Philips 70PUS8007/12


Televízor, Smart: Áno, LED obrazovka, Uhlopriečka: 177 cm, 4K Ultra HD, 3840x2160, OS TV: Android TV, 50 Hz, DVB-S, DVB-S2, DVB-T2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilný s Amazon Alexa, Google Assistant, 4 × HDMI port, HDMI 2.0, 2 × USB 2.0, 0 × USB 3.0, Bluetooth: Áno, Wi-Fi: Áno, Miracast: Nie, PVR: Nie, Duálny tuner: Nie, Ethernet/LAN pripojenie: Áno, HbbTV: Áno. Viac info


Cena 1 169,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 23,38 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 116,90 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart LED televízor Philips 70PUS8007/12 s uhlopriečkou 70“ (177 cm), rozlíšením 4K Ultra HD (3840 × 2160) a výkonným operačným systémom Android TV 11 poskytne ostrý, žiarivý obraz, zvuk Dolby Atmos a plynulé hranie hier.

Očarujúci Ambilight

Funkcia Philips Ambilight znásobí skvelý zážitok zo sledovania televízora Philips. Rozsvietenie a zmena farby LED diód umiestnených okolo okrajov televízora sú dokonale zosynchronizované s farbami toho, čo sa odohráva na obrazovke, alebo s hudbou. Táto funkcia je tak príjemná a pohlcujúca, až sa budete čudovať, ako ste si mohli vychutnávať sledovanie televízora bez nej.

Živý obraz

Zamilujte si všetko, čo sledujete na tomto UHD LED televízore s rozlíšením 4K. Technológia Philips Pixel Precise Ultra HD engine optimalizuje kvalitu obrazu tak, aby dodával ostrý obraz, bohaté farby a plynulý pohyb. Zakaždým získate ten najvyšší komfort sledovania.

Obraz a zvuk ako v kine

Vďaka technológiám Dolby Vision a Dolby Atmos budú vaše filmy, relácie a hry vyzerať a znieť fantasticky. Sledujte taký obraz, aký zamýšľal režisér – už nikdy vás nesklamú scény, ktoré sú príliš tmavé na to, aby ste rozoznali, čo sa v nich odohráva. Zachyťte každé slovo. Vychutnajte si zvukové efekty, akoby sa skutočne odohrávali okolo vás.

Android TV

Vďaka systému Android TV od spoločnosti Philips sa dostanete k obsahu, ku ktorému chcete, kedy len chcete. Môžete si prispôsobiť domovskú obrazovku, aby zobrazovala vaše obľúbené aplikácie, a tým si zjednodušiť spustenie streamovania filmov a seriálov, ktoré milujete. Alebo pokračovanie na mieste, kde ste prestali.

Ovládanie hlasom

Televízor Philips so systémom môžete ovládať hlasom cez ktorýkoľvek reproduktor, ktorý má asistenta Google, alebo cez aplikáciu diaľkového ovládania Android TV. Chcete nájsť aplikácie, streamovať obsah, alebo hrať hry? Stačí poprosiť.

Tenký televízor

Prakticky bezrámová obrazovka tohto inteligentného televízora s rozlíšením 4K sa hodí do takmer každého interiéru a vďaka tenkým čiernym matným nožičkám vyzerá, akoby sa vznášala. Obaly a výplne sú z recyklovaného kartónu a papiera.

Skvelý na hry

S vaším televízorom Philips, ktorý zaistí rýchlu odozvu pri hraní a plynulú grafiku, vyťažíte zo svojej konzoly maximum. Tento televízor podporuje pripojenie HDMI a VRR a po zapnutí konzoly sa na ňom automaticky aktivuje nastavenie s mimoriadne nízkou latenciou. Herný režim Ambilight ešte zvýši napätie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 70 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV Android TV

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Philips 70PUS8007/12

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené