Philips 48OLED806/12


Televízor, Smart: Áno, OLED obrazovka, Uhlopriečka: 121 cm, 4K Ultra HD, 3840x2160, OS TV: Android TV, 100 Hz, DVB-S, DVB-S2, DVB-T2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilný s Google Assistant, 4 × HDMI port, HDMI 2.1, 2 × USB 2.0, 1 × USB 3.0, Bluetooth: Áno, Wi-Fi: Áno, Miracast: Nie, PVR: Áno, Duálny tuner: Nie, Ethernet/LAN pripojenie: Áno, HbbTV: Áno. Viac info


Cena 849,00 €

Zľava 12 % z predchádzajúcej ceny: 969,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 16,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 84,90 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Tenký Smart OLED televízor Philips 48OLED806/12 s dizajnovým kovovým rámom vám ponúkne vynikajúcu kvalitu obrazu s uhlopriečkou 48“ (121 cm), rozlíšenie 4K Ultra HD (3840 x 2160) a výkonný operačný systém Android TV 10. Špecifikom je 4-stranná funkcia Ambilight s inteligentnými LED diódami na okrajoch televízora, ktoré navodia tú správnu atmosféru v miestnosti, hlasové ovládanie v spolupráci s Google Assistant, kompatibilita s asistentom Alexa či funkcia DTS Play-Fi (môžete sa pripojiť na kompatibilné reproduktory). O fantastický obrazový zážitok plný živých farieb, jasných detailných kontrastov a plynulých pohybov sa postará vysoké rozlíšenie a technológia spracovania obrazu P5 Perfect Picture Engine. Poteší aj podpora formátov HDR, HDR10+, HLG, nízke oneskorenie pri hrách (HDMI 2.1) či prvotriedne zvukové a obrazové formáty Dolby Atmos a Dolby Vision.

4-stranná funkcia Ambilight

So 4-strannou funkciou Ambilight od spoločnosti Philips precítite každý okamih. Inteligentné LED diódy okolo okrajov televízora reagujú na akciu na obrazovke a vyžarujú podmanivé svetlo, ktoré vás jednoducho uchváti. Vyskúšajte si ju len raz a budete sa čudovať, ako ste si mohli vychutnávať televíziu bez nej.

Technológia P5 engine s umelou inteligenciou

Procesor P5 od spoločnosti Philips s umelou inteligenciou vám zabezpečí taký realistický obraz, až budete mať pocit, že doňho môžete vstúpiť. Algoritmus umelej inteligencie s hĺbkovým učením spracúva obrazy podobne ako ľudský mozog. Nech sledujete čokoľvek, získate živé detaily a kontrast, bohaté farby a plynulý pohyb.

Prirodzený zážitok

S televízorom Philips OLED získate širší pozorovací uhol a jedinečný realistický obraz. Čierne odtiene sú hlbšie. Farby sú vernejšie. Podrobnosti v tieňoch a svetlých odtieňoch sú presne reprodukované. Podporované sú všetky hlavné formáty HDR. Pocítite plnú silu každej scény.

Dolby Vision a Dolby Atmos

Podpora pre špičkový zvuk a video formáty Dolby znamená, že HDR obsah, ktorý sledujete, bude vyzerať a znieť úžasne. Užijete si obraz, ktorý odzrkadľuje ciele režiséra, a zažijete priezračný zvuk s hĺbkou, ktorý naplní miestnosť.

Výnimočný dizajn

Každý centimeter tohto televízora vyzerá a na dotyk pôsobí špičkovo. Ultratenký metalický rám. Ovládač, ktorý má zadnú stranu vyloženú mäkkou textúrovanou kožou a podsvietené tlačidlá. Alebo obojstranné dvojfarebné kovové nožičky, ktoré môžete k televízoru pripevniť v akomkoľvek farebnom tóne, aký si želáte.

Android TV

Vďaka systému Android TV od spoločnosti Philips sa dostanete k obsahu, ku ktorému chcete, kedy len chcete. Môžete si prispôsobiť domovskú obrazovku, aby zobrazovala vaše obľúbené aplikácie, a tým si zjednodušiť spustenie streamovania filmov a seriálov, ktoré milujete. Alebo pokračovanie na mieste, kde ste prestali.

Skvelý na hry

Váš televízor Philips sa pýši najnovším pripojením HDMI 2.1 a automaticky sa prepne do nastavenia s veľmi nízkym oneskorením, keď začnete hrať hru na konzole. Podporuje VRR a Freesync pre plynulú rýchlu akčnú hru. Herný režim Ambilight prenáša akciu priamo do obývačky.

DTS Play-Fi

S funkciou DTS Play-Fi na vašom televízore Philips sa môžete pripojiť na kompatibilné reproduktory v ktorejkoľvek miestnosti. Máte v kuchyni bezdrôtové reproduktory? Počúvajte film počas prípravy občerstvenia alebo si nenechajte ujsť športový komentár, kým odbehnete pre nápoje.

Hlasové ovládanie

Stlačte tlačidlo na ovládači a komunikujte s asistentom Google. Hlasom ovládajte televíziu alebo iné domáce zariadenia podporujúce asistenta Google. Alebo ovládajte televíziu pomocou zariadení s podporou asistenta Alexa.

Žiarivý HDR obraz

Televízor UHD s rozlíšením 4K od spoločnosti Phillips je kompatibilný so všetkými dôležitými formátmi HDR, vrátane Dolby Vision. Či už je to vo vašich obľúbených seriáloch alebo najnovších hrách, tiene budú hlbšie. Svetlé povrchy žiarivejšie. Farby vernejšie.

Pozeranie šetrné pre zrak

Streamujte, hrajte sa, sledujte jednu časť za druhou – a vyhnite sa únave očí vďaka televízorom Philips OLED. S redukovaným modrým svetlom a obrazom bez kmitania a nepríjemného jasu prekonávajú medzinárodné normy organizácií UL a TUV. Môžete si tak užívať viac obľúbeného obsahu.


 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 48 "
Typ obrazovky OLED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV Android TV

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Philips 48OLED806/12

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené