Petoneer Nutri Vision dávkovač krmiva

Cena:
99,90 €

Pôvodná cena 149,00 €
Späť na NAY Extra kartu 2,00 €

Doprava zadarmo

POPIS PRODUKTU

Inteligentný automatický dávkovač krmiva Petoneer Nutri Vision určený pre mačky a psov. Vybavený je HD kamerou s rozlíšením 720p a podporou nočného videnia. To znamená, že svojho miláčika môžete jasne vidieť prakticky kedykoľvek. Obojsmerná komunikácia vám umožní na diaľku hovoriť a počuť vaše domáce zvieratko. Ovládanie dávkovača je možné prostredníctvom aplikácie s podporou Cloud. Nastaviť môžete rôzne časovače pre krmenie, spojené s veľkosťou porcii a automaticky dostanete push notifikáciu v prípade nutnosti doplnenia potravy. Petoneer Nutri Vision disponuje 3,7 l zásobníkom pre dostatok krmiva. Jednoduché čistenie úložného koša a kŕmnej misky. Súčasťou balenia je napájací kábel a sieťový adaptér.

Zobraziť celý popis

  • Výpredaj − 33 %
  • Doprava zadarmo
Popis produktu

 

Starostlivosť na diaľku

Svojho domáceho maznáčika môžete jasne vidieť prostredníctvom vstavanej 720p HD kamery so 120° objektívom a nočným videním.

Smart funkcie

Pomocou aplikácie s podporou Cloudu môžete nastaviť časovače a porcie programov na vývoj zdravých stravovacích návykov, ktoré sú spoľahlivé a vyhýbajú sa prejedaniu alebo nevynechaniu potravy. Zostaňte v spojení so svojím domácim miláčikom, aj keď ste preč. Pomocou praktických upozornení push dostávajte pripomenutia o doplnení krmiva, aby ste vedeli, že váš miláčik bol úspešne kŕmený.

Komunikácia

Integrovaný mikrofón a reproduktor vám umožňuje hovoriť a počuť svojho domáceho miláčika na diaľku.

Veľká kapacita

Kapacita 3,7 litra poskytuje dostatok miesta na skladovanie krmiva bez problémov aj počas niekoľkých dní. Čistenie a údržba je jednoduchá vďaka ľahko vyberateľnému úložnému košu a kŕmnej misky.

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Petoneer

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 25 cm
Hmotnosť: 2910 g
Výška: 24 cm
Hĺbka: 39 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: napájací kábel, sieťový adaptér

Ostatné

Kód produktu: PETFEEDERCAM

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore