Panasonic TX-65JZ1000E


Televízor, Smart: Áno, OLED obrazovka, Uhlopriečka: 164 cm, 4K Ultra HD, 3840x2160, OS TV: My Home Screen, 100 Hz, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilný s Amazon Alexa, Google Assistant, 4 × HDMI port, 2 × USB 2.0, 1 × USB 3.0, Bluetooth: Áno, Wi-Fi: Áno, Miracast: Áno, PVR: Áno, Duálny tuner: Áno, Ethernet/LAN pripojenie: Áno, HbbTV: Áno. Viac info


Cena 1 749,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 34,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart televízor Panasonic TX-65JZ1000E, OLED, 164 cm, 4K Ultra HD, 3840×2160, My Home Screen, 100 Hz, DVB-T2/H.265, DVB-S2, DVB-C, Amazon Alexa, Google Assistant, 4× HDMI, 2× USB 2.0, 1× USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Miracast, PVR, duálny tuner, Ethernet/LAN pripojenie, HbbTV, rozhranie CI, kompozitný video vstup, výstup pre slúchadlá, služby YouTube, Netflix, VESA štandard 300×300, trieda energetickej účinnosti G

Špičková OLED obrazovka

4K OLED televízor prináša skutočne presné farby, hlbokú čiernu a neuveriteľné detaily panelu Master OLED a procesoru HCX Pro AI. Ponúka aj technológiou HDR čo znamená, že filmy, seriály a relácie vás skutočne pohltia. 

Ohromujúci obraz

Tento 4K OLED televízor vytvorený v spolupráci s filmármi vám prináša ohromujúci obraz, ktorý vám vyrazí dych. Vďaka fascinujúcemu priestorovému zvuku, ktorý osloví vaše zmysly, budete mať pocit, ako by ste boli súčasťou scény. Všetky technológie majú inšpirovať a zmeniť všedné záležitosti na filmové zážitky.

Zvuk ako v kine

Dolby Atmos – audio systém sprevádza skvelý obraz, aby ste sa z pohovky preniesli priamo do deja filmu. Integrované reproduktory a spracovanie zvuku spolupracujú s technológiou Dolby Atmos 3D a prinášajú zvuk, ktorý vás pohltí, aby ste si mohli užívať zábavu. 

Inteligentný spôsob, ako získať skvelý obraz

Prémiové televízory analyzujú vstupný signál pomocou AI a okamžite upravujú vlastnosti obrazu. Auto AI rozpozná nastavenia pre šport, filmové scény a ďalšie, takže ich pre vás optimalizuje. 

Optimálny jas a farby

Podporou všetkých formátov HDR (vysoký dynamický rozsah) zaisťuje tento televízor skvelý výkon, a to bez ohľadu na zdroj obrazu. Jas a farby sú optimalizované podľa scén - bez ohľadu na to, či zdroj má formát Dolby Vision, HLG, HDR10 alebo HDR10+ Adaptive. 

Režim Netflix Calibrated Mode

Sledujte relácie na Netflixe v 4K kvalite a prežite všetky scény očami režiséra, to všetko v pohodlí svojho domova.

Funkcia vysielania

Vedeli ste, že seriály na Netflixe môžete zo svojho telefónu jednoducho vysielať do svojho televízoru Panasonic? Jednoducho iba pripojíte obidve zariadenia k Wi-Fi, kliknete na ikonu Cast a môžete začať. (Vyžaduje predplatné služby Netflix)

Ovládajte svoj televízor hlasom s pomocou Google

Zapnite svoj televízor pomocou svojho hlasu bez potreby diaľkového ovládania – jednoducho požiadajte Google. Televízor môžete zapnúť, upraviť jeho hlasitosť a ďalšie funkcie pomocou vášho hlasu. Jednoducho povedzte „OK Google“ v zariadení so službou Google Assistant a začnite. (služba Google Assistant nie je v niektorých jazykoch a krajinách k dispozícii. Vyžaduje pripojenie k internetu. Dostupnosť služieb sa v rôznych krajinách a jazykoch líši. Niektoré služby môžu byť platené.)

Kompatibilita so službou Alexa

Zmeňte kanál, hlasitosť alebo televízor vypnite hlasom – pomocou zariadenia Amazon Alexa. Ideálne, keď máte obidve ruky plné. 

Hranie s ohromujúcou rýchlosťou, rozlíšením a pohybom

Game Mode Extreme – tento OLED televízor s rozlíšením 4K je pripravený do akcie. Podporuje HDMI 2.1 s vysokým počtom snímok (HFR) a variabilnou obnovovacou frekvenciou (VRR) a technológiu AMD FreeSync Premium pre úroveň realizmu požadovanú novými hernými zariadeniami. 

Plynulé akčné hranie na veľkej OLED obrazovke

Tento OLED televízor má certifikáciu AMD Freesync Premium. Sú navrhnuté k zaisteniu skvelého herného zážitku spolu s hernými zariadeniami. Užite si plynulý 4K obraz na veľkej obrazovke a uniknite do herného sveta. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 65 "
Typ obrazovky OLED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV My Home Screen

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Panasonic TX-65JZ1000E

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami