Panzerglass tvdené sklo pre Huawei P30 Pro, čierna

Cena:
23,90 €

Pôvodná cena 29,95 €
Späť na NAY Extra kartu 0,48 €

POPIS PRODUKTU

Ochranné sklo PanzerGlass chráni displej vášho smartfónu Huawei P30 Pro pred vážnym poškodením a škrabancami. Sklo lemuje tenký čierny rám. Oleofóbna vrstva na povrchu skla zabráni vzniku odtlačkov prstov, vďaka čomu bude displej vždy čistý. Inštaláciu skla zvládnete aj sami, sklo je možné opätovne prelepiť. Obsah balenia: handrička napustená alkoholom, handrička z mikrovlákna, odstraňovač prachu.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 20 %
Popis produktu

PanzerGlass - ochrana vždy na prvom mieste

PanzerGlass - ochranné tvrdené sklo renomovanej dánskej značky PanzerGlass je ultimátna ochrana displeja. Je vyrobené z temperovaného Japonského skla Asahi tej najvyššej kvality, tvrdosti a priehľadnosti. Na rozdiel od bežných skiel, ktoré sú tvrdené chemicky, sú sklá PanzerGlass tvrdené poctivou temperáciou pri teplote 500 °C po dobu 5 hodín, čo zaručuje výnimočnú tvrdosť, odolnosť a nárazuvzdornosť. Tvrdené sklá PanzerGlass majú špeciálnu oleofóbnu vrstvu, ktorá zabraňuje zanechávaniu nežiaducich odtlačkov prstov, takže vždy zostáva čisté a priehľadné.

Super+GLASS

Označenie Super+GLASS zabezpečí maximálnu ochranu. Tvrdené sklá s označením Super+ prešli procesom dvojitej temperácie a to až po dobu 10 hodín. Tým poskytujú ešte lepšie ochranné vlastnosti.

Zahnuté okraje

PanzerGlass Curved Glass predstavuje najpokročilejšiu ochranu a povrchovú úpravu. Tvrdené sklo prešlo procesom ohrevu a ohýbania, aby sa prispôsobilo krivkám pôvodného telefónu, čo pomáha optimalizovať ochranu proti nárazom. Sú presne tvarované aby sa čo najlepšie prispôsobili pôvodnému dizajnu zariadenia. Sú vybavené optimalizovaným lepidlom a nárazuvzdorným filmom PET. Zahnuté tvrdené sklá sú k dispozícii iba pre smartphony so zahnutým displejom.

Špecifikácie:

  • Original PanzerGlass ™

  • Nárazu vzdorný (0.4 mm hrúbka skla)

  • Odolné proti škrabancom 9H

  • Oleofóbna vrstva

  • Krištáľovo čistý

  • 100% zachovanie dotykových vlastností zariadenia

  • Zaoblené okraje

  • Celé pokrytie displeja

  • Jednoduchá inštalácia a možnosť viacnásobného prelepenia

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Panzerglass
Pre značku: Huawei
Pre uhlopriečku: 6,47 "

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Hĺbka: 0,3 mm

Obsah balenia

Obsah balenia: mokrá a suchá handrička

Cartridge a tonery

Originálne príslušenstvo: Nie

Ďalšie parametre

Tvrdosť: 9H
Typ skla: 4D
Pre model: Huawei P30 Pro

Ostatné

Kód produktu: 5336

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore