PanzerGlass Edge-to-Edge Privacy tvrdené sklo pre Apple iPhone 11/Xr, čierna

Cena:
29,95 €

Späť na NAY Extra kartu 0,60 €

POPIS PRODUKTU

Tvrdené sklo PanzerGlass Edge-to-Edge Privacy s čiernymi okrajmi ochráni displej telefónu Apple iPhone 11/ Xr. Disponuje vysokou tvrdosťou 9H a kopíruje tvar zakrivenia displeja, takže na neho dobre sadne a ochráni ho pred rozbitím a poškriabaním. Povrch skla je hladký a opatrený oleofóbnou vrstvou, ktorá zabraňuje zachytávaniu odtlačkov prstov. Ďalej eliminuje vyžarovanie modrého svetla a redukuje odlesky svetla. Zaujímavou vlastnosťou je CamSlider, čo umožní zakrytie prednej kamery. Obsah balenia: handrička napustená alkoholom, handrička z mikrovlákna, odstraňovač prachu.

Zobraziť celý popis

Popis produktu

PanzerGlass - ochrana vždy na prvom mieste

PanzerGlass - ochranné tvrdené sklo renomovanej dánskej značky PanzerGlass je ultimátna ochrana displeja. Je vyrobené z temperovaného Japonského skla Asahi tej najvyššej kvality, tvrdosti a priehľadnosti. Na rozdiel od bežných skiel, ktoré sú tvrdené chemicky, sú sklá PanzerGlass tvrdené poctivou temperáciou pri teplote 500 °C po dobu 5 hodín, čo zaručuje výnimočnú tvrdosť, odolnosť a nárazuvzdornosť. Tvrdené sklá PanzerGlass majú špeciálnu oleofóbnu vrstvu, ktorá zabraňuje zanechávaniu nežiaducich odtlačkov prstov, takže vždy zostáva čisté a priehľadné.


Super+GLASS

Označenie Super+GLASS zabezpečí maximálnu ochranu. Tvrdené sklá s označením Super+ prešli procesom dvojitej temperácie a to až po dobu 10 hodín. Tým poskytujú ešte lepšie ochranné vlastnosti.


Zaoblené okraje

PanzerGlass Edge-to-Edge tvrdené sklá sú vyrobené z plochého tvrdeného skla a pokrývajú celú prednú plochu zariadenia až po okraj. Tvrdené sklo má zvyčajne aspoň jeden presný otvor, ktorý zodpovedá polohe reproduktora. V závislosti od zariadenia sa môžu vyskytnúť aj ďalšie otvory pre snímače, tlačidlá a kameru. Tvar skla je vždy optimalizovaný s cieľom maximalizovať ochranu pri zachovaní funkčnosti a jednoduchosti použitia. Okraje sú starostlivo zaoblené, leštené a potiahnuté oleofóbnou vrstvou, aby sa zachovali dotykové vlastnosti zariadenia. 


Privacy

S ochranou displeja PanzerGlass Privacy sa nemusíte obávať práce na cestách alebo používania telefónu na verejných miestach. Vďaka filtru Privacy sa stane displej zo strán prakticky neviditeľný. Tvrdené sklo tak ochráni okrem poškodenia displeja, aj citlivé dáta a súkromie pred zvedavcami sledujúcu vašu obrazovku zariadenia. Sklo Privacy má všetky hlavné výhody ako pôvodné tvrdené sklá PanzerGlass, odolnosť voči poškriabaniu a poškodeniu vášho telefónu, no súčasne chráni vaše súkromie.


CamSlider

Sklo je ďalej vybavené systémom CamSlider na ochranu súkromia. Pozostáva zo zabudovaného krytu kamery, ktorý možno jednoducho a pohodlne posúvať doprava alebo doľava. Vďaka tomu môžete účinne chrániť kameru vášho zariadenia.


Špecifikácie:

  • Original PanzerGlass ™

  • Nárazu vzdorný (0.4 mm hrúbka skla)

  • Odolné proti škrabancom 9H

  • Oleofóbna vrstva

  • Krištáľovo čistý

  • 100% zachovanie dotykových vlastností zariadenia

  • Zaoblené okraje

  • Celé pokrytie displeja

  • Jednoduchá inštalácia a možnosť viacnásobného prelepenia

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Panzerglass
Pre značku: Apple
Pre uhlopriečku: 6,1 "

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Hĺbka: 10 mm

Obsah balenia

Obsah balenia: sklo, suchá a vlhká čistiaca handrička

Cartridge a tonery

Originálne príslušenstvo: Nie

Ďalšie parametre

Tvrdosť: 9H
Typ skla: 5D
Pre model: Apple iPhone XR, Apple iPhone 11

Ostatné

Kód produktu: P2668

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore