Para´Kito WBG1SK-CAMO repelentný náramok

Cena:
19,90 €

Späť na NAY Extra kartu 0,40 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Para´Kito WBG1SK-CAMO je prírodný a pohodlný neoprénový náramok odpudzujúci komáre. Patentovaná technológia rozptylu DiffuControl-System zaisťuje uvoľňovanie účinných látok 24 hodín denne po dobu až 15 dní v rade. Náramok možno jednoducho pripnúť okolo zápästia alebo členka pomocou nastaviteľného suchého zipsu. Na vnútornej časti je plocha na písanie. Náplne neobsahujú DEET, ale iba výťažky z rastlín a éterické oleje, ktoré poskytujú dokonalú ochranu pred komármi. Okrem toho sú vodotesné a účinné aj po opakovanom plávaní. Náplne sú klinicky testované, neprichádzajú do kontaktu s pokožkou a sú vhodné pre celú rodinu, obzvlášť pre deti (od 6 mesiacov), tehotné ženy, a osoby s citlivou pokožkou. Balenie okrem náramku obsahuje 2 náhradné náplne. Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.

Zobraziť celý popis

Popis produktu

Vlastnosti:

  • Celý deň, všetky zóny, všetky podnebné pásma
  • Prírodné éterické oleje – bez DEET
  • Pre celú rodinu – vrátane citlivých osôb, tehotných žien a bábätiek (mimo ich dosahu)
  • 2x až 15 dní na náplň
  • Pohodlný, jednoduchý na použitie a vodotesný
  • Pre všetky vaše aktivity
  • Nastaviteľné zapínanie
  • Ľahko prenosný

Bezpečnostné opatrenia:

Biocídne výrobky používajte bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte  etiketu a informácie o produkte. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprehĺtajte, neoblizujte a po manipulácií si umyte ruky. Aby ste predišli riziku vdýchnutia a prehĺtnutia, nenechávajte v dosahu detí do 36 mesiacov. Dráždi kožu. Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Spôsobuje vážne poškodenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Ak je potrebná lekárska  pomoc, majte k dispozícií obal alebo etiketu výrobku.

Pri kontakte s pokožkou:

Umyte veľkým množstvom vody.

Po zasiahnutí očí:

Opatrene ich niekoľko minút vyplachujte vodou. Ak používate  kontaktné šošovky a je to možné, odstránte ich. Ihneď volajte lekára.Ak sa prejaví podráždenie pokožky alebo sa vytvoria vyrážky: Vyhľadajte lekársku pomoc / starostlivosť.

Pripojené súbory

Karta bezpečnostných údajov [*.pdf, 258.07 kB]

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Para´kito

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: mix farieb
Šírka: 10 cm
Hmotnosť: 40 g
Výška: 17,5 cm
Hĺbka: 4,5 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: 2 náhradné náplne

Ostatné

Kód produktu: WBG1SK-CAMO

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore