Panasonic TX-77LZ2000E


Televízor, Smart: Áno, OLED obrazovka, Uhlopriečka: 194 cm, 4K Ultra HD, 3840x2160, OS TV: My Home Screen, 100 Hz, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilný s Amazon Alexa, Google Assistant, 4 × HDMI port, HDMI 2.1, 2 × USB 2.0, 1 × USB 3.0, Bluetooth: Áno, Wi-Fi: Áno, Miracast: Áno, PVR: Áno, Duálny tuner: Áno, Ethernet/LAN pripojenie: Áno, HbbTV: Áno. Viac info


Cena 4 969,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 99,38 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 496,90 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

0,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

0 + nakupů

Zobraziť 0 recenzií a jedno ocenenie

Popis produktu

Smart OLED televízor Panasonic TX-77LZ2000E ponúka 4K Ultra HD rozlíšenie (3840×2160), obrazovku so 77“ (195 cm) uhlopriečkou, panel Master OLED Pro či procesor HCX Pro AI.

Moderný obraz a zvuk

Televízor vytvorený profesionálnymi filmármi prináša ohromujúci obraz, ktorý vám doslova vyrazí dych. Vďaka 3D priestorovému zvuku, ktorý podnecuje všetky zmysly, budete mať pocit, akoby ste boli priamo na filmovej scéne. Všetky technológie sú vyrobené tak, aby vzbudzovali emócie, inšpirovali a premieňali bežný život na filmový.

Presnosť farieb a vynikajúca úroveň jasu

Master OLED Pro a procesor HCX Pro AI – Master OLED PRO je generácia panelov vyrobených v Japonsku, ktorá prináša zlepšený jas vedúci k vynikajúcemu dynamickému kontrastu a zážitku zo sledovania. Súbežne s tým procesor HCX Pro AI okamžite analyzuje obraz a zdokonaľuje presnosť, kontrast a čistotu farieb pre špičkový výkon vo svojej triede.

Pôsobivý zvuk

  • 360° Soundscape Pro - Jedinečný integrovaný zvukový systém 360° Soundscape Pro vás prenesie z pohovky do centra diania. Integrované reproduktory smerujú nahor a do boku, boli vyladené spoločnosťou Technics a využívajú technológiu Dolby Atmos, aby ste sa ponorili do filmu.

  • Integrovaný systém reproduktorov - Systém reproduktorov prináša presný zvuk a umožňuje používateľom využívať jedinečnú funkciu Beam Forming. Pomocou týchto malých reproduktorov možno dosiahnuť špičkové ovládanie zvuku a vytvárať zóny rôznych zvukových hladín. Používatelia si môžu užívať presnejšiu kvalitu zvuku a zároveň minimalizovať potenciálne rušenie iných osôb.

Inteligentný spôsob, ako dosiahnuť vynikajúci obraz a zvuk

Auto AI – pomocou umelej inteligencie sa analyzuje prichádzajúci signál a okamžite upravuje nastavenie obrazu a zvuku. Auto AI pozná nastavenia pre šport, živú hudbu, filmové scény a ďalšie – a nastavuje ich pre vás.

Optimálny jas a farba

Formát Multi HDR – podporou všetkých formátov HDR (vysoký dynamický rozsah) zaisťujú televízory skvelý výkon bez ohľadu na zdroj obrazu. Jas a farby sú optimalizované podľa jednotlivých scén, či už je zdrojom Dolby Vision, HLG, HDR10 alebo adaptívny formát HDR10+.

Dokonalý obraz za každých svetelných podmienok

  • Dolby Vision IQ - Inteligentne optimalizuje váš televízor na dosiahnutie vždy dokonalého obrazu v miestnosti. Či už je vaša obývačka úplne tmavá, alebo jasne osvetlená, Dolby Vision IQ sa dynamicky prispôsobuje zmene osvetlenia v miestnosti a prináša lepší zážitok zo sledovania.

  • Domáce kino zodpovedajúce predstavám režiséra - Filmársky režim (Filmmaker Mode) vytvorili spoločnosti z oblasti elektroniky a poprední filmoví režiséri. Jediným tlačidlom nastavíte farebnú paletu, kontrast, pomer strán a frekvenciu snímania filmu tak, ako to režisér predpokladal. Obraz sa automaticky upraví, aj keď sa zmení úroveň osvetlenia.

Hlasoví sprievodcovia

  • Ovládajte televízor pomocou hlasu - Zapnite televízor Panasonic, nastavte hlasitosť a ďalšie funkcie len pomocou hlasu so zariadením podporujúcim Asistenta Google, ako je inteligentný reproduktor, mobilný telefón alebo tablet. Stačí povedať „Ok Google“ a môžete začať. (Google a Google Nest Audio sú ochranné známky spoločnosti Google LLC. Nest Audio vyžaduje sieť Wi-Fi, elektrickú zásuvku v blízkosti, účet Google a kompatibilné mobilné zariadenie.)

  • Stačí sa opýtať Alexy - Spolupracuje s funkciou Alexa – zmena kanálu, hlasitosti alebo vypnutie hlasom – so zariadením Amazon Alexa. Ideálne v situáciách, keď máte plné ruky.

Herná akcia na vlkej obrazovke

  • Game Mode Extreme - Herný režim Extreme znamená, že televízor 4K OLED je pripravený na akciu. Rozhranie HDMI 2.1 zas podporuje vysokú frekvenciu snímania (HFR), variabilnú obnovovaciu frekvenciu (VRR) a technológiu AMD FreeSync Premium pre úrovne reality vyžadované hernými zariadeniami.

  • Game Control Board – Užívajte si jednoduchšie a intuitívnejšie herné nastavenia pri pripájaní herných zariadení k televízoru prostredníctvom rozhrania HDMI. Funkcia Game Control Board zobrazuje podrobné informácie týkajúce sa hier a umožňuje jednoduchú kontrolu stavu nastavenia. Po priradení k tlačidlu My APP stačí na prístup k tejto funkcii jedna akcia, aby bol zážitok z hrania ešte príjemnejší.

Tuner Penta

Televízny príjem krát päť: Tuner Penta podporuje okrem satelitu, kábla a antény ďalšie dve cesty na prenos signálu. S príjmom cez internet (IPTV) a domácu sieť (TV IP) si môžete zvoliť umiestnenie televízora nezávisle od anténnej zásuvky. Televízny program si tak môžete vychutnať v každej izbe bez dodatočného televízneho pripojenia.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 77 "
Typ obrazovky OLED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV My Home Screen

Návody a manuály

Ocenenie a hodnotenia produktov

NAY Techbox roka 2022

NAY Techbox roka 2022

Nominácia TV

0,0 / 5

0 recenzií Panasonic TX-77LZ2000E

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené