Philips 75PUS7354/12

Uhlopriečka: 75 ", Typ obrazovky: LED, Typ rozlíšenia: 4K Ultra HD, OS TV: Android TV Viac info

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Skvelý Smart LED Android televízor Philips 75PUS7354/12 v striebornom prevedení vám ponúkne vynikajúcu kvalitu obrazu s uhlopriečkou 75“ (189 cm) a rozlíšením 4K Ultra HD (3840 x 2160). Vďaka svojmu elegantnému dizajnu so štíhlou konštrukciou zapadne do každej domácnosti. O fantastický obrazový zážitok plný živých farieb, jasných detailných kontrastov a plynulých pohybov sa postará technológia P5 Perfect Picture Engine. Televízor podporuje formát HDR10+, ako aj prvotriedne zvukové a obrazové formáty Dolby Atmos a Dolby Vision. Nechýba ani ovládanie hlasom Alexa. Toto zariadenie sa pýši technológiou Picture Performance Index 1700, či funkciou Ambilight s inteligentnými LED diódami na okrajoch televízora, ktoré navodia tú správnu atmosféru v miestnosti.

 

 

Ambilight. Presuňte emócie z obrazovky

So systémom Philips Ambilight vás budú filmy a hry ešte viac baviť. Hudba získa výnimočné nastavenie osvetlenia a obrazovka bude vyzerať oveľa väčšia ako v skutočnosti. Inteligentné LED diódy umiestnené na ráme televízora osvetľujú steny vo farbách zobrazených na obrazovke v reálnom čase. Odteraz budete obklopení dokonale zladenými, farebnými osvetleniami a získate ďalší dôvod, prečo máte radi televízor.

Procesor Philips P5. Bez ohľadu na zdroj - dokonalosť je zaručená

Philips P5 Perfect Picture Engine zabezpečuje, že obraz je vždy taký skvelý ako váš obľúbený program. Detaily majú viditeľnejšiu hĺbku. Farby sú živšie a tóny pleti vyzerajú prirodzenejšie. Kontrast je tak ostrý, že môžete doslova cítiť každý detail. A pohyby sú tak plynulé, že nikdy nestratíte z dohľadu loptu, bez ohľadu na to, aká rýchla je hra.

Obchod Google Play a galéria aplikácií Philips 

Prejdite nad rámec tradičného televízneho programu s Obchodom Google Play a Galériou aplikácií Philips. Zažite nekonečné filmy, televíziu, hudbu, aplikácie a hry online. Pre ešte viac zábavy.

Kvalita obrazu a zvuku

Podpora prvotriedných formátov zvuku a videa Dolby Vision a Dolby Atmos zaisťuje HDR obsah s neuveriteľne skutočným obrazom a zvukom. Či už pozeráte najnovší online seriál alebo Blu-Ray film, budete prekvapení kontrastom, jasom a farbami, ktoré presne odrážajú zámery jeho tvorcov. Sprievodný zvuk bude priestranný, čistý, plný detailov a hĺbky.

 

Podpora formátu HDR10+

Televízor Philips bol vytvorený s cieľom maximalizovať používanie formátu videa HDR10+. Úrovne kontrastu, farieb a jasu sa upravujú po jednotlivých snímkach. Či už sledujete obľúbený seriál alebo najnovší film, určite oceníte hlbšie tiene, svetlé, lesklé povrchy a prirodzenejšie farby.

Zabudovaný Google Assistant. Spolupráca s Alexou

Ovládajte svoj televízor Android so systémom Android svojim hlasom. Jednoduchým povelom začnete hrať hru, sledovať najnovšiu sériu Netflix alebo vyhľadávať aplikácie v obchode Google Play. Môžete tiež zadať pokyny všetkým zariadeniam, ktoré sú kompatibilné so službou Google Assistant v inteligentnej domácej sieti - požiadajte ich, aby stlmili svetlá alebo nastavili termostat pre čas snímania. A to všetko bez toho, aby ste sa postavili z pohovky. Už nemusíte hľadať chýbajúce diaľkové ovládanie. Pomocou svojho vlastného hlasu môžete ovládať televízor Philips Smart TV prostredníctvom zariadení podporujúcich technológiu Alexa, napríklad Amazon Echo. Zapnite televízor, zmeňte kanály, prepnite na hernú konzolu a ďalšie - s pomocou hlasového asistenta Alexa.

Podpora Smart aplikácií

  • Kuki TV - Táto internetová televízna služba obsahuje množstvo smart funkcií, s ktorými si užijete kopec zábavy pri sledovaní obľúbených TV kanálov. V 7 dňovom archíve si môžete pozrieť program alebo film, ktorý ste nestihli vidieť a navyše si ho môžete nahrať, pozastaviť či spustiť od začiatku. (*dostupnosť sa môže líšiť v závislosti od lokality)

  • Lepšia.TV - Internetová služba Lepšia.TV ponúka pohodlné online sledovanie televízie u vás doma. Obsahuje 93 TV staníc vrátane všetkých jej funkcií (až 30 dní Timeshift, pauza, neobmedzené nahrávanie, pretáčanie, videoarchív, ...). Využiť môžete aj bohatú videotéku s tisíckou filmov, seriálov, dokumentov a rozprávok. (*dostupnosť sa môže líšiť v závislosti od lokality)

  • Služba SledovanieTV - Moderná internetová televízia SledovanieTV prinesie množstvo televíznych programov do vašej domácnosti, aby ste si mohli užiť chvíľky voľného času čo najpríjemnejšie. Služba ponúka aj spätné prehrávanie a osobné nahrávky. (*dostupnosť sa môže líšiť v závislosti od lokality)

  • HBO GO - Užite si kasové trháky či skvelé seriály s českým dabingom v pohodlí vášho domova prostredníctvom internetovej služby HBO GO. Poskytuje tisíce hodín zábavy na jednom mieste. (*dostupnosť sa môže líšiť v závislosti od lokality)

  • Netflix - Táto trendová streamovacia služba ponúka pestrý výber oceňovaných TV relácií, filmov, dokumentov či rozprávok. Programy si dokonca budete môcť stiahnuť a sledovať na cestách bez zbytočného čerpania dát. (*dostupnosť sa môže líšiť v závislosti od lokality)

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 75 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV Android TV

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Philips 75PUS7354/12

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené