PanzerGlass Case Friendly tvrdené sklo pre Samsung Galaxy S10+, čierna

Cena:
29,90 €

Späť na NAY Extra kartu 0,60 €

POPIS PRODUKTU

Tvrdené sklo PanzerGlass Case Friendly spoľahlivo ochráni displej vášho smartfónu Samsung Galaxy S10+. Pre výrobu bolo použité kvalitné japonské sklo Asahi, ktoré vyniká jedinečnú tvrdosťou a priehľadnosťou. Sklo je dvakrát temperované pri teplote 500°C. Jeho výhodou je tiež dokonalá povrchová úprava so zahnutými okrajmi, aby čo najlepšie priľnulo k displeji telefónu. Zachovaná bude aj funkčnosť integrovanej čítačky odtlačkov prstov v displeji. Okraje sú navyše prispôsobené tak, aby bolo možné využívať aj zadné kryty telefónu. Vďaka čiernemu sfarbeniu okrajov nebude sklo takmer viditeľné. Obsah balenia: handrička napustená alkoholom, handrička z mikrovlákna, odstraňovač prachu.

Zobraziť celý popis

Popis produktu

PanzerGlass - ochrana vždy na prvom mieste

PanzerGlass - ochranné tvrdené sklo renomovanej dánskej značky PanzerGlass je ultimátna ochrana displeja. Je vyrobené z temperovaného Japonského skla Asahi tej najvyššej kvality, tvrdosti a priehľadnosti. Na rozdiel od bežných skiel, ktoré sú tvrdené chemicky, sú sklá PanzerGlass tvrdené poctivou temperáciou pri teplote 500 °C po dobu 5 hodín, čo zaručuje výnimočnú tvrdosť, odolnosť a nárazuvzdornosť. Tvrdené sklá PanzerGlass majú špeciálnu oleofóbnu vrstvu, ktorá zabraňuje zanechávaniu nežiaducich odtlačkov prstov, takže vždy zostáva čisté a priehľadné.

Super+GLASS

Označenie Super+GLASS zabezpečí maximálnu ochranu. Tvrdené sklá s označením Super+ prešli procesom dvojitej temperácie a to až po dobu 10 hodín. Tým poskytujú ešte lepšie ochranné vlastnosti.

Zahnuté okraje

PanzerGlass Curved Glass predstavuje najpokročilejšiu ochranu a povrchovú úpravu. Tvrdené sklo prešlo procesom ohrevu a ohýbania, aby sa prispôsobilo krivkám pôvodného telefónu, čo pomáha optimalizovať ochranu proti nárazom. Sú presne tvarované aby sa čo najlepšie prispôsobili pôvodnému dizajnu zariadenia. Sú vybavené optimalizovaným lepidlom a nárazuvzdorným filmom PET. Zahnuté tvrdené sklá sú k dispozícii iba pre smartphony so zahnutým displejom.

Špecifikácie:

  • Original PanzerGlass ™

  • Nárazu vzdorný (0.4 mm hrúbka skla)

  • Odolné proti škrabancom 9H

  • Oleofóbna vrstva

  • Krištáľovo čistý

  • 100% zachovanie dotykových vlastností zariadenia

  • Zaoblené okraje

  • Celé pokrytie displeja

  • Jednoduchá inštalácia a možnosť viacnásobného prelepenia

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Panzerglass
Pre značku: Samsung
Pre uhlopriečku: 6,4 "

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Hĺbka: 0,4 mm

Obsah balenia

Obsah balenia: odstraňovač prachu

Cartridge a tonery

Originálne príslušenstvo: Nie

Ďalšie parametre

Tvrdosť: 9H
Typ skla: 4D
Pre model: Samsung Galaxy S10+

Ostatné

Kód produktu: 7186

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore