Panasonic TX-65HZ2000E

Zobraziť


Televízor, Smart: Áno, OLED obrazovka, Uhlopriečka: 164 cm, 4K Ultra HD, 3840x2160, OS TV: My Home Screen, 100 Hz, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilný s Amazon Alexa, Google Assistant, 4 × HDMI port, HDMI 2.0, 2 × USB 2.0, 1 × USB 3.0, Bluetooth: Áno, Wi-Fi: Áno, Miracast: Áno, PVR: Áno, Duálny tuner: Áno, Ethernet/LAN pripojenie: Áno, HbbTV: Áno. Viac info


Cena 2 399,00 €

Zľava 8 % z predchádzajúcej ceny: 2 599,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 47,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 239,90 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Špičkový Smart OLED televízor Panasonic TX-65HZ2000E v čiernom prevedení so 65“ (164 cm) uhlopriečkou, 4K Ultra HD rozlíšením (3840 x 2160) a inteligentným HCX Pro procesorom so sebou prináša úchvatný obraz a skvelý zvuk. Profesionálny panel Master HDR OLED v spolupráci s technológiami Dolby Vision IQ (inteligentné zobrazenie všetkých detailov pomocou snímača okolitého svetla), HDR10+, HLG sa postará o vynikajúci a jasnejší obraz HDR, zatiaľ čo integrovaný zvukový systém 360° Soundscape Pro spolu s formátom Dolby Atmos (jasnosť, bohatosť a hĺbka zvuku) zaručia verný pohlcujúci zvuk Hi-Fi. Filmových nadšencov určite poteší špeciálny filmový režim (zachováva farbu, kontrast, pomer strán a snímkovú frekvenciu filmov) a o spoľahlivé pripojenie sa postará Bluetooth, štvorica HDMI portov či trojica USB vstupov.

 

Zažite kvalitu kina aj v domácnosti

Profesionálna verzia panela Master HDR LED poskytuje obraz, ktorý spĺňa požiadavky hollywoodskych štúdií. Integrovaný zvukový systém 360° Soundscape Pro naladený spoločnosťou Technics poskytuje zvuk zodpovedajúci obrazu. 

Voľba hollywoodskych odborníkov

S obrazom nakalibrovaným na splnenie požiadaviek hollywoodskych štúdií budú filmy vo vašej domácnosti vyzerať presne tak, ako boli zamýšľané. 

Inteligentný procesor HCX Pro

Mnohé desaťročia skúseností zachytených vo výkonnom čipe na poskytovanie vynikajúcej kvality obrazu.

Profesionálna verzia panela Master HDR OLED

Profesionálna verzia panela Panasonic je vyrobená na mieru tak, aby poskytovala vynikajúci a jasnejší obsah HDR, ktorý nemá konkurenciu.

HDR10+

Vysoký štandard čistoty obrazu, kontrastu a farieb z diskov UHD Blu-ray s kódovaním HDR10+ a streamovania videoobsahu.

Dolby Vision IQ

Dolby Vision IQ využíva pokročilý snímač okolitého svetla v televízore na inteligentné zobrazenie všetkých detailov, aj keď sa svetelné podmienky vašej obývacej izby menia.

360° Soundscape Pro

Unikátne vstavané reproduktory smerujúce nahor a dopredu spolupracujú s formátom Dolby Atmos, aby vás preniesli z pohovky do filmu. Naladenie spoločnosťou Technics zaručuje verný pohlcujúci zvuk Hi-Fi.

Filmársky režim

Navrhnutý v spolupráci s poprednými svetovými režisérmi, aby sa jediným stlačením tlačidla zachovala farba, kontrast, pomer strán a snímková frekvencia ich filmov.

Kalibrovaný režim Netflix

Získajte špičkový obraz zo služby Netflix. Sledujte doma vysokokvalitné programy s rozlíšením 4K zodpovedajúce predstavám režiséra.

Podpora Smart aplikácií

  • Lepšia.TV - Internetová služba Lepšia.TV ponúka pohodlné online sledovanie televízie u vás doma. Obsahuje 93 TV staníc vrátane všetkých jej funkcií (až 30 dní Timeshift, pauza, neobmedzené nahrávanie, pretáčanie, videoarchív, ...). Využiť môžete aj bohatú videotéku s tisíckou filmov, seriálov, dokumentov a rozprávok. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

  • SledovanieTV - Moderná internetová televízia SledovanieTV prinesie množstvo televíznych programov do vašej domácnosti, aby ste si mohli užiť chvíľky voľného času čo najpríjemnejšie. Služba ponúka aj spätné prehrávanie a osobné nahrávky. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

  • Netflix - Táto trendová streamovacia služba ponúka pestrý výber oceňovaných TV relácií, filmov, dokumentov či rozprávok. Programy si dokonca budete môcť stiahnuť a sledovať na cestách bez zbytočného čerpania dát. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

  • Skylink Live TV - Tento model podporuje zábavu pre celú rodinu prostredníctvom služby Live TV od Skylinku - užijete si tak internetovú televíziu s videopožičovňou, ktorá obsahuje stovky filmov či seriálov. Obľúbené programy si vychutnáte až na 4 zariadeniach súčasne a vďaka sedemdňovému archívu programov nezmeškáte žiadnu reláciu. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 65 "
Typ obrazovky OLED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV My Home Screen

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Panasonic TX-65HZ2000E

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Milos

22. 1. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • dizajn
  • výkon

V čase, keď som si vyberal nový televízor a rozhodoval sa medzi výrobkami LG a Panasonic, bol mojím najväčším favoritom 65" LG CX, ktorý splňoval všetky moje požiadavky a ja som bol v domnení, že je to ozaj No. 1. Panasonic som považoval za špičkového výrobcu, avšak dizajn stojanov ma od kúpy odraďoval až do dňa, kedy som zbadal Panasonic HZ2000.<br /> Panasonic HZ2000 ma zaujal nielen dizajnom, ale najmä svojimi parametrami. To, že na mnohých recenziách získal v roku 2020 označenie najlepší výrobok roku ma iba utvrdilo, že som našiel to, čo nám najlbižšiu dobu bude spríjemňovať spoločné chvíle v obývačke. Jednoduchosť ovládania celý zážitok z používania iba umocňuje.<br /> <br /> Čo sa týka TV prijímača, používam ho iba ako zobrazovač spolu s Octagon SF 8008 a Yamaha 2060, ktoré sú prepojené HDMI káblami Evolveo XXtremeCord 2.1.<br /> Čo sa týka zobrazenia obrazu, OLED vás jednoducho nesklame a vy nebudete mať pocit, že sledujete TV program, ale ste jednoducho súčasťou deja (najmä ak máte izbu dokonale zatemnenú). Obraz najmä pri 4K a HDR obsahu je jednoducho neopakovateľný. HD obsah je veľmi pekne upscalovaný a v pohode si na 65" vychutnáte aj SD stanice, hoci ani ten najlepší procesor neurobí z mazanice akou je česká hudobná stanica "OČKO" kvalitny obraz (veľmi nízky datový tok).<br /> <br /> Keďže HZ2000 ponúka audio od Technicsu, bol som zvedavý aj na zvukový prejav, hoci moja Yamaha 2060 s bedňami od Maganatu je úplne iný level. TV dokáže bez problému ozvučiť veľkú obývačku a s jednoduchosťou dokáže prehrať všetko od Dolby Digital vrátane zvuku ATMOS. Chýbajúci audio dekodér pre zvuk DTS bude chýbať tomu, kto si púšťa filmy s týmto formátom. Aj z tohoto dôvodu slúži TV najmä ako zobrazovač....<br /> <br /> Môj záver: Ak čítate tieto riadky, vybrali ste si vynikajúci televízor, ktorý má svoju cenu, ale na druhej strane ponúka vynikajúce parametre. Ak máte navyše možnosť sledovať blue ray, kvalitné HD, alebo TV stanice v 4K, nehľadajte inde. Svoju TV ste už našli! LG ide cenou stále dole a ponúka neustále nové a nové modely, avšak kvalita od výrobcu Panasonic nepotrebuje kvantitu...<br /> <br /> Zopár fotiek:<br /> <a href="https://uloz.to/file/2XkaAwjsccG4/panasonic-hz-2000-review-zip" rel="nofollow">https://uloz.to/file/2XkaAwjsccG4/panasonic-hz-2000-review-zip</a><br /> <br /> Sato<br />