Popis produktu

 

 

UltraClear 4K UHD rozlíšenie

Vychutnajte si novú úroveň pohltenia zábavou s monitorom Philips 436M6VBPAB. Ten je vybavený 43“ displejom s vysoko výkonnými panelmi, ktoré vám sprostredkujú obraz s rozlíšením UltraClear 4K UHD 3 840 × 2 160 obrazových bodov. Ponúkne tak mimoriadne detailný obraz, vďaka čomu predstavuje ideálne riešenie pre riešenie CAD, prácu v 3D grafických aplikáciách aj hranie náročnejších hier.

Verné podanie farieb

Obrazovka DisplayHDR 1000 vám prinesie skvelý vizuálny zážitok. Zásluhou vysokého jasu s maximálnou hodnotou až 1 000 nitov a kontrastného pomeru 4000:1 bude čierna ešte hlbšia a biela ešte výraznejšia. Technológia Quantum Dot sa zase postará o väčší dynamický rozsah farieb a skutočne prirodzenú paletu farieb. Výsledkom bude živé a verné podanie obrazu.

Technológia Ambiglow

Pripravte sa na nový rozmer zážitku zo sledovania. Technológia Ambiglow vytvorí okolo obrazovky svetelnú žiaru a tým ju opticky zväčší. Rýchlo analyzuje prichádzajúci obrazový obsah a následne upraví jas a farbu vyžarovaného svetla. Rozšírené možnosti vám umožnia konfigurovať okolné osvetlenie presne podľa vašich preferencií. Inovatívna technológia vám tak poskytne jedinečný a strhujúci zážitok hlavne pri sledovaní obľúbeného filmu, či hraní hier.

Podmanivý priestorový zvuk

Nechajte sa pohltiť podmanivým zvukom. Technológia DTS Sound zaistí optimalizovanie zvuku, vďaka čomu vám umožní vychutnať si umocnený zážitok z virtuálneho priestorového zvuku. Pri prehrávaní hudby, filmov, hraní hier i streamovaní bude zvuk doplnený o sýte basy, výraznejšie výšky a čisté dialógy bez akéhokoľvek skreslenia. 

Plynulý obraz

Zabudnite na trhaný a rozbitý obraz počas hrania vašich obľúbených herných titulov. S LCD monitorom Philips 436M6VBPAB získate vďaka technológii Philips Adaptive Sync plynulé zobrazenie bez obrazových artefaktov pri ľubovoľnej snímkovej frekvencii. Spolu s plynulým obnovovaním a krátkou dobou odozvy bude hranie jedinečným zážitkom. 

Možnosti konektivity

Monitor je vybavený širokou škálou možností pripojenia. Na pripojenie k počítaču sú k dispozícii porty HDMI 2.0, DisplayPort 1.2 a mini DisplayPort 1.2. Porty USB 3.0 poslúžia na pripojenie veľkokapacitných pamäťových zariadení, obľúbených periférií a taktiež na ich rýchle nabíjanie. Pomocou portu USB typu C so štíhlym obojstranným konektorom pripojíte všetky svoje externé zariadenia k monitoru ako dok prostredníctvom jediného kábla vrátane výstupu pre video vo vysokom rozlíšení.

Obsah balenia: monitor so stojanom, USB-C kábel, USB-A na USB-C kábel, HDMI kábel, DP kábel, napájací kábel, užívateľská dokumentácia
 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 42,5 "
iPočet HDMI portov: 1
iRozlíšenie displeja (px): 3840x2160
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 60
iIntegrovaný TV tuner: Nie
Zobrazovacia technológia: MVA

Ďalšie vlastnosti

Značka: Philips
Nastavenie výšky: Nie

Display/Grafika

iUhlopriečka: 42,5 "
iRozlíšenie displeja (px): 3840x2160
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 60
Tvar obrazovky: rovná
Pomer strán: 16:9

Konektivita

iPočet HDMI portov: 1
iPočet DisplayPort výstup.: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 976 mm
Výška: 661 mm
Dĺžka: 264 mm
Hmotnosť: 14,71 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: Monitor, káble, manual

Uchytenie

iVESA štandard: 200x200

Projektor

Počet farieb: 1070000000

Reproduktory

Vstavané reproduktory: Áno

Funkcie

iIntegrovaný TV tuner: Nie

Energetické údaje

iSpotreba el.energie: 62,69 W

Ďalšie parametre

Zobrazovacia technológia: MVA
Povrch displeja: antireflexný
Technológia bez blikania: Ano
Filter modrého svetla: Ano
Natáčanie: Ne
Nastavenie sklonu: Ano
Pivot: Ne

Ostatné

Kód produktu: 436M6VBPAB/00

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore