Panasonic TX-75JX940E


Televízor, Smart: Áno, LED obrazovka, Uhlopriečka: 189 cm, 4K Ultra HD, 3840x2160, OS TV: My Home Screen, 100 Hz, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilný s Google Assistant, 4 × HDMI port, 2 × USB 2.0, 1 × USB 3.0, Bluetooth: Áno, Wi-Fi: Áno, Miracast: Áno, PVR: Áno, Duálny tuner: Áno, Ethernet/LAN pripojenie: Áno, HbbTV: Áno. Viac info

Uhlopriečka


Cena 1 599,00 €

Zľava 6 % z predchádzajúcej ceny: 1 699,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 31,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart LED televízor Panasonic TX-75JX940E so 75“ (189 cm) uhlopriečkou, obrazovkou HDR Cinema Display Pro so 4K Ultra HD rozlíšením (3840 × 2160) a inteligentným HCX Pro AI procesorom prináša úchvatný obraz so širokým rozsahom farieb, ktorý zachytí každý okamih. Zariadenie podporuje viacero formátov HDR (Dolby Vision IQ, HDR10 + Adaptive, HDR10, Hybrid Log-Gamma), ktoré optimalizujú jas a farby podľa jednotlivých scén, zatiaľ čo integrované reproduktory a technológia na spracovanie zvuku spolupracujúca s Dolby Atmos (jasnosť, bohatosť a hĺbka) zaručia verný a pohlcujúci zvuk. Herné obzory rozšíri režim Extreme či rozhranie HDMI 2.1 podporujúce vysokú frekvenciu snímania, variabilnú obnovovaciu frekvenciu a technológiu AMD FreeSync Premium. Potešia aj funkcie my Home Screen 6.0 (prístup k obľúbeným položkám), my Scenery (vyberte si upokojujúce obrázky a videá) či podpora hlasových asistentov.

JX940 series

4K LED televízory radu JX940 ponúkajú špičkový výkon vďaka procesoru HCX Pre AI s umelou inteligenciou. Bleskurýchla a pritom plynulá akcia, široká farebná paleta, neuveriteľný jas a kontrast - to všetko sú známky šampióna. Ideálne pre šport a hranie hier.

Pocíťte filmové alebo herné zážitky na vlastnej koži alebo See it all. Fell it all.

Rýchla akcia vo fantastickej kvalite. Šport a videohry vyžadujú špičkový výkon a Panasonic 4K LED televízory získali posily. Sú navrhnuté pre tú najrýchlejšiu akciu na obrazovke, aby napätie preniesli priamo do vašej obývačky. Úplne ostrý obraz a presné farby, v spojení s pôsobivým zvukom, ktorý vtiahne do akcie vás, vašu rodinu alebo kamarátov. Užite si skvelú zábavu.

Presné farby, ktoré zachytia každý okamih

Obrazovka HDR Cinema Display Pro s vysokým výkonom zabezpečuje zobrazenie širšieho spektra farieb, vysoký kontrast a hladký pohyb - ideálny pre šport i hranie hier. Vysoko kvalitné LED podsvietenie zaisťuje rovnomerný jas po celej obrazovke.

Rýchla akcia pod inteligentnou kontrolou

Obrazový procesor HCX Pre AI s umelou inteligenciou sa stará o naozaj presné farby, kontrast a ostrosť - ideálne pre akciu plnú pohybu. Vďaka AI tento televízor presne vie na čo sa pozeráte a automaticky upraví obraz pre čo najlepší výsledok.

Pôsobivý zvuk, ako by ste boli priamo na štadióne

Skvelý obraz je síce dôležitý, ale až v kombinácii so skvelým zvukom je to to pravé. Spracovanie zvuku so špičkovou technológiou Dolby Atmos zabezpečí, že budete mať pocit, ako by ste sedeli na tom najlepšom mieste na štadióne.

Optimálny jas a farby za všetkých okolností

Podpora všetkých formátov HDR pre vysoký dynamický rozsah zaisťuje najlepší možný obrazový výkon, a to bez ohľadu na zdroj obrazu. Jas a farby sú optimalizované podľa scén. Nezáleží na tom, či má zdroj formát Dolby Vision, HLG, HDR10 alebo nový HDR10 + Adaptive.

Pocíťte napätie na vlastnej koži so zvukom ako v kine

Audio systém s podporou Dolby Atmos sprevádza skvelý obraz, aby ste sa z pohovky preniesli priamo doprostred filmu. Integrované reproduktory a spracovanie zvuku spolupracujúce s technológiou Dolby Atmos prinášajú zvuk, ktorý vás pohltí - aby ste si mohli užívať zábavu novej úrovne.

Inteligentný spôsob sledovania obrazu

Pomocou technológie Auto AI s umelou inteligenciou dokáže tento televízor analyzovať vstupný signál a okamžite upraviť nastavenie obrazu. Auto AI rozpozná nastavenia pre šport, živú hudbu, filmové scény a ďalšie odlíšený obsah, takže automaticky nastaví obraz pre čo najlepší výsledok. Jednoducho sa usaďte a užite si predstavenie.

Optimálny jas a farby za všetkých okolností

Formát multi HDR s podporou všetkých formátov HDR pre vysoký dynamický rozsah zaisťuje najlepší možný obrazový výkon, a to bez ohľadu na zdroj obrazu. Jas a farby sú optimalizované podľa scén. Nezáleží na tom, či má zdroj formát Dolby Vision, HLG, HDR10 alebo nový HDR10 + Adaptive.

Televízor, ktorý dopĺňa váš život podľa predstáv

Prístup k obľúbeným nastaveniam jedným stlačením tlačidla. Pripnite si na úvodnú obrazovku obľúbené položky, ako napríklad aplikácie na streamovanie videí. Na úvodnej obrazovke tak uvidíte len to, čo chcete. Títo prémiové televízory vám zdvihnú náladu, aj keď je práve nesledujete. S funkciou my Scenery si môžete vybrať z rôznych upokojujúcich obrázkov a videí alebo si nastaviť vlastné podľa nálady alebo dennej doby. Ideálne pre udržanie pozornosti alebo prípravu na spánok.

Hranie na veľkej 4K obrazovke

Extrémny herný režim, čiže Game Mode Extreme znamená, že je náš nový LED televízor s rozlíšením 4K pripravený do akcie. Navyše podporuje HDMI 2.1 s vysokým počtom snímok (HFR) a variabilné obnovovacou frekvenciou (vrr) a technológiu AMD FreeSync Premium pre nové úrovne realizmu požadovanej najnovšími hernými zariadeniami. LED televízory radu JX940 majú certifikáciu AMD Freesync Premium. Sú navrhnuté na zabezpečenie najlepšieho herného zážitku spolu s najnovšími a najúžasnejšími hernými zariadeniami. Užite si plynulý obraz v rozlíšení 4K na veľkej farebnej obrazovke a únikový svet počítačových hier.

Jednoduché ovládanie televízora hlasom

Zapnite svoj televízor Panasonic pomocou svojho hlasu bez potreby diaľkového ovládania - jednoducho požiadajte Google. Televízor môžete zapnúť, upraviť jeho hlasitosť a ďalšie funkcie pomocou vášho hlasu. Jednoducho povedzte "OK Google" v zariadení so službou Google Assistant a začnite. Služba Google Assistant nie je v niektorých jazykoch a krajinách k dispozícii. Kompatibilné so službou Alexa - zmeňte kanál, hlasitosť alebo televízor vypnite hlasom - pomocou zariadenia Amazon Alexa. Ideálne, keď máte obe ruky plné.

Kľúčové vlastnosti LED televízora Panasonic JX940

 • Ostrosť a detaily, rozlíšenie 4K Ultra HD

 • Skvelý kontrast, bohaté farby a vysoká ostrosť, ideálny pre šport a hranie hier

 • Podpora viacerých formátov HDR: Dolby Vision IQ, HDR10 + Adaptive, HDR10, Hybrid Log-Gamma

 • Výkonný obrazový procesor HCX Pre AI s umelou inteligenciou vyladený v Hollywoode

 • Game Mode Extreme pre extrémne herné zážitky

 • Podpora HDMI 2.1 a AMD FreeSync Premium

 • Premyslený dizajn vďaka podstavcu Flexible Stand

 • Filmmaker Mode - špeciálny režim pre filmové zážitky podľa predstáv režisérov

 • Kvalitný zvuk vďaka technológii Dolby Atmos

 • Podpora nového vysielania DVB-T2 (H.265), DVB-C, DVB-S2

 • Chytré aplikácie a streamovacie služby ako YouTube a Netflix

 • Intuitívny a prispôsobivý operačný systém my Home Screen 6.0

 • Kompatibilný s hlasovým ovládaním Google Assistant a Amazon Alexa

 • Funkcia Bluetooth Audio Link pre pripojenie bezdrôtových reproduktorov

 • Nezávislé ovládanie hlasitosti TV a slúchadiel

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 75 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV My Home Screen

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Panasonic TX-75JX940E

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami