Philips 55OLED803 vystavený kus s plnou zárukou

0 Pridaj vlastné hodnotenie (0)

Cena v predajni:

1 099,00 €

Rezervácia je zadarmo

Pôvodná cena: 2 199,00 €
Ušetríte: 50 %
Späť na NAY Extra kartu 21,98 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať

Len vystavené kusy v 6 predajniach Kde môžem produkt rezervovať?

Rezervuj v predajni

Nákup len v predajni

Cena v e-shope:

1 099,00 €

Doprava zdarma

Pôvodná cena: 2 199,00 €
Ušetríte: 50 %
Späť na NAY Extra kartu 21,98 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať

Vystavený kus Kedy bude produkt v predajni?

Vyberte si iný variant

Mimoriadne tenký OLED televízor Philips 55OLED803 s veľkou uhlopriečkou 139 cm (55"), rozlíšením 4K a systémom Android TV prináša dokonalý obraz vďaka technológii P5 Perfect Picture Engine. Patentovaná technológia P5 digitálne optimalizuje pomocou najmodernejšieho algoritmu všetko, na čo sa v TV pozeráte. Špičkový OLED panel je zárukou brilantných farieb. Platforma Android TV, obsah v Google Play a galéria aplikácií Philips vám umožňuje preniknúť za hranice bežného televízneho vysielania a priblížiť sa k ohromnej zbierke filmov, hudby, aplikácií a hier. Unikátna 3-stranná technológia Ambilight rozširuje obrazovku televízora zadným osvetlením pomocou LED, takže sledovanie pre vás bude intenzívnejším zážitkom.

Zobraziť celý popis

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Paušál na Istotu na Televízory Paušál na Istotu na Televízory

  Nákupom na paušál získate s televízorom aj balík služieb. Bezplatnú inštaláciu a opravu, náhradný počas opravy, zľavu na príslušenstvo.

 • Kalibrácia televízora Kalibrácia televízora

  Kalibráciou vám nastavíme obraz podľa štandardu filmových štúdií. Získate tak prirodzené farby, čistú bielu, správny jas a kontrast.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

Hore

Zvážte aj tento produkt

Ultra tenký Smart OLED televízor Sony KD-55AF8BAEP s rozlíšením 4K HDR (3840 x 2160) v elegantnej čiernej farbe s 55“ uhlopriečkou (139 cm). Čistý a minimalistický dizajn vás nebude odpútavať od skvelého vyobrazenia, ktoré toto zariadenie ponúka. Disponuje procesorom X1 Extreme, ktorý sa postará o výkonné spracovanie obrazu. Po zvukovej stránke vás tento model ohromí – zvuk totiž prichádza z celej obrazovky. Displej Triluminos vás vtiahne do deja, ktorý je reprodukovaný živými a realistickými farbami. Android TV vám vďaka pokročilému hlasovému ovládaniu poskytne širokú škálu možnej zábavy (filmy, relácie).

Základné parametre

 • Uhlopriečka: 55 "
 • Uhlopriečka: 138,8 cm
 • Wi-Fi: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Ambilight - preneste emócie mimo obrazovku.

Unikátna 3-stranná technológia Ambilight spoločnosti Philips rozširuje obrazovku televízora 55OLED803, takže sledovanie pre vás bude intenzívnejším zážitkom vďaka premietaniu extra širokého jasu LED osvetlenia z dvoch strán a vrchu obrazovky televízora na okolité steny. Farby a žiarivé svetlo siahajú až za hranice obrazovky priamo do vašej obývačky a prinášajú tak neobyčajný divácky zážitok.

OLED TV pre úžasný kontrast

OLED je novou generáciou televíznych technológií. Na rozdiel od konvenčných LED TV, OLED nepotrebujú podsvietenie, každý pixel vytvára svoje svetlo a farbu, takže po vypnutí sú úplne čierne. Vďaka takej hlbokej čiernej získate lepšie farby a úžasný kontrast, ktorý vám umožní vychutnať si najčistejší a najživší obraz, aký kedy televízory od spoločnosti Philips vytvorili. Vašej obrazovke to prináša obrovskú škálu kontrastu a vdychuje tieňom a farbám život spôsobom, ktorému sa technológia televízorov LED jednoducho nevyrovná.

P5 Perfect Picture Engine poskytne okonalý obraz

Patentovaná technológia P5 na zvýšenie kvality obrazu Philips 55OLED803 od spoločnosti Philips digitálne optimalizuje TV signál pomocou najmodernejšieho algoritmu. Výrazne vyšší výkon spracovania technológie P5 prináša celkové zvýšenie kvality obrazu až o 50%. Môžete si tak vychutnať tie najhlbšie čierne, najžiarivejšie biele a najživšie žiarivé farby, ako aj prirodzene pôsobiace odtiene pokožky. Vychutnajte si tiež náš najplynulejší, neuveriteľné ostrý obraz s úžasnými detailmi a hĺbkou pri sledovaní športu, filmu alebo akéhokoľvek iného žánru – a to vždy a z každého zdroja.

Certifikovaný zážitok zo zábavy s rozlíšením UHD

Vďaka certifikovanému špičkovému televízoru Philips s rozlíšením Ultra HD si teraz môžete vychutnať úplne nový obsah s vysokým dynamickým rozsahom (HDR) na svojom televízore a zároveň žasnúť nad čistým a detailným rozlíšením televízora Philips s vysoko kontrastným obrazom. Vysoký dynamický rozsah HDR Perfect prináša zmyslový zážitok, ktorý zachytáva pôvodnú sýtosť a živosť obsahu. Vychutnajte si zvýšenú úroveň jasu, dokonalý kontrast a živé farby tak, ako ich zamýšľal zachytiť režisér.

Rozlíšenie 4K Ultra HD

Televízor Philips 55OLED803 Ultra HD má štvornásobne vyššie rozlíšenie, ako bežné Full HD televízory. Vychutnajte si dokonalejšiu ostrosť, výraznejší kontrast, hladký prirodzený pohyb a bezchybné detaily. Vďaka viac ako 8 miliónom pixelov a jedinečnej technológii spracovania signálu Ultra Resolution na zvyšovanie rozlíšenia prevzorkovaním si vychutnáte ten najkvalitnejší obraz. Čím vyššia je kvalita pôvodného obsahu, tým lepší obraz získate.

Štvorjadrový procesor a Android

Štvorjadrový procesor značky Philips spolu s výkonným systémom Android prinášajú vzrušujúci herný zážitok. So systémom Android vo vašom televízore môžete spúšťať aplikácie a prehrávať videá spôsobom, ktorý je super rýchly, intuitívny a zábavný. Vďaka službe Google Play si môžete v televízore zahrať stovky hier. Môžete si ich stiahnuť alebo hrať online a zabávať sa tak celé hodiny podľa svojho vkusu. Vďaka hernému režimu Ambilight sa hráčska fantázia premení na realitu. TV obsahuje sprievodcu automatickou aktualizáciou firmvéru, ktorý je aktualizovateľný online aj pomocou USB vstupu.

Obsah TV bez limitov

Lokalita aplikácií Google Play a Philips vám umožňuje preniknúť za hranice bežného televízneho vysielania a priblížiť sa k ohromnej zbierke filmov, TV, hudby, aplikácií a hier. Rozšíriteľná pamäť pomocou USB vstupu pre vás znamená, že máte k dispozícii dostatok priestoru na uloženie všetkého svojho obľúbeného obsahu.

Vstavaný Asistent Google

Ovládajte svoj televízor Philips so systémom Android hlasom pomocou druhého dodaného diaľkového ovládača. Chcete si zahrať hru, pozerať Netflix alebo hľadať obsah a aplikácie v obchode Google Play? Povedzte to svojmu televízoru. Môžete dokonca ovládať všetky inteligentné domáce zariadenia kompatibilné so službou Asistent Google, ako je stlmenie svetiel a nastavenie teploty termostatu počas filmovej noci. Bez toho, aby ste sa postavili z gauča.

Vyhľadávanie textu

Vyskúšajte nový dizajn diaľkového ovládania s obojstrannou klávesnicou. Vďaka elegantnému ergonomickému tvaru a klávesmi jemnými na dotyk sa pohodlne drží a neuveriteľne jednoducho používa. Pomocou plnohodnotnej klávesnice na zadnej strane môžete zadať text do Smart TV rýchlejšie ako kedykoľvek predtým.

Špičkový zvuk DTS HD

Skvelé reproduktory televízora si vyžadujú výkonný výpočtový procesor, ktorý dokáže zachovať čistotu pôvodného zvukového obsahu. Špičkový zvuk DTS HD je navrhnutý tak, aby dokázal poskytnúť zážitok, ktorý spotrebitelia očakávajú od špičkového spracovania zvuku: podmanivý priestorový dojem s hlbokými a bohatými basmi, reprodukovaný subwoofermi a krištáľovo čistými dialógmi, ktoré sa reprodukujú s výstupným výkonom 50 W (RMS).

Trojitá kruhová technológia Philips

Vďaka vylepšenej trojitej kruhovej technológii reproduktorov je pohyb zvuku reprodukovaný subwoofermi ešte intenzívnejší. Väčší pohybový rozsah znamená ešte lepší zvuk, takže si môžete vychutnať výraznejší zvuk aj v štíhlom dizajne televízorov Philips.

USB vstup pre fotografie, hudbu a video

Pripojte kľúč USB, digitálny fotoaparát alebo prehrávač MP3 k vstupu USB na televízore a prehrávajte fotografie, videá a hudbu pomocou jednoduchého prehľadávača obsahu priamo na obrazovke.

16 GB pamäte

16 GB rozšíriteľnej vnútornej pamäte znamená, že máte množstvo miesta na uloženie vášho obľúbeného obsahu a na inštaláciu ďalších aplikácií.

Zážitok so službou Netflix

Služba Netflix mení váš zážitok zo zábavy okrem iného aj tým, že napomáha napredovaniu inovácií zariadení, na ktorých sledujete seriály a filmy. Keď na televízore Smart TV uvidíte logo „Televízor odporúčaný pre službu Netflix“, môžete si byť istí, že prešiel prísnym hodnotiacim procesom a je zaručené, že spĺňa požiadavky, na ktorých používateľom služby záleží najviac.

Široké možnosti pripojenia

Pre pripojenie DVD, Blu-ray prehrávača, notebooku alebo hernej konzoly využijete 4 HDMI vstupy. Digitálny audio výstup môžete zapojiť na domáce kino alebo soundbar a vychutnať si ešte lepší priestorový zvuk.

Pripojiteľnosť

• Počet vstupov HDMI: 4
• Počet video vstupov YPbPr: 1
• Počet konektorov USB: 2
• Bezdrôtové pripojenia: Duálne pásmo, Integrované Wi-Fi b/g/n/ac
• Iné pripojenia: Common Interface Plus (CI+), Digitálny zvukový výstup (optický), Anténa IEC75, F-konektor satelitu, Ethernet-LAN RJ-45, slúchadlový výstup, 3,5 mm vstup zvuku a obrazu
• Funkcie HDMI: 4K, Audio Return Channel

Obsah balenia: Stručná príručka spustenia, brožúrka s právnymi a bezpečnostnými informáciami, minikonektor na L/R, kábel minikonektor na YPbPr, sieťový napájací kábel, podstavec na stôl, 2 x diaľkové ovládanie, 4x AAA batérie

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 55 "
iUhlopriečka: 139 cm
iWi-Fi: Áno
iPočet HDMI portov: 4
iTyp obrazovky: OLED
iRozlíšenie: 3840x2160
iSmart TV: Áno
iZobraz.frekv. obrazovky: 100

Ďalšie vlastnosti

Značka: Philips
Techn.pohyb.interpolácie: Perfect Natural Motion
iFrekvencia pohyb.interpolácie: 4500

Display/Grafika

iUhlopriečka: 55 "
iUhlopriečka: 139 cm
iTyp obrazovky: OLED
iTyp rozlíšenia: 4K Ultra HD
iRozlíšenie: 3840x2160
iZobraz.frekv. obrazovky: 100
Hĺbka farieb: 10 Bit
Tvar obrazovky: rovná
Polomer zakrivenia:
Pomer strán: 16:9

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Nie
iPočet HDMI portov: 4
Kompozitný video vstup: Nie
iPVR: Áno
iPočet USB 2.0 portov: 1
iPočet USB 3.0 portov: 1
Počet RF vstupov: 3
iRozhranie CI: Áno
Výstup pre slúchadlá: Áno
iEthernet / LAN pripojenie: Áno
Podpora SCART: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: strieborná
Šírka: 123 cm
Výška: 70,5 cm
Hĺbka: 4,93 cm
Hmotnosť: 20,8 Kg
Výška s podstavcom: 71,2 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: 2 x diaľkové ovládanie, kábel minikonektor na YPb

Smart TV

iSmart TV: Áno

Funkcie manažmentu

iProgramový sprievodca (EPG): Áno

Uchytenie

iVESA štandard: 300x300

TV tuner

iTyp signálu: DVB-T2/H.265, DVB-C, DVB-S2

Operačný systém

OS TV: Android TV

Funkcie

i3D kompatibilita: Nie

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: B

Ostatné

Kód produktu: 55OLED803/12

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Zobraziť všetko príslušenstvo na špeciálnej stránke

Všetko

TV klávesnice

TV konzoly

HDD

USB klúče

Svetelné pásy

Bezdrôtové slúchadlá

Držiaky a stojany

Antény

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore