Philips 55OLED855/12

Zobraziť


Uhlopriečka: 55 ", Typ obrazovky: OLED, Typ rozlíšenia: 4K Ultra HD, OS TV: Android TV Viac info


Cena 899,00 €

Zľava 10 % z predchádzajúcej ceny: 999,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 17,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Tenký Smart OLED televízor Philips 55OLED855/12 v šedej farbe vám ponúkne vynikajúcu kvalitu HDR obrazu s uhlopriečkou 55“ (139 cm), rozlíšenie 4K Ultra HD (3840 x 2160) a výkonný operačný systém Android TV 9 (Pie). Špecifikom je funkcia Ambilight s inteligentnými LED diódami na okrajoch televízora, ktoré navodia tú správnu atmosféru v miestnosti, praktické ovládanie hlasom Alexa či vstavaná funkcia Google Assistant. O fantastický obrazový zážitok plný živých farieb, jasných detailných kontrastov a plynulých pohybov sa postará technológia P5 Perfect Picture Engine s AI a poteší aj podpora formátu HDR10+, HLG, ako aj prvotriedne zvukové a obrazové formáty Dolby Atmos a Dolby Vision.

4K UHD OLED televízor so systémom Android

Ponorte sa do ostrého a zároveň hladkého obrazu s prirodzenými farbami a bohatým kontrastom. Tento tenký a elegantný televízor prináša realistickú hĺbku a plynulý pohyb pre váš obľúbený obsah. Technológia Ambilight obraz nádherne dopĺňa. 

Dolby Vision a Dolby Atmos – obraz a zvuk ako v kine

Podpora špičkového zvuku a formátov videa Dolby znamená, že obsah HDR bude skvelo vyzerať aj znieť. Či už streamujete najnovšie časti seriálov alebo sledujete obsah z disku Blu-Ray, vždy si budete môcť vychutnať kontrast, jas a farby, ktoré odrážajú režisérov pôvodný zámer. A naviac budete počuť jasný, detailný a hlboký priestorový zvuk. 

Spolupracuje s aplikáciou Alexa

Časy hľadania diaľkového ovládača televízora sú preč. Teraz môžete svoj smart televízor ovládať hlasom pomocou zariadenia s podporou Alexa, ako je napríklad Amazon Echo. S aplikáciou Alexa zvládnete zapnúť televízor, zmeniť kanál, prepnúť na hernú konzolu a mnoho ďalšieho. 

Kúzlo technológie Ambilight

Vďaka technológii Philips Ambilight budete mať pocit, že ste súčasťou každej scény. Inteligentné LED diódy na okrajoch televízora reagujú na to, čo sa práve deje na obrazovke, a vydávajú osvetlenie, ktoré je podmanivé. 

OLED – tak vyzerá realistický zážitok

Vďaka tomuto OLED televízoru získate širší pozorovací uhol a jedinečne realistický obraz HDR, v ktorom každá scéna pôsobí neskutočne realisticky. Odtiene čiernej sú sýtejšie, farby živšie a detaily v tieňoch aj v plnom osvietení sú presne reprodukované. 

Engine P5 s AI – obraz je tak skutočný

Procesor Philips P5 s AI prináša obraz tak reálny, že máte pocit, ako by ste mohli vstúpiť priamo do neho. Algoritmus na báze umelej inteligencie so schopnosťou hlbokého učenia spracováva obrazy podobným spôsobom ako ľudský mozog. Nech už budete sledovať čokoľvek, budete si môcť vychutnať realistické detaily a kontrast, bohaté farby a plynulý pohyb. 

HDR10+ 

Pri tomto modeli HDR10+ je kvalita obrazu ešte viac pohlcujúcejšia a realistickejšia. Dynamické metadáta umožňujú televízoru upravovať úrovne jasu snímky za snímkou. Farby sú reálne – od modrej oblohy až po chrámy osvetlené sviečkami. Taktiež sú zachované originálne detaily a kontrast je dychberúci. 

Systém Android TV

Televízor so systémom Android vám poskytne požadovaný obsah, kedykoľvek ho budete chcieť. Domovskú obrazovku si môžete prispôsobiť tak, aby zobrazovala vaše obľúbené aplikácie, čo vám uľahčí streamovanie obľúbených filmov a relácií. Zároveň budete môcť pri sledovaní pokračovať tam, kde ste minule skončili. 

Funkcia Google Assistant

Tento televízor so systémom Android a funkciou Google Assistant vám umožní ovládať televízor a ďalšie funkcie hlasom. Chcete nájsť obsah a aplikácie alebo hrať hry? Iba sa opýtajte. Môžete dokonca ovládať smart domáce zariadenia kompatibilné s funkciou Google Assistant.  

 

Podpora Smart aplikácií

 • Lepšia.TV - Internetová služba Lepšia.TV ponúka pohodlné online sledovanie televízie u vás doma. Obsahuje 93 TV staníc vrátane všetkých jej funkcií (až 30 dní Timeshift, pauza, neobmedzené nahrávanie, pretáčanie, videoarchív, ...). Využiť môžete aj bohatú videotéku s tisíckou filmov, seriálov, dokumentov a rozprávok. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

 • SledovanieTV - Moderná internetová televízia SledovanieTV prinesie množstvo televíznych programov do vašej domácnosti, aby ste si mohli užiť chvíľky voľného času čo najpríjemnejšie. Služba ponúka aj spätné prehrávanie a osobné nahrávky. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

 • Netflix - Táto trendová streamovacia služba ponúka pestrý výber oceňovaných TV relácií, filmov, dokumentov či rozprávok. Programy si dokonca budete môcť stiahnuť a sledovať na cestách bez zbytočného čerpania dát. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

 • Kuki TV - Táto internetová televízna služba obsahuje množstvo smart funkcií, s ktorými si užijete kopec zábavy pri sledovaní obľúbených TV kanálov. V 7 dňovom archíve si môžete pozrieť program alebo film, ktorý ste nestihli vidieť a navyše si ho môžete nahrať, pozastaviť či spustiť od začiatku. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

 • Skylink Live TV - Tento model podporuje zábavu pre celú rodinu prostredníctvom služby Live TV od Skylinku - užijete si tak internetovú televíziu s videopožičovňou, ktorá obsahuje stovky filmov či seriálov. Obľúbené programy si vychutnáte až na 4 zariadeniach súčasne a vďaka sedemdňovému archívu programov nezmeškáte žiadnu reláciu. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

 • HBO GO - Užite si kasové trháky či skvelé seriály s českým dabingom v pohodlí vášho domova prostredníctvom internetovej služby HBO GO. Poskytuje tisíce hodín zábavy na jednom mieste. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 55 "
Typ obrazovky OLED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV Android TV

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Philips 55OLED855/12

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Jozef

17. 2. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • zvuk
 • obraz
 • ovládanie
 • dizajn
 • ambilight
 • 2.1 HDMI - absencia, ale dá sa bez toho žiť

doporučujem, zážitok z ambilight na vysokej úrovni