Philips 32PFS6905

Zobraziť

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Špičkový Smart LED televízor Philips 32PFS6905/12 so strieborným rámom a drážkovanými hliníkovými nohami ponúka Full HD rozlíšenie (1920 × 1080) a uhlopriečku 32“ (80 cm), ktoré doplní čistý zvuk plynúci z dvoch reproduktorov s RMS výkonom 16 W. Disponuje intuitívnym systémom Saphi, ktorý zabezpečí okamžitý prístup k obľúbenému obsahu, a technológiou Pixel Plus HD, ktorá optimalizuje kvalitu obrazu pre krásnu ostrosť a skvelý kontrast s jasnejšou bielou a hlbšou čiernou. Špecifikom je funkcia Ambilight (inteligentné LED diódy okolo okrajov reagujúce na akciu na obrazovke) či nízke vstupné oneskorenie pri pripojení prostredníctvom rozhrania HDMI, vďaka ktorému si užijete skvelý herný zážitok, no poteší aj prítomnosť technológií HDR10 a HLG či trojice HDMI vstupov a dvojice USB portov.

Čaro funkcie Ambilight

S funkciou Ambilight precítite každý okamih. Inteligentné LED diódy okolo okrajov televízora reagujú na akciu na obrazovke a vyžarujú podmanivé svetlo, ktoré vás jednoducho uchváti. Vyskúšajte si ju len raz a budete sa čudovať, ako ste si mohli vychutnávať televíziu bez nej.

Inteligentný spôsob používania vášho televízora

Saphi je rýchly, intuitívny operačný systém, vďaka ktorému je používanie vášho televízora Philips Smart TV naozaj potešením. Užívajte si skvelú kvalitu obrazu a prístup jedným tlačidlom do ponuky s jasnými ikonami. Jednoducho ovládajte svoj televízor a rýchlo prejdite na obľúbené aplikácie televízora Philips Smart TV vrátane YouTube, Netflix a ďalších.

Televízor Philips Full HD LED

Technológia spracovania Philips Pixel Plus HD optimalizuje obraz, takže získate obrázky ostré ako britva, bohaté farby a viditeľnú hĺbku. Od YouTube videí až po programy aplikácie Netflix, ktoré jednoducho musíte vidieť – vždy si vychutnáte obraz plný života.

Navrhnutý, aby vynikol

Tento elegantný 32-palcový televízor so strieborným rámom a drážkovanými hliníkovými nohami má výrazný zmysel pre štýl. Či už chcete, aby vynikol v kuchyni alebo zapadol do zariadenia spálne, je ideálny pre menšie priestory.

Menej ako 20 ms oneskorenie vstupu prostredníctvom pripojenia HDMI

Skvelá kvalita obrazu pre hranie hier. Nízke, 20 ms oneskorenie vstupu prostredníctvom pripojenia HDMI. Vylepšite svoj herný zážitok. Ponorte sa do hry. Vďaka lepšej viditeľnosti tmavých scén a lepšej obnovovacej frekvencii.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 32 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlíšenia Full HD
OS TV SAPHI

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Philips 32PFS6905

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

MArtin

25. 1. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • nemá profi calibračné profily