Philips 55OLED936/12


Uhlopriečka: 55 ", Typ obrazovky: OLED, Typ rozlíšenia: 4K Ultra HD, OS TV: Android TV, Elektronický informačný list

Uhlopriečka


Cena 2 199,00 €

Zľava 4 % z pôvodnej ceny: 2 299,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 43,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart televízor Philips 55OLED936/12 si vás podmaní 4K UHD rozlíšením či zvukom od spoločnosti Bowers & Wilkins.

Strhujúci zvuk

Exkluzívny zvuk od spoločnosti Bowers & Wilkins dodáva všetkému, čo pozeráte, úchvatnú autentickosť. Ikonický dizajn s výškovým reproduktorom navrchu zaistí čistotu dialógu. Reproduktory so zvukom znejúcim dohora vám umožnia vychutnať si pohlcujúcu technológiu Dolby Atmos naplno.

Čaro funkcie Ambilight

So 4-strannou funkciou Ambilight precítite každý okamih. Inteligentné LED diódy okolo okrajov televízora reagujú na akciu na obrazovke a vyžarujú podmanivé svetlo, ktoré vás jednoducho uchváti.

Procesor P5 AI Dual engine

Dva procesory s umelou inteligenciou vám zabezpečia taký realistický obraz, až budete mať pocit, že doň môžete vstúpiť. Algoritmus hĺbkového učenia spracúva obrazy podobne ako ľudský mozog. Nech sledujete čokoľvek, získate živé detaily a kontrast, sýte farby a plynulý pohyb.

Televízor Philips OLED+ s HDR

Televízor Philips OLED+ s rozlíšením 4K UHD je kompatibilný so všetkými hlavnými formátmi HDR. Či už ide o populárny seriál, alebo najnovšiu hru, každá scéna bude bohatá na detaily. Ak pozeráte alebo sa hráte v jasne osvetlenej miestnosti, váš televízor automaticky upraví obraz, aby stále vyzeral vynikajúco.

Dolby Vision a Dolby Atmos

Podpora pre špičkový zvuk a video formáty od spoločnosti Dolby znamená, že HDR obsah, ktorý sledujete a hráte, bude vyzerať a znieť úžasne. Užijete si obraz, ktorý odzrkadľuje pôvodné ciele režiséra, a zažijete priestorový zvuk so skutočnou čistotou a hĺbkou.

Prvotriedny dizajn

Mriežku reproduktora z mikrosieťky dopĺňa akusticky priepustný materiál zo zmesi vlny od spoločnosti Kvadrat, ktorý umožňuje voľný priechod zvuku do miestnosti. Podsvietený ovládač je potiahnutý mäkkou kožou Muirhead získanou zodpovedným spôsobom.

Android TV

Vďaka systému Android TV od spoločnosti Philips sa dostanete k obsahu, ku ktorému chcete, kedy len chcete. Môžete si prispôsobiť domovskú obrazovku, aby zobrazovala vaše obľúbené aplikácie, a tým si zjednodušiť spustenie streamovania filmov a seriálov, ktoré milujete.

Nízke oneskorenie pre akúkoľvek konzolu

Keď zapnete konzolu, televízor automaticky prejde do špeciálneho herného režimu, ktorý zabezpečí rýchlu a citlivú hru a neuveriteľne plynulú grafiku. Herný režim funkcie Ambilight prenesie vzrušenie do miestnosti.

Viacizbové audio systémy

S funkciou DTS Play-Fi na vašom televízore Philips sa môžete pripojiť na kompatibilné reproduktory v ktorejkoľvek miestnosti. Máte v kuchyni bezdrôtové reproduktory? Počúvajte film počas prípravy občerstvenia alebo si nenechajte ujsť športový komentár.

Hlasové ovládanie

Stlačte tlačidlo na ovládači a komunikujte s asistentom Google. Hlasom ovládajte televíziu alebo iné domáce zariadenia podporujúce asistenta Google. Alebo ovládajte televíziu pomocou zariadení s podporou asistenta Alexa.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 55 "
Typ obrazovky OLED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV Android TV

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Philips 55OLED936/12

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené