PanzerGlass sklo pre iPhone 5/5s/5c, transparentná

Cena:
24,95 €

Späť na NAY Extra kartu 0,50 €

POPIS PRODUKTU

Sklo na mobil PanzerGlass poskytuje vášmu telefónu neviditeľnú ochranu displeja. Sklo zabezpečí najvyššiu kvalitu tvrdosti a priehľadnosti, odolnosť voči nárazom. Špeciálna vrstva zabráni nežiaducim odtlačkom prstov. Ochrana celého displeja, jednoduchá aplikácia, možnosť opätovného prilepenia, zaoblené hrany, hrúbka 0,4 mm. Sklo je určené pre mobilné telefóny iPhone 5/5s/5c.

Zobraziť celý popis

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Lepenie fólií na displej Lepenie fólií na displej

  Odborným nalepením fólie ochránite displej vašeho smartfónu a tabletu pred poškodením. Fóliu vám nalepíme na počkanie v ktorejkoľvek predajni.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Zobrazit všetky služby pre produkt

Hore

Popis produktu

PanzerGlass - ochrana vždy na prvom mieste

PanzerGlass - ochranné tvrdené sklo renomovanej dánskej značky PanzerGlass je ultimátna ochrana displeja. Je vyrobené z temperovaného Japonského skla Asahi tej najvyššej kvality, tvrdosti a priehľadnosti. Na rozdiel od bežných skiel, ktoré sú tvrdené chemicky, sú sklá PanzerGlass tvrdené poctivou temperáciou pri teplote 500 °C po dobu 5 hodín, čo zaručuje výnimočnú tvrdosť, odolnosť a nárazuvzdornosť. Tvrdené sklá PanzerGlass majú špeciálnu oleofóbnu vrstvu, ktorá zabraňuje zanechávaniu nežiaducich odtlačkov prstov, takže vždy zostáva čisté a priehľadné.

 

Super+

Označenie Super+GLASS zabezpečí maximálnu ochranu. Tvrdené sklá s označením Super+ prešli procesom dvojitej temperácie a to až po dobu 10 hodín. Tým poskytujú ešte lepšie ochranné vlastnosti.

 

Zaoblené okraje

PanzerGlass Edge-to-Edge tvrdené sklá sú vyrobené z plochého tvrdeného skla a pokrývajú celú prednú plochu zariadenia až po okraj. Tvrdené sklo má zvyčajne aspoň jeden presný otvor, ktorý zodpovedá polohe reproduktora. V závislosti od zariadenia sa môžu vyskytnúť aj ďalšie otvory pre snímače, tlačidlá a kameru. Tvar skla je vždy optimalizovaný s cieľom maximalizovať ochranu pri zachovaní funkčnosti a jednoduchosti použitia. Okraje sú starostlivo zaoblené, leštené a potiahnuté oleofóbnou vrstvou, aby sa zachovali dotykové vlastnosti zariadenia. 

 

Privacy

S ochranou displeja PanzerGlass Privacy sa nemusíte obávať práce na cestách alebo používania telefónu na verejných miestach. Vďaka filtru Privacy sa stane displej zo strán prakticky neviditeľný. Tvrdené sklo tak ochráni okrem poškodenia displeja, aj citlivé dáta a súkromie pred zvedavcami sledujúcu vašu obrazovku zariadenia. Sklo Privacy má všetky hlavné výhody ako pôvodné tvrdené sklá PanzerGlass, odolnosť voči poškriabaniu a poškodeniu vášho telefónu no súčasne chráni vaše súkromie.

 

Špecifikácia

 • Nárazu vzdorný (0.4 mm hrúbka skla) 
 • Odolné proti škrabancom 
 • Krištáľovo čistý 
 • 100 % zachovanie dotykových vlastností zariadenia 
 • Zaoblené hrany 
 • Celé pokrytie displeja 
 • Oleofóbna vrstva
 • Jednoduchá inštalácia a možnosť viacnásobného prelepenia

Obsah balenia: handrička napustená alkoholom, handrička z mikrovlákna, odstraňovač prachu, sériové číslo.

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Panzerglass
Pre značku: Apple

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: priehľadná

Ďalšie parametre

Tvrdosť: 9H
Typ skla: 2,5D
Pre model: Apple iPhone 5, Apple iPhone 5C, Apple iPhone 5S

Ostatné

Kód produktu: P1010

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore