Middle-Earth: Shadow of War - PC hra

Cena:
8,99 €

Pôvodná cena 50,49 €
Späť na NAY Extra kartu 0,18 €

POPIS PRODUKTU

PC hra Middle-Earth: Shadow of War vás opäť zavedie do bojom zmietanej Stredozeme. Hra nadväzuje na hru Middle-Earth: Shadow of Mordor a jej dej je vsadený niekde medzi Hobitom a Pánom prsteňa. Môžeme sa znova tešiť na známeho hrdinu Taliona, ktorý v sebe nesie ducha elfského kráľa Celebrimbora. Cestou stretnete viac či menej známe postavy a ocitnete sa na miestach známych z filmov. Chýbať nebude Nemesis systém, vďaka ktorému každý čin hráčov ovplyvní a upraví celý svet. Vašim jediným cieľom bude prekonanie všetkých nástrach a zabránenie vzostupu Pána temnoty Saurona a jeho Nazgúlov.

Zobraziť celý popis

Vystavené na 1 predajni

  • Zľava 82 %

Služby k produktu

Hore

Popis produktu

Späť v Stredozemi

Už ako zo samotného titulu vyplýva dej celej hry sa bude točiť okolo blížiacej sa vojny. Zabrániť sa jej pokúsi nám už známa postava Taliona, byvalého kapitána Gondoru. Ten v sebe nesie ducha elfa Celebrimbora, ktorý v minulosti vytvoril prstene moci. Hoci sú to dve mysle v jednom tele, každý z nich ovplýva vlastnými schopnosťami, čiže sa môžeme tešiť napríklad na elfskú mágiu. Kľúčovým sa stane Celebrimborov plán ukovať nový prsteň moci.

Vylepšený Nemesis systém

Vývojári vsadili na Nemesis systém osvedčený z Shadow of Mordor aj v tomto pokračovaní, pričom ho ešte viac zdokonalili. Tentokrát je táto personalizácia aplikovaná na celý svet, a tak každé vaše rozhodnutie a čin v hre ovplyvní celý svet. Vďaka nemu sa medzi vami a vašimi nepriateľmi vybuduje vzťah, a oni budú schopní adaptovať sa, zvyknúť si na vašu taktiku a podľa nej zvoliť tú svoju. Zaisťuje unikátnych nepriateľov, ktorí majú silné ale i slabé stránky, osobnosť, či osobité zvyklosti.

Buduj armádu

Middle-Earth: Shadow of War prináša ešte väčšie boje s početnejšími armádami na oboch stranách. No v Talionovej armáde nečakajte žiadných rytierov v lesklej zbroji. Armádu budete budovať zo škretov pod vedením Bright Lorda. Novinkou je vylepšené dobývanie pevností, pri ktorom budete myslieť na všetky faktory a prekvapí vás aj nový unikátny scénar obliehania. Bonusy a výbavu získavate splnením určitej výzvy, čo ovplyvňuje vaše schopnosti a zručnosti.

Minimálne požiadavky

  • Operačný systém: Windows 7 SP1
  • Procesor: Intel i5- 2550K, 3.4 GHz
  • Pamäť: 8 GB RAM
  • Grafická karta: GeForce 670 | Radeon HD 7950

Doporučené požiadavky

  • Operačný systém: Windows 10 verzia 14393.102 alebo novšia
  • Procesor: Intel Core i7-3770, 3.4 GHz
  • Pamäť: 16 GB RAM
  • Grafická karta: GeForce 970, GeForce 1060 | Radeon R9 290X, Radeon RX 480

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: Kód/Voucher
Platforma: PC
Typ hry: RPG
Lokalizácia: anglická

Ďalšie vlastnosti

Značka: Warner bros
Médium: Kód/Voucher
Platforma: PC
Typ hry: RPG
Vekové obmedzenie: 18+
Závadnosť obsahu: Násilie
Lokalizácia: anglická

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 135 mm
Výška: 190 mm
Hmotnosť: 20 g
Hĺbka: 15 mm

Ďalšie parametre

VR hra: Ne
Online služba: Steam

Ostatné

Kód produktu: 5908305218395

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore