Philips 65PML9636/12

Zobraziť


Televízor, Smart: Áno, LED obrazovka, Uhlopriečka: 164 cm, 4K Ultra HD, 3840x2160, OS TV: Android TV, 100 Hz, DVB-S, DVB-S2, DVB-T2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilný s Google Assistant, 4 × HDMI port, 2 × USB 2.0, 1 × USB 3.0, Bluetooth: Áno, Wi-Fi: Áno, Miracast: Nie, PVR: Áno, Duálny tuner: Nie, Ethernet/LAN pripojenie: Áno, HbbTV: Áno. Viac info

Uhlopriečka


Cena 1 999,00 €

Zľava 9 % z predchádzajúcej ceny: 2 199,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 39,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 199,90 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Smart Mini LED televízor Philips 65PML9636/12 v striebornej farbe vám ponúkne vynikajúcu kvalitu HDR obrazu s uhlopriečkou 65“ (164 cm), rozlíšenie 4K Ultra HD (3840 × 2160) a výkonný operačný systém Android TV 10. Špecifikom je 4-stranná funkcia Ambilight s inteligentnými LED diódami na okrajoch televízora, ktoré navodia tú správnu atmosféru v miestnosti, hlasové ovládanie v spolupráci s Google Assistant, kompatibilita s asistentom Alexa či funkcia DTS Play-Fi (môžete sa pripojiť na kompatibilné reproduktory). O fantastický obrazový zážitok plný živých farieb, detailných kontrastov a plynulých pohybov sa postará technológia spracovania obrazu P5 Perfect Picture Engine v spolupráci s technológiou Dolby Vision a pohlcujúci zvukový výkon poskytnú reproduktory Bowers & Wilkins, ktoré dokážu vyťažiť maximum z technológie Dolby Atmos. Herných nadšencov poteší nízke oneskorenie pri hrách (HDMI 2.1) a podpora VRR a Freesync pre plynulú rýchlu akciu.

4-stranná funkcia Ambilight

So 4-strannou funkciou Ambilight precítite každý okamih. Inteligentné LED diódy okolo okrajov televízora reagujú na akciu na obrazovke a vyžarujú podmanivé svetlo, ktoré vás jednoducho uchváti. Vyskúšajte si ju len raz a budete sa čudovať, ako ste si mohli vychutnávať televíziu bez nej.

Mini LED TV

Philips Mini LED TV podporuje všetky dôležité formáty HDR a poskytuje skutočne úchvatný obraz ako pri veľkej obrazovke s hlbokými odtieňmi čiernej a živými farbami. Viac ako tisíc inteligentných zón podsvietenia, ktoré sa nezávisle zjasňujú alebo stmavujú, zaručuje kontrast v každom bode a skutočnú hĺbku.

Technológia P5 engine s umelou inteligenciou

Procesor P5 s umelou inteligenciou vám zabezpečí taký realistický obraz, až budete mať pocit, že doňho môžete vstúpiť. Algoritmus umelej inteligencie s hĺbkovým učením spracúva obrazy podobne ako ľudský mozog. Nech sledujete čokoľvek, získate živé detaily a kontrast, bohaté farby a plynulý pohyb.

Dolby Vision a Dolby Atmos

Podpora pre špičkový zvuk a video formáty Dolby znamená, že HDR obsah, ktorý sledujete, bude vyzerať a znieť úžasne. Užijete si obraz, ktorý odzrkadľuje ciele režiséra, a zažijete priezračný zvuk s hĺbkou, ktorý naplní miestnosť.

Veľmi nízke oneskorenie pre akúkoľvek konzolu

Televízor Philips sa pýši pripojením HDMI 2.1 a automaticky sa prepne do nastavenia s veľmi nízkym oneskorením, keď začnete hrať hru na konzole. Podporuje VRR a Freesync pre plynulú rýchlu akčnú hru. Herný režim Ambilight prenáša akciu priamo do obývačky.

Android TV

Vďaka systému Android TV sa dostanete k obsahu, ku ktorému chcete, kedy len chcete. Môžete si prispôsobiť domovskú obrazovku, aby zobrazovala vaše obľúbené aplikácie, a tým si zjednodušiť spustenie streamovania filmov a seriálov, ktoré milujete. Alebo pokračovanie na mieste, kde ste prestali.

DTS Play-Fi

S funkciou DTS Play-Fi na televízore Philips sa môžete pripojiť na kompatibilné reproduktory v ktorejkoľvek miestnosti. Máte v kuchyni bezdrôtové reproduktory? Počúvajte film počas prípravy občerstvenia alebo si nenechajte ujsť športový komentár, kým odbehnete pre nápoje.

Hlasové ovládanie. Asistent Google. Funguje s asistentom Alexa.

Stlačte tlačidlo na ovládači a komunikujte s asistentom Google. Hlasom ovládajte televíziu alebo iné domáce zariadenia podporujúce asistenta Google. Alebo ovládajte televíziu pomocou zariadení s podporou asistenta Alexa.

Televízor UHD Philips s rozlíšením 4K

Televízor UHD s rozlíšením 4K od spoločnosti Phillips je kompatibilný so všetkými dôležitými formátmi HDR, vrátane Dolby Vision. Či už je to vo vašich obľúbených seriáloch alebo najnovších hrách, tiene budú hlbšie. Svetlé povrchy žiarivejšie. Farby vernejšie.

Bowers & Wilkins v kombinácii s Dolby Atmos

Exkluzívny dizajn reproduktorov od legendárnych zvukových inžinierov Bowers & Wilkins poskytuje vzrušujúci realistický výkon. Reproduktory so zvukom znejúcim dohora vám umožnia vyťažiť maximum z technológie Dolby Atmos. Vďaka centrálnemu výškovému reproduktoru budú dialógy zreteľné, nech je dráma na obrazovke akokoľvek intenzívna.

Kvalitné materiály. Od stojana po ovládač.

Každý centimeter tohto televízora vyzerá a na dotyk pôsobí špičkovo. Brúsený a leštený kovový rám v striebornom prevedení. Hranatý obal na reproduktory odetý v tkanine Kvadrat. Ovládač so zadnou stranou z mäkkej textúrovanej kože
 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 65 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV Android TV

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Philips 65PML9636/12

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Martina

1. 10. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • výkon