Philips 70PUS8505/12

Televízor, Smart, LED obrazovka, Uhlopriečka: 178 cm, 4K Ultra HD, 3840x2160, OS TV: Android TV, 50 Hz, DVB-S, DVB-S2, DVB-T2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilný s Google Assistant, 4 × HDMI port, HDMI 2.0, 1 × USB 2.0, 1 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, PVR, Ethernet/LAN pripojenie, HbbTV. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Tenký Smart LED televízor Philips 70PUS8505/12 v striebornej farbe vám ponúkne vynikajúcu kvalitu HDR obrazu s uhlopriečkou 70“ (178 cm), rozlíšenie 4K Ultra HD (3840 x 2160) a výkonný operačný systém Android TV 9 (Pie). Špecifikom je funkcia Ambilight s inteligentnými LED diódami na okrajoch televízora, ktoré navodia tú správnu atmosféru v miestnosti, a praktické ovládanie hlasom Alexa či vstavaná funkcia Google Assistant. O fantastický obrazový zážitok plný živých farieb, jasných detailných kontrastov a plynulých pohybov sa postará technológia P5 Perfect Picture Engine a poteší aj podpora formátu HDR10+, HLG, ako aj prvotriedne zvukové a obrazové formáty Dolby Atmos a Dolby Vision.

LED 4K UHD televízor so systémom Android

Tento televízor v sebe ukrýva presne to, čo hľadáte – vynikajúcu kvalitu obrazu, elegantné prevedenie, skvelý zvuk, hlasové ovládanie AI či technológiu Ambilight pre pohlcujúci zážitok ako každý iný. Všetko čo potrebujete k tomu, aby ste si užili filmový večer, športový prenos alebo víkendový herný maratón. 

Dolby Vision a Dolby Atmos – obraz a zvuk ako v kine

Podpora špičkového zvuku a formátov videa Dolby znamená, že obsah HDR bude skvelo vyzerať aj znieť. Či už streamujete najnovšie časti seriálov alebo sledujete obsah z disku Blu-Ray, vždy si budete môcť vychutnať kontrast, jas a farby, ktoré odrážajú režisérov pôvodný zámer. A naviac budete počuť jasný, detailný a hlboký priestorový zvuk. 

Technológia Ambilight – emócie, ktoré prekračujú hranice obrazovky

Vďaka funkcii Philips Ambilight vás filmy aj hry ešte viac pohltia. Hudba získa svoju vlastnú svetelnú šou a obrazovka vám bude pripadať väčšia, než v skutočnosti je. Inteligentné LED svetlá na okrajoch televízora vrhajú premietané farby na steny a do miestnosti v reálnom čase, takže dostanete dokonale vyladené okolité osvetlenie. 

Engine Philips P5 – dokonalosť bez ohľadu na zdroj

Táto technológia prináša obraz, ktorý je rovnako skvelý ako vaše obľúbené relácie. Detaily majú väčšiu hĺbku, farby sú živé a odtiene pleti vyzerajú prirodzene. Kontrast je tak ostrý, že ucítite každý detail, a pohyb je dokonale plynulý. 

4K LED televízor so žiarivým HDR obrazom

Tento televízor prináša živý obraz s bohatými farbami a výrazným kontrastom. Obrazy majú väčšiu hĺbku, pohyb je plynulý a filmy, relácie, hry a ďalší obsah vyzerajú skvelo bez ohľadu na zdroj. 

Podpora technológie HDR10+

Televízor získa z videoformátu HDR10+ maximum. Úrovne kontrastu, farieb a jasu sú upravované snímok po snímku. Či už ide o seriál alebo film, tiene v nich budú ešte temnejšie. Jasné povrchy budú žiariť a farby budú ešte reálnejšie. 

Hlasové ovládanie, vstavaná funkcia Google Assistant a kompatibilita so službou Alexa

Chcete si niečo zahrať, pozerať Netflix alebo nájsť aplikáciu v obchode Google Play? Jednoducho to televízoru povedzte. Takto môžete ovládať dokonca všetky smart domáce zariadenia kompatibilné s funkciou Google Assistant, napríklad stlmenie svetiel alebo nastavenie termostatu. Teraz môžete svoj smart televízor ovládať pomocou hlasu prostredníctvom zariadenia s podporou Alexa, ako je napríklad Amazon Echo. Zapnete televízor, zmeníte kanál, prepnete na hernú konzolu a ďalšie zariadenia pomocou služby Alexa.  

Podpora Smart aplikácií

  • Lepšia.TV - Internetová služba Lepšia.TV ponúka pohodlné online sledovanie televízie u vás doma. Obsahuje 93 TV staníc vrátane všetkých jej funkcií (až 30 dní Timeshift, pauza, neobmedzené nahrávanie, pretáčanie, videoarchív, ...). Využiť môžete aj bohatú videotéku s tisíckou filmov, seriálov, dokumentov a rozprávok. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

  • SledovanieTV - Moderná internetová televízia SledovanieTV prinesie množstvo televíznych programov do vašej domácnosti, aby ste si mohli užiť chvíľky voľného času čo najpríjemnejšie. Služba ponúka aj spätné prehrávanie a osobné nahrávky. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

  • Netflix - Táto trendová streamovacia služba ponúka pestrý výber oceňovaných TV relácií, filmov, dokumentov či rozprávok. Programy si dokonca budete môcť stiahnuť a sledovať na cestách bez zbytočného čerpania dát. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

  • Kuki TV - Táto internetová televízna služba obsahuje množstvo smart funkcií, s ktorými si užijete kopec zábavy pri sledovaní obľúbených TV kanálov. V 7 dňovom archíve si môžete pozrieť program alebo film, ktorý ste nestihli vidieť a navyše si ho môžete nahrať, pozastaviť či spustiť od začiatku. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

  • Skylink Live TV - Tento model podporuje zábavu pre celú rodinu prostredníctvom služby Live TV od Skylinku - užijete si tak internetovú televíziu s videopožičovňou, ktorá obsahuje stovky filmov či seriálov. Obľúbené programy si vychutnáte až na 4 zariadeniach súčasne a vďaka sedemdňovému archívu programov nezmeškáte žiadnu reláciu. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

  • HBO GO - Užite si kasové trháky či skvelé seriály s českým dabingom v pohodlí vášho domova prostredníctvom internetovej služby HBO GO. Poskytuje tisíce hodín zábavy na jednom mieste. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 70 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV Android TV

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Philips 70PUS8505/12

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami