Para´Kito FNGGLR1SK repelent

Cena:
17,90 €

Späť na NAY Extra kartu 0,36 €

POPIS PRODUKTU

Para´Kito FNGGLR1SK roll-on je gél pre extra silnú ochranu proti komárom a kliešťom nielen vo vysoko rizikových tropických oblastiach. Poskytuje kompletnú ochranu po dobu 10 hodín proti komárom tigrovaným, 6 hodín proti Anopheles gambiae, 11 hodín proti bežným komárom a 7 hodín proti kliešťom. Je určený na ošetrenie nechránených miest pokožky, ako sú členky, lakte, krk či zápästia. Vďaka forme roll-on možno repelent veľmi rýchlym spôsobom aplikovať a nedochádza ku kontaktu s pokožkou rúk. Gél neobsahuje DEET, ale iba výťažky z rastlín a éterické oleje, ktoré poskytujú dokonalú ochranu pred komármi. Okrem toho je klinicky testovaný a využíva patentovanú technológiu ClayCell-Complex, ktorá znižuje prenikanie repelentných zložiek do pokožky a zvyšuje ich účinnosť. Vďaka tomu je veľmi účinný a šetrný k pokožke. Nie je vhodný pre deti do 36 mesiacov a tehotné ženy. Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.

Zobraziť celý popis

Popis produktu

Vlastnosti:

  • Dermatologicky testované
  • Vhodné pre dospelých a deti od 36 mesiacov
  • Receptúra vyvinutá vo Francúzsku

Bezpečnostné opatrenia:

Biocídne výrobky používajte bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte  etiketu a informácie o produkte. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprehĺtajte, neoblizujte a po manipulácií si umyte ruky. Aby ste predišli riziku vdýchnutia a prehĺtnutia, nenechávajte v dosahu detí do 36 mesiacov. Dráždi kožu. Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Spôsobuje vážne poškodenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Ak je potrebná lekárska  pomoc, majte k dispozícií obal alebo etiketu výrobku.

Pri kontakte s pokožkou:

Umyte veľkým množstvom vody.

Po zasiahnutí očí:

Opatrene ich niekoľko minút vyplachujte vodou. Ak používate  kontaktné šošovky a je to možné, odstránte ich. Ihneď volajte lekára.Ak sa prejaví podráždenie pokožky alebo sa vytvoria vyrážky: Vyhľadajte lekársku pomoc / starostlivosť.

Pripojené súbory

Karta bezpečnostných údajov [*.pdf, 252.03 kB]

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Para´kito

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: červená
Šírka: 5,5 cm
Hmotnosť: 70 g
Výška: 13,5 cm
Hĺbka: 3 cm

Ostatné

Kód produktu: FNGGLR1SK

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore