Philips 70PUS8506/12

Zobraziť


Uhlopriečka: 70 ", Typ obrazovky: LED, Typ rozlíšenia: 4K Ultra HD, OS TV: Android TV Viac info


Cena 859,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 17,18 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,5 / 5

90% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peniaze
Výborná

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Smart LED televízor Philips 70PUS8506/12 v striebornej farbe vám ponúkne vynikajúcu kvalitu HDR obrazu s uhlopriečkou 70“ (177 cm), rozlíšenie 4K Ultra HD (3840 × 2160) a výkonný operačný systém Android TV 10. Špecifikom je 3-stranná funkcia Ambilight s inteligentnými LED diódami na okrajoch televízora, ktoré navodia tú správnu atmosféru v miestnosti, hlasové ovládanie v spolupráci s Google Assistant, kompatibilita s asistentom Alexa či funkcia DTS Play-Fi (môžete sa pripojiť na kompatibilné reproduktory). O fantastický obrazový zážitok plný živých farieb, jasných detailných kontrastov a plynulých pohybov sa postará vysoké rozlíšenie a technológia spracovania obrazu P5 Perfect Picture Engine. Poteší aj podpora formátov HDR10+, HLG, nízke oneskorenie pri hrách (HDMI 2.1) či prvotriedne zvukové a obrazové formáty Dolby Atmos a Dolby Vision.

Funkcia Ambilight

S funkciou Ambilight precítite každý okamih. Inteligentné LED diódy okolo okrajov televízora reagujú na akciu na obrazovke a vyžarujú podmanivé svetlo, ktoré vás jednoducho uchváti. 

Dolby Vision a Dolby Atmos

Podpora pre špičkový zvuk a video formáty Dolby znamená, že HDR obsah, ktorý sledujete, bude vyzerať a znieť úžasne. Užijete si obraz, ktorý odzrkadľuje ciele režiséra, a zažijete priezračný zvuk s hĺbkou, ktorý naplní miestnosť. 

Android TV

Vďaka systému Android TV sa dostanete k obsahu, ku ktorému chcete. Môžete si prispôsobiť domovskú obrazovku, aby zobrazovala vaše obľúbené aplikácie, a tým si zjednodušiť spustenie streamovania filmov a seriálov. 

Philips P5 Engine

Technológia P5 Engine poskytuje taký skvelý obraz, ako obsah, ktorý milujete. Detaily majú väčšiu hĺbku, farby sú jasné a odtiene pleti vyzerajú prirodzene. Kontrast bude taký ostrý, že precítite každý detail. 

Televízor so žiarivým HDR obrazom

UHD televízor s rozlíšením 4K je kompatibilný so všetkými dôležitými formátmi HDR, vrátane Dolby Vision. Tiene budú hlbšie, svetlé povrchy žiarivejšie a farby vernejšie. 

Určený pre viacizbové audio systémy

S funkciou DTS Play-Fi sa môžete pripojiť na kompatibilné reproduktory v ktorejkoľvek miestnosti. Máte v kuchyni bezdrôtové reproduktory? Počúvajte film počas prípravy občerstvenia alebo si nenechajte ujsť športový komentár, kým odbehnete pre nápoje. 

Rýchla odozva pre akúkoľvek konzolu

Televízor sa pýši pripojením HDMI 2.1 a automaticky sa prepne do nastavenia s rýchlou odozvou, keď začnete hrať hru na konzole. Podporuje VRR pre plynulú hru rýchlych akčných hier a herný režim Ambilight prenesie akciu priamo do vašej obývačky.

Hlasové ovládanie

Stlačte tlačidlo na ovládači a komunikujte s asistentom Google. Hlasom ovládajte televízor alebo iné domáce zariadenia podporujúce asistenta Google. Tiež budete môcť ovládať televízor pomocou zariadení s podporou asistenta Alexa.

Hlavné formáty HDR

Televízor je vybavený funkciami, aby využil plný potenciál formátu videa HDR10+. Úrovne kontrastu, farieb a jasu sú upravované na každom zábere. Či už sledujete obľúbený seriál alebo film, tiene budú hlbšie, svetlé povrchy žiarivejšie a farby vernejšie. 

Tenký atraktívny dizajn

Takmer bezrámová obrazovka tohto inteligentného 4K televízora sa hodí do prakticky akéhokoľvek interiéru. Tenké nohy stojana dodávajú pocit, že obrazovka sa vznáša nad ostatným zariadením a vďaka možnosti ich oddialenia medzi ne umiestnite aj dlhšie reproduktory.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 70 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV Android TV

Návody a manuály

Hodnotenie

4,5 / 5

2 recenzie Philips 70PUS8506/12

90% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peniaze
Výborná

Adela

2. 9. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Kvalita
  • Pomer ceny a kvality
  • LED osvetlenie
  • Zvuk
  • Veľkosť

Tv má kvalitný obraz,výborný zvuk, veľkosť. Veľká spokojnosť. Túto tv vrelo odporúčam


Eva

18. 1. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná