Panasonic TX-77MZ2000E


Televízor, Smart, OLED obrazovka, Uhlopriečka: 195 cm, 4K Ultra HD, 3840x2160, OS TV: My Home Screen, 100 Hz, DVB-S2, DVB-T2, DVB-C2, DVB-T2/H.265, Kompatibilný s Amazon Alexa, 4 × HDMI port, HDMI 2.1, 2 × USB 2.0, 1 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Duálny tuner, Ethernet/LAN pripojenie, HbbTV. Viac info

Uhlopriečka


Cena 5 199,00 €

Zľava 2 % z predchádzajúcej ceny: 5 299,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 103,98 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 6 × 866,50 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

0,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

0 + nakupů

Zobraziť 0 recenzií a jedno ocenenie

Popis produktu

Smart OLED televízor Panasonic TX-77MZ2000E so 4K Ultra HD rozlíšením (3840×2160) a obrazovkou so 77“ (195 cm) uhlopriečkou prináša ohromujúci obraz, 3D priestorový zvuk a hranie hier cez rozhranie HDMI 2.1.

Panasonic OLED TV TX-MZ2000E

Tento 4K OLED televízor prináša ohromujúci obraz, ktorý vám vyrazí dych. Vďaka 3D priestorovému zvuku, ktorý podnecuje všetky zmysly, budete mať pocit, akoby ste boli priamo na filmovej scéne. Všetky technológie sú vyrobené tak, aby vzbudzovali emócie, inšpirovali a premieňali bežný život na filmový.

Prvotriedna presnosť, kontrast a čistota farieb

Nová generácia panelov Master OLED PRO Cinema Size prináša zlepšený jas vedúci k vynikajúcemu dynamickému kontrastu a zážitku zo sledovania a poskytuje výkon, ktorý verne zodpovedá filmovému predstaveniu. Procesor HCX Pro AI zároveň okamžite analyzuje obraz a zdokonaľuje presnosť, kontrast a čistotu farieb pre špičkový výkon vo svojej triede.

Vychutnajte si 360-stupňový zvukový zážitok

 • 360° Soundscape Pro - Jedinečný integrovaný zvukový systém 360° Soundscape Pro vás prenesie z pohovky do centra diania. Integrované reproduktory smerujú nahor a do boku, boli vyladené spoločnosťou Technics a využívajú technológiu Dolby Atmos, aby ste sa ponorili do filmu.

 • Integrovaný systém reproduktorov - Systém poľových reproduktorov prináša presný zvuk a umožňuje používateľom využívať jedinečnú funkciu tvarovania lúčov. Pomocou týchto malých reproduktorov možno dosiahnuť špičkové ovládanie zvuku a vytvárať zóny rôznych zvukových hladín. Vďaka tomu si môžete užívať presnejšiu kvalitu zvuku a zároveň minimalizovať potenciálne rušenie iných osôb.

Automatická umelá inteligencia na neustále optimálny obraz a zvuk

Auto AI – pomocou umelej inteligencie analyzuje model MZ2000 prichádzajúci signál a okamžite upravuje nastavenie obrazu a zvuku. Auto AI pozná nastavenia pre šport, živú hudbu, filmové scény a ďalšie – a nastavuje ich pre vás. 

Široká kompatibilita s formátmi HDR

Formát Multi HDR – podporou všetkých formátov HDR (vysoký dynamický rozsah) zaisťujú prémiové televízory Panasonic najlepší možný výkon bez ohľadu na zdroj obrazu. Jas a farby sú optimalizované podľa jednotlivých scén, či už je zdrojom Dolby Vision, HLG, HDR10, alebo adaptívny formát HDR10+ Adaptive.

Dokonalý obraz za každých svetelných podmienok

 • Zažite nový rozmer zobrazenia HDR - Dolby Vision IQ doslova pridáva sledovaniu obsahu HDR nový rozmer vďaka pokročilému snímaču okolitého svetla v televízore. Či už je vaša obývacia izba úplne tmavá, alebo jasne osvetlená, obraz HDR sa dynamicky zdokonalí na dosiahnutie najlepších farieb a kontrastu.

 • Filmmaker Mode novej generácie - Vychutnajte si obľúbené filmy podľa predstáv režiséra. Filmársky režim novej generácie využíva technológiu inteligentného priblíženia na úpravu teploty farieb a jasu okolia, aby sa zabezpečilo, že každý film bude verný režisérovej vízii, a to aj pri jasnom svetle.

Televízor prispôsobený vášmu životnému štýlu

 • Adaptívny kalibrovaný režim Netflix - Vďaka adaptívnemu kalibrovanému režimu Netflix televízor vyťaží z relácii tejto platformy to najlepšie, a exkluzívny snímač okolitého svetla automaticky prispôsobí zobrazenie podľa svetelných podmienok v miestnosti a poskytne zážitok podľa predstáv tvorcov. (* Vyžaduje sa členstvo na streamovanie v službe Netflix.)

 • My Home Screen 8.0 – My Home Screen 8.0 zvyšuje prístupnosť a jednoduchosť používania televízorov Smart TV. Získajte prístup k obľúbeným nastaveniam a môžete ich prispôsobovať jediným stlačením tlačidla. Pripnite si na domovskú obrazovku obľúbené položky, napríklad aplikácie na streamovanie videa, aby ste videli len tie, ktoré používate.

 • Funkcia my Scenery - Funkcia my Scenery umožňuje premeniť pasívnu obrazovku na aktívnu. Výberom z ponuky upokojujúcich obrázkov a videí si prispôsobte prostredie tpodľa vašej nálady, a vďaka pridaniu obsahu kompatibilného s Dolby Atmos si vychutnáte pohlcujúci zvuk. 

Jednoduché ovládanie

 • Ovládanie hlasom s pomocou od Google - Zapínajte či vypínajte napájanie, prepínajte kanály alebo upravujte hlasitosť pomocou hlasu a služby Google. Stačí povedať „Hey Google“ a môžete začať. (* Vyžaduje sa zariadenie so službou Asistent Google. * Asistent Google nie je k dispozícii v určitých jazykoch a krajinách.)

 • Vstavaná funkcia Alexa – Vstavaná funkcia Alexa je podporovaná na vybraných modeloch televízorov z roku 2023. Požiadajte o predpoveď počasia, užívajte si nakupovanie na Amazone, prehrávajte hudbu a intuitívne ovládajte zariadenia inteligentnej domácnosti jednoduchým rozprávaním do diaľkového ovládača televízora.  (* Amazon Alexa nie je k dispozícii v určitých jazykoch a krajinách. Vyžaduje internetové pripojenie.)

Hranie hier na veľkej obrazovke 4K OLED 

 • Herný režim Game Mode Extreme – Pokročilý panel znižuje oneskorenie vstupu takmer na polovicu ( v porovnaní s modelmi OLED z roku 2020) a rozhranie HDMI 2.1 podporruje vysokú frekvenciu snímania (HFR) a variabilnú obnovovaciu frekvenciu (VRR) pre nové úrovne reality vyžadované najnovšími hernými zariadeniami.

 • Plynulé a intuitívne prostredie – Prostredníctvom rozhrania HDMI si vychutnáte jednoduchšie a intuitívnejšie hrené nastavenia pri pripájaní hrených zariadení k televízoru.  Funkcia Game Control Board zobrazí informácie týkajúce sa hier a umožní jednoduchú kontrolu nastavení. Po priradení k tlačidlu My App postačí na prístup k tejto funkcii jedna akcia, aby bol zážitok z hrania ešte príjemnejší.

 • Režim herného zvuku – Režim herného zvuku umožní prepínanie medzi 2 režimami, ktoré optimalizujú zvuk pre hru, ktroú hráte. Režim RPG vytvára pocit reality na herný zážitok plný intenzity. Režim FPS sa zameriava na polohu zvuku, ktorá hráčom umožňuje počuť jemné zvuky nepriateľov a mať nad nimi navrch. 

 • Úžasné hry bez trhania a zasekávania - Televízory zo série MZ2000 podporujú technológiu AMD FreeSync Premium aj kompatibilnú technológiu NVIDIA G-SYNC. Sú navrhnuté tak, aby poskytovali najlepší herný zážitok pri hraní na najnovších a najzaujímavejších herných zariadeniach. Vychutnajte si plynulé hranie hier s rozlíšením 4K bez trhania na veľkej farebnej obrazovke a uniknite do herného sveta.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 77 "
Typ obrazovky OLED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV My Home Screen

Návody a manuály

Ocenenie a hodnotenia produktov

NAY Techbox roka 2023

NAY Techbox roka 2023

Nominácia TV

0,0 / 5

0 recenzií Panasonic TX-77MZ2000E

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami