Philips 70PUS7805/12

Zobraziť


Uhlopriečka: 70 ", Typ obrazovky: LED, Typ rozlíšenia: 4K Ultra HD, OS TV: SAPHI Viac info

Uhlopriečka


Cena 699,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 13,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,7 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

6 + nakupů

Zobraziť 6 recenzií

Popis produktu

Elegantný Smart LED televízor Philips 70PUS7805/12 v čiernom farebnom prevedení s uhlopriečkou 70“ (178 cm) a 4K Ultra HD rozlíšením 3840 x 2160 vám ponúkne vynikajúcu kvalitu obrazu a zvuku. O fantastický obrazový zážitok plný živých farieb, jasných detailných kontrastov a plynulých pohybov sa postará technológia P5 Perfect Picture Engine. Televízor podporuje formát HDR10+, ako aj prvotriedne zvukové a obrazové formáty Dolby Atmos a Dolby Vision. Disponuje intuitívnym systémom Saphi, ktorý zabezpečí okamžitý prístup k obľúbenému obsahu. Nechýba ani ovládanie hlasom Alexa. Toto zariadenie sa pýši technológiou zvýšenia rozlíšenia Ultra Resolution, či funkciou Ambilight s inteligentnými LED diódami na okrajoch televízora, ktoré navodia tú správnu atmosféru v miestnosti.

Technológia Ambilight

Vďaka funkcii Philips Ambilight vás filmy aj hry ešte viac pohltia. Hudba získa svoju vlastnú svetelnú show a obrazovka vám bude pripadať väčšia, než v skutočnosti je. Inteligentné svetlá LED na okrajoch televízora vrhajú premietané farby na stenu a do miestnosti v reálnom čase, takže dostanete dokonale vyladené okolité osvetlenie - ďalší dôvod, prečo milovať svoj televízor.

 

Engine Philips P5

Engine Philips P5 Perfect Picture poskytuje obraz, ktorý je rovnako dokonalý ako váš obľúbený obsah. Detaily majú zreteľne väčšiu hĺbku, farby sú živé, biele tóny pleti sú prirodzenejšie. Kontrast je tak ostrý, že ucítite každý detail, a pohyb je tak plynulý, že nikdy nestratíte loptu z očí, nech už je hra akokoľvek rýchla.

Dolby Vision a Dolby Atmos

Podpora špičkového zvuku a formátov videa Dolby znamená, že obsah HDR bude skvele vyzerať aj znieť. Či už streamuje najnovšie časť seriálu, alebo sledujete obsah z disku Blu-Ray, vždy si budete môcť vychutnať kontrast, jas a farby, ktoré odrážajú režisérov pôvodný zámer. A navyše budete počuť jasný, detailný a hlboký priestorový zvuk.

Prístup k aplikáciám vrátane Netflix a Prime Video jedným stlačením tlačidla

Saphi je rýchly a intuitívny operačný systém, vďaka ktorému je televízor Philips Smart TV radosť používať. Vychutnajte si skvelú kvalitu obrazu a prístup do prehľadnej ponuky s ikonami stlačením jedného tlačidla. Ľahko ovládajte svoj televízor a rýchlo prechádzajte k obľúbeným aplikáciám Philips Smart TV, vrátane YouTube, Netflix a Amazon Prime Video.

4K UHD LED televízor

Vďaka štvornásobne vyššiemu rozlíšeniu v porovnaní s bežným rozlíšením Full HD rozsvieti technológia Ultra HD vašu obrazovku viac ako 8 miliónmi pixelov s jedinečnou technológiou prevzorkovania Ultra Resolution Upscaling. Zažite krajší obraz bez ohľadu na pôvodný obsah a vychutnajte si ostrejší obraz s lepšou hĺbkou, kontrastom, prirodzeným pohybom a živými detailmi.

HDR10+

S televízorom Philips HDR10 je kvalita obrazu ešte dokonalejšia a realistickejšia. Dynamické metaúdaje umožňujú vášmu televízoru upravovať úrovne jasu v každej snímke. Od svetlých nebies po chrámy zaliate žiarou sviečok vyzerajú farby skutočne. Pôvodné detaily sú zachované. Kontrast je bezchybný.

Zabudovaný asistent Alexa

Teraz môžete pomocou hlasu ovládať televízor Philips Smart TV. Alexu môžete požiadať, aby zmenila televízne kanály, prepla na vašu hernú konzolu alebo ovládala vaše inteligentné domáce zariadenia, ako sú svetlá a termostat. S Alexou dokážete toto všetko a oveľa viac.

Podpora Smart aplikácií

 • Netflix - Táto trendová streamovacia služba ponúka pestrý výber oceňovaných TV relácií, filmov, dokumentov či rozprávok. Programy si dokonca budete môcť stiahnuť a sledovať na cestách bez zbytočného čerpania dát. (*dostupnosť sa môže líšiť v závislosti od lokality)

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 70 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV SAPHI

Návody a manuály

Hodnotenie

4,7 / 5

6 recenzií Philips 70PUS7805/12

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Lucia

11. 6. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • Ľahko ovládateľný
 • Krasny obraz
 • Krasne ukáže na stene s jeho podsvietením
 • Veľmi kvalitný zvuk a vidieť dokonca každú vrásku na čele
 • Žiadne negatíva sme nespozorovali

Veľmi super a kvalitný tv s ktorým sme maximálne spokojný a šťastní s jeho kupou


Jan

7. 1. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • pomer cena / výkon

marek

6. 1. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • pomer cena / výkon

Blanka

5. 1. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon
 • Skvelý...

Parádna telka.. Všetko funguje bez problémov.. Zatiaľ spokojnosť