Middle-Earth: Shadow of War - PC hra

Zobraziť

  • Výpredaj - 82 %

Médium: Kód/Voucher, Platforma: PC, Typ hry: RPG, Lokalizácia: anglická,


Cena 8,99 €

Zľava 82 % z pôvodnej ceny: 50,49 € Zobraziť nápoveď

0,18 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

PC hra Middle-Earth: Shadow of War vás opäť zavedie do bojom zmietanej Stredozeme. Hra nadväzuje na hru Middle-Earth: Shadow of Mordor a jej dej je vsadený niekde medzi Hobitom a Pánom prsteňa. Môžeme sa znova tešiť na známeho hrdinu Taliona, ktorý v sebe nesie ducha elfského kráľa Celebrimbora. Cestou stretnete viac či menej známe postavy a ocitnete sa na miestach známych z filmov. Chýbať nebude Nemesis systém, vďaka ktorému každý čin hráčov ovplyvní a upraví celý svet. Vašim jediným cieľom bude prekonanie všetkých nástrach a zabránenie vzostupu Pána temnoty Saurona a jeho Nazgúlov.

Späť v Stredozemi

Už ako zo samotného titulu vyplýva dej celej hry sa bude točiť okolo blížiacej sa vojny. Zabrániť sa jej pokúsi nám už známa postava Taliona, byvalého kapitána Gondoru. Ten v sebe nesie ducha elfa Celebrimbora, ktorý v minulosti vytvoril prstene moci. Hoci sú to dve mysle v jednom tele, každý z nich ovplýva vlastnými schopnosťami, čiže sa môžeme tešiť napríklad na elfskú mágiu. Kľúčovým sa stane Celebrimborov plán ukovať nový prsteň moci.

Vylepšený Nemesis systém

Vývojári vsadili na Nemesis systém osvedčený z Shadow of Mordor aj v tomto pokračovaní, pričom ho ešte viac zdokonalili. Tentokrát je táto personalizácia aplikovaná na celý svet, a tak každé vaše rozhodnutie a čin v hre ovplyvní celý svet. Vďaka nemu sa medzi vami a vašimi nepriateľmi vybuduje vzťah, a oni budú schopní adaptovať sa, zvyknúť si na vašu taktiku a podľa nej zvoliť tú svoju. Zaisťuje unikátnych nepriateľov, ktorí majú silné ale i slabé stránky, osobnosť, či osobité zvyklosti.

Buduj armádu

Middle-Earth: Shadow of War prináša ešte väčšie boje s početnejšími armádami na oboch stranách. No v Talionovej armáde nečakajte žiadných rytierov v lesklej zbroji. Armádu budete budovať zo škretov pod vedením Bright Lorda. Novinkou je vylepšené dobývanie pevností, pri ktorom budete myslieť na všetky faktory a prekvapí vás aj nový unikátny scénar obliehania. Bonusy a výbavu získavate splnením určitej výzvy, čo ovplyvňuje vaše schopnosti a zručnosti.

Minimálne požiadavky

  • Operačný systém: Windows 7 SP1
  • Procesor: Intel i5- 2550K, 3.4 GHz
  • Pamäť: 8 GB RAM
  • Grafická karta: GeForce 670 | Radeon HD 7950

Doporučené požiadavky

  • Operačný systém: Windows 10 verzia 14393.102 alebo novšia
  • Procesor: Intel Core i7-3770, 3.4 GHz
  • Pamäť: 16 GB RAM
  • Grafická karta: GeForce 970, GeForce 1060 | Radeon R9 290X, Radeon RX 480

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Médium Kód/Voucher
Platforma PC
Typ hry RPG
Lokalizácia anglická

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Middle-Earth: Shadow of War - PC hra

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ľubomír

4. 7. 2019

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • jednoduchosť ovládania