Philips 242B1 čierny


Uhlopriečka: 23.8 ", Rozlíšenie displeja (px): 1920x1080, Zobraz.frekv. obrazovky (HZ): 75, Vstavané reproduktory: Áno, Integrovaný TV tuner: Nie, Zobrazovacia technológia: IPS, Technológia bez blikania: Áno, Filter modrého svetla: Áno


Cena 229,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 4,58 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Kancelársky monitor Philips 242B1 v čiernej farbe disponuje 23,8“ IPS displejom s Full HD rozlíšením 1920x1080 px, 75 Hz obnovovacou frekvenciou, dobou odozvy 4 ms (GtG), jasom 250 cd/m² a typiským kontrastným pomerom 1000:1. Vo výbave má funkcie PowerSensor a LightSensor a technológiu Adaptive-Sync. Nechýba technológia Bez kmitania Režim LowBlue pre ochranu zraku. Podstavec SmartErgoBase umožní ergonomické nastavenie výšky, sklopenia, naklonenia a otočenia. Monitor je vybavený rozhraniami VGA, DVI-D, DisplayPort 1.2, HDMI 1.4, 4x USB 3.2, audio vstupom, vstavanými 2x 2W reproduktormi a podporou VESA 100x100mm.

Kvalitný obraz vo Full HD

Kancelársky monitor Philips 242B1 disponuje 23,8-palcovým displejom s Full HD rozlíšením 1920 x 1080 bodov, ktorý sprostredkuje ostré detaily, vysoký jas, vyvážený kontrast a realistické farby pre skutočne živý obraz.

Verné podanie farieb

Zariadenie je vybavené IPS panelom, ktorý sa vyznačuje verným podaním farieb a širokými pozorovacími uhlami až 178° vertikálne i horizontálne, takže displej je možné sledovať z prakticky ľubovoľného uhla. Prináša mimoriadne svieži obraz so sýtymi farbami, vďaka čomu je ideálny na prácu s médiami, prehľadanie webu, ale aj profesionálne aplikácie vyžadujúce presnosť farieb a konzistentný jas.

Plynulé zobrazenie

Philips 242B1 vám vždy sprostredkuje plynulý herný zážitok. Vďaka technológii Adaptive-Sync zabezpečí rýchle obnovovanie obrazu a mimoriadne krátky čas odozvy. Výsledkom je plynulé zobrazenie bez sekania a zamŕzania obrazu aj pri hraní akčných herných titulov.

Šetrenie spotreby energie

Monitor bol opatrený technológiou PowerSensor so zabudovaným snímač prítomnosti osôb. Tá pomocou neškodných IR signálov rozpozná, či je užívateľ prítomný a podľa toho automaticky znižuje jas monitora, čím znižuje aj náklady na energiu až o 70 percent. Funkcia LightSensor zasa zabezpečí automatické nastavenie jasu  obrazu v závislosti od svetelných podmienok v miestnosti. 

Pohodlné sledovanie

Monitor je vybavený režimom LowBlue vyvinutým spoločnosťou Philips, ktorý za pomoci inovatívnej softvérovej technológie minimalizuje škodlivé modré svetlo s krátkymi vlnami, a tým chráni váš zrak. Technológia Bez kmitania spoločnosti Philips reguluje jas a znižuje blikanie, výsledkom čoho je pohodlnejšie sledovanie.

Výbava

Pre pripojenie monitora k zariadeniam poslúžia porty VGA, DVI, HDMI a DisplayPort. Súčasťou sú aj štyri porty USB 3.2 typu A pre pripojenie periférií. Vo výbave nechýbajú ani vstavané reproduktory, audio vstup a 3.5 mm výstup pre slúchadlá.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 23.8 "
Rozlíšenie displeja (px) 1920x1080
Zobraz.frekv. obrazovky (HZ) 75
Vstavané reproduktory Áno
Integrovaný TV tuner Nie
Zobrazovacia technológia IPS
Technológia bez blikania Áno
Filter modrého svetla Áno

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Philips 242B1 čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené