena 1 999,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 39,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Elegantný Smart OLED televízor Panasonic TX-65HZ1500E v čiernej farbe ponúka štýlový a tenký dizajn, špičkový obraz a krištáľovo čistý zvuk. Master HDR OLED obrazovka s uhlopriečkou 65“ (164 cm) vám prinesie nevídanú obrazovú kvalitu s rozlíšením 4K Ultra HD (3840 x 2160). Televízor obsahuje inteligentný procesor HCX PRO, ktorý poskytuje ohromujúco presné farby, hlbšie čierne odtiene a ostrejšie detaily. Podporuje prehrávanie štandardov HDR novej generácie HDR10+ a Dolby Vision IQ, ako aj bežné štandardy HDR10 a Hybrid Log-Gamma. O pohlcujúci priestorový zvuk sa postará integrovaný zvukový systém 360° Soundscape v spolupráci s formátom Dolby Atmos. Televízor podporuje hlasového asistenta Amazon Alexa a Google Assistent.

 

TX-65HZ1500E

Rad HZ1500 je určený pre zákazníkov s vycibreným citom, ktorí oceňujú štýlový dizajn, ale v prípade obrazového a zvukového výkonu nerobia kompromisy. Panel Master HDR OLED poskytuje obraz, ktorý spĺňa požiadavky hollywoodskych štúdií. Integrovaný zvukový systém 360° Soundscape poskytuje zvuk zodpovedajúci obrazu.

Voľba hollywoodskych odborníkov

S obrazom nakalibrovaným na splnenie požiadaviek hollywoodskych štúdií budú filmy vo vašej domácnosti vyzerať presne tak, ako boli zamýšľané.

Inteligentný procesor HCX Pro

Mnohé desaťročia skúseností zachytených vo výkonnom čipe na poskytovanie vynikajúcej kvality obrazu.

Master HDR OLED

Vďaka mnohým desaťročiam tvorby vysokokvalitného obrazu a príspevku popredného hollywoodskeho koloristu spĺňajú naše modely s týmito obrazovkami všetky očakávania.

HDR10+

Vysoký štandard čistoty obrazu, kontrastu a farieb z diskov UHD Blu-ray™ s kódovaním HDR10+ a streamovania videoobsahu.

Dolby Vision IQ

Dolby Vision IQ využíva pokročilý snímač okolitého svetla v televízore na inteligentné zobrazenie všetkých detailov, aj keď sa svetelné podmienky vašej obývacej izby menia.

360° Soundscape

Unikátne integrované reproduktory smerujúce nahor a dopredu spolupracujú s formátom Dolby Atmos®, aby vás zvuk úplne pohltil a preniesli ste sa z pohovky do filmu.

Filmársky režim

Navrhnutý v spolupráci s poprednými svetovými režisérmi, aby sa jediným stlačením tlačidla zachovala farba, kontrast, pomer strán a snímková frekvencia ich filmov.

Podpora Smart aplikácií

  • Lepšia.TV - Internetová služba Lepšia.TV ponúka pohodlné online sledovanie televízie u vás doma. Obsahuje 93 TV staníc vrátane všetkých jej funkcií (až 30 dní Timeshift, pauza, neobmedzené nahrávanie, pretáčanie, videoarchív, ...). Využiť môžete aj bohatú videotéku s tisíckou filmov, seriálov, dokumentov a rozprávok. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

  • SledovanieTV - Moderná internetová televízia SledovanieTV prinesie množstvo televíznych programov do vašej domácnosti, aby ste si mohli užiť chvíľky voľného času čo najpríjemnejšie. Služba ponúka aj spätné prehrávanie a osobné nahrávky. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

  • Netflix - Táto trendová streamovacia služba ponúka pestrý výber oceňovaných TV relácií, filmov, dokumentov či rozprávok. Programy si dokonca budete môcť stiahnuť a sledovať na cestách bez zbytočného čerpania dát. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

  • Skylink Live TV - Tento model podporuje zábavu pre celú rodinu prostredníctvom služby Live TV od Skylinku - užijete si tak internetovú televíziu s videopožičovňou, ktorá obsahuje stovky filmov či seriálov. Obľúbené programy si vychutnáte až na 4 zariadeniach súčasne a vďaka sedemdňovému archívu programov nezmeškáte žiadnu reláciu. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 65 "
Typ obrazovky OLED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV My Home Screen

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Panasonic TX-65HZ1500E

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené