PANZERGLASS tvrdené sklo pre iPhone XS/X, transparentná

Cena:
24,99 €

Pôvodná cena 29,95 €
Späť na NAY Extra kartu 0,50 €

POPIS PRODUKTU

Ochranné sklo PANZERGLASS určené na ochranu displeja pred menšími nárazmi, či škrabancami je kompatibilné s mobilným telefónom iPhone XS/S. PANZERGLASS disponuje 100 % priehľadnosťou a špeciálny povrch zabraňuje vzniku odtlačkov vašich prstov. Inštalácia skla je rýchla, jednoduchá a bez vzduchových bublín. Sklo disponuje zaoblenými okrajmi a minimálnou hrúbkou.

Zobraziť celý popis

 • Zľava 17 %

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Lepenie fólií na displej Lepenie fólií na displej

  Odborným nalepením fólie ochránite displej vašeho smartfónu a tabletu pred poškodením. Fóliu vám nalepíme na počkanie v ktorejkoľvek predajni.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Hore

Popis produktu

PanzerGlass - ochrana vždy na prvom mieste

Ochranné tvrdené sklo renomovanej dánskej značky PanzerGlass je ultimátna ochrana displeja. Je vyrobené z temperovaného Japonského skla Asahi tej najvyššej kvality, tvrdosti a priehľadnosti. Na rozdiel od bežných skiel, ktoré sú tvrdené chemicky, sú sklá PanzerGlass tvrdené poctivou temperáciou pri teplote 500 °C po dobu 5 hodín, čo zaručuje výnimočnú tvrdosť, odolnosť a nárazuvzdornosť. Tvrdené sklá PanzerGlass majú špeciálnu oleofóbnu vrstvu, ktorá zabraňuje zanechávaniu nežiaducich odtlačkov prstov, takže vždy zostáva čisté a priehľadné. Zadná strana skla je potiahnutý silikónovou nano vrstvou, ktorá absorbuje nárazy a navyše je vďaka nej inštalácia veľmi rýchla a jednoduchá, a umožňuje sklo opätovne prelepiť po nepresnom nalepení. Najnovšie technológie a patentovaná výroba zaručila víťazstvo PanzerGlass v prestížnom teste TÜV, čo dokazuje vysokú kvalitu výrobkov a poskytuje tak výbornú ochranu displeja pre váš smartfón.

Standard Fit

PanzerGlass Standard Fit má redukovanú veľkosť pokrytia plochy displeja, pokrýva iba nezaoblenú plochu displeja. Tvrdené sklo má zvyčajne aspoň jeden presný otvor, ktorý zodpovedá polohe reproduktora. V závislosti od zariadenia sa môžu vyskytnúť aj ďalšie otvory pre snímače, tlačidlá a kameru. Tvar skla je vždy optimalizovaný s cieľom maximalizovať ochranu pri zachovaní funkčnosti a jednoduchosti použitia. Okraje sú starostlivo zaoblené, leštené a celá plocha je ošetrená vrstvou proti odtlačkom prstov. Pre každý konkrétny model sa vyberú jednotlivé typy lepidiel, aby vám poskytlo optimálne riešenie pre jednoduchú inštaláciu a dlhú životnosť.

Super+

Označenie Super+GLASS zabezpečí maximálnu ochranu. Tvrdené sklá s označením Super+ prešli procesom dvojitej temperácie a to až po dobu 10 hodín. Tým poskytujú ešte lepšie ochranné vlastnosti.

Obsah balenia: handrička napustená alkoholom, handrička z mikrovlákna, odstraňovač prachu

 

Špecifikácie:

 • Original PanzerGlass™

 • Nárazu vzdorný (0.4 mm hrúbka skla)

 • Odolný proti škrabancom 9H

 • Krištáľovo čistý

 • 100% zachovanie dotykových vlastností zariadenia

 • Oleofóbna vrstva

 • Jednoduchá inštalácia a možnosť viacnásobného prelepenia

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Panzerglass
Pre značku: Apple

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: priehľadná

Ďalšie parametre

Tvrdosť: 9H
Pre model: Apple iPhone X, Apple iPhone XS

Ostatné

Kód produktu: 2622

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore