Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Lepenie fólií na displej Lepenie fólií na displej

  Odborným nalepením fólie ochránite displej vašeho smartfónu a tabletu pred poškodením. Fóliu vám nalepíme na počkanie v ktorejkoľvek predajni.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Hore

Popis produktu

Bezkonkurenčné ochranné sklo

PanzerGlass je lídrom v tvorbe ochranných skiel, čo dokladá dôkladné testovanie odborníkmi. Vďaka svojim unikátnym ochranným vlastnostiam boli sklá PanzerGlass vyhlásené víťazom technického kontrolného združenia TÜV. Majú totiž až 2-3x vyššiu odolnosť ako bežné výrobky. Sklo sa skladá z niekoľkých vrstiev, ktoré zaisťujú jeho pevnosť a odolnosť proti mastnote či lámaniu. To všetko pri hrúbke len 0,4 mm, vďaka ktorej nebudete o tomto ochrannom skle ani vedieť. Aj pri nej dokáže PanzerGlass ochrániť displej vášho zariadenia vo väčšine nebezpečných situácií, do ktorých sa môže dostať.

Jednoduchá aplikácia bez vzduchových bublín

Zadná strana PanzerGlass je potiahnutá silným silikónovým lepidlom, ktoré vám umožní ľahkú a rýchlu aplikáciu ochranného skla na zariadení. Pre rýchlu a jednoduchú inštaláciu je k ochrannému sklu dodávané všetko potrebné vybavenie, ktoré slúži na odmastenie displeja a bezproblémovú aplikáciu. Ak nie ste manuálne zruční, nemusíte mať z aplikácie strach. Ak sklo nalepíte zle, môžete ho jednoducho odlepiť a znova prilepiť. Možnosť prelepenia ochranného skla iste oceníte aj pri kúpe nového zariadenia.
 

Viac než len obyčajné sklo

Vďaka špeciálnej oleofóbnej vrstve, ktorá zabraňuje vzniku odtlačkov prstov. Navyše sa v ňom nachádza AntiShatter vrstva z PET filmu, ktorá zabraňuje triešteniu skla v prípade jeho rozbitia a drží všetky kúsky tesne pohromade. Všetky sklá značky PanzerGlass sú vyrobené z Japonského skla Asahi, ktoré nie sú tvrdené chemickou cestou, ale temperáciou pri teplote 500°C po dobu 5 hodín. Jeho hrany sú zaoblené podľa štandardu 2.5D.

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Panzerglass
Pre značku: Huawei

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: priehľadná

Ďalšie parametre

Pre model: Huawei P8, Huawei P9 Lite 2017

Ostatné

Kód produktu: 5274

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore