Philips 32PFS6805/12 televízor

12× Zobraziť


Uhlopriečka: 32 ", Typ obrazovky: LED, Typ rozlíšenia: Full HD, OS TV: SAPHI Viac info


Cena 219,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 4,38 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,3 / 5

12×

84% Kvalita
Výborná

88% Hodnota za peniaze
Výborná

12 + nakupů

Zobraziť 12 recenzií

Popis produktu

Špičkový Smart LED televízor Philips 32PFS6805/12 v čiernom farebnom prevedení s tenkým dizajnom ponúka Full HD rozlíšenie (1920 x 1080) a uhlopriečku 32“ (80 cm), ktoré doplní čistý zvuk plynúci z dvoch širokopásmových reproduktorov s RMS výkonom 16 W. Disponuje intuitívnym systémom Saphi, ktorý zabezpečí okamžitý prístup k obľúbenému obsahu, a technológiou Pixel Plus HD, ktorá optimalizuje kvalitu obrazu pre krásnu ostrosť a skvelý kontrast s jasnejšou bielou a hlbšou čiernou. Špecifikom je nízke vstupné oneskorenie pri pripojení prostredníctvom rozhrania HDMI, vďaka ktorému si užijete skvelý herný zážitok, no poteší aj prítomnosť technológií HDR10 a HLG či trojice HDMI vstupov a dvojice USB portov.

Smart FHD LED televízor

Sledujte, hrajte sa a užívajte si – tento televízor s Full HD rozlíšením vás dostane priamo do stredu diania vďaka dokonale ostrému obrazu a čistému zvuku. Ovládací panel Saphi vám zaistí jednoduchý prístup k obsahu a vstup HDMI s nízkym oneskorením je ako stvorený k hraniu.

Prístup do prehľadnej ponuky s ikonami jedným stlačením tlačidla

Saphi je rýchly a intuitívny operačný systém, vďaka ktorému si používanie tohto televízora užijete naplno. Vychutnajte si skvelú kvalitu obrazu a prístup do prehľadnej ponuky s ikonami stlačením jedného tlačidla. Ľahko ovládajte svoj televízor a rýchlo prepínajte medzi obľúbenými aplikáciami Philips Smart TV vrátane YouTube, Netflix, Prime Video a ďalšími. 

Pixel Plus HD – ostrý obraz bez ohľadu na zdroj

Engine Philips Pixel Plus HD optimalizuje kvalitu obrazu a výsledkom je ostrý obraz s úžasným kontrastom. Takže či už streamujete online alebo sledujete káblové vysielanie, vychutnáte si ostrejší obraz s jasnejšími tónmi bielej a hlbšími odtieňmi čiernej.

Vhodný k hraniu

Toto zariadenie ponúka skvelú kvalitu obrazu pre hranie hier, ktorú zabezpečí nízke vstupné oneskorenie 20 ms pri pripojení prostredníctvom rozhrania HDMI. Vylepšite si herný zážitok a nechajte sa vtiahnuť do hry vďaka lepšej viditeľnosti v tmavých scénach a lepšej obnovovacej frekvencii. 

Podpora Smart aplikácií

  • Netflix - Táto trendová streamovacia služba ponúka pestrý výber oceňovaných TV relácií, filmov, dokumentov či rozprávok. Programy si dokonca budete môcť stiahnuť a sledovať na cestách bez zbytočného čerpania dát. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 32 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlíšenia Full HD
OS TV SAPHI

Návody a manuály

Hodnotenie

4,3 / 5

12 recenzií Philips 32PFS6805/12 televízor

84% Kvalita
Výborná

88% Hodnota za peniaze
Výborná

martindargov@gmail.com

23. 7. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze NehodnotenéPeter

13. 5. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • solidný obraz
  • ľahká konštrukcia
  • zatiaľ nespozorované žiadne nedostatky

Umožňuje pripojenie Philips soundbaru.


Martin

1. 5. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaMartin

24. 3. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Dobrá

Hodnota za peniaze Dobrá


  • TV je velmi lahky
  • funkcie OK
  • mizerne pozorovacie uhly

Pri kupe som neobjavil typ panela medzi specifikaciami, ani na webe vyrobcu, ale najskor je to TN. Dosledok su zufale pozorovacie uhly, ked aj pri relativnej malej zmene polohy dochadza k poklesu kontrastu a zmenam vo farebnom podani. Inak je TV za danu cenu akceptovatelny.