Philips 75PUS7906/12


Uhlopriečka: 75 ", Typ obrazovky: LED, Typ rozlíšenia: 4K Ultra HD, OS TV: Android TV Viac info


Cena 949,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 18,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Tenký Smart LED televízor Philips 75PUS7906/12 v antracitovej farbe s bezrámčekovou obrazovkou vám ponúkne vynikajúcu kvalitu HDR obrazu s uhlopriečkou 75“ (189 cm), rozlíšenie 4K Ultra HD (3840 × 2160) a výkonný operačný systém Android TV 10. Špecifikom je funkcia Ambilight s inteligentnými LED diódami na okrajoch televízora, ktoré navodia tú správnu atmosféru v miestnosti, a hlasové ovládanie v spolupráci s Asistentom Google. O fantastický obrazový zážitok plný živých farieb, jasných detailných kontrastov a plynulých pohybov sa postará ultra vysoké rozlíšenie a technológia spracovania obrazu Pixel Precise Ultra HD. S určitosťou poteší aj podpora formátov HDR10+, HLG, nízke oneskorenie pri hrách (HDMI 2.1) či prvotriedne zvukové a obrazové formáty Dolby Atmos a Dolby Vision.

Čarovná funkcia Ambilight

S funkciou Ambilight precítite každý okamih. Inteligentné LED diódy okolo krajov televízora reagujú na akciu na obrazovke a vyžarujú svetlo, ktoré vás uchváti. 

Dolby Vision a Dolby Atmos

Podpora pre špičkový zvuk a video formáty Dolby znamená, že HDR obsah, ktorý sledujete, bude vyzerať a znieť úžasne. Užite si obraz, ktorý odzrkadľuje ciele režiséra, a zažijete priezračný zvuk s hĺbkou, ktorý naplní miestnosť. 

Inteligentný Android TV

Vďaka systému Android TV sa dostanete k obsahu, ku ktorému chcete, kedy len chcete. Môžete si prispôsobiť domovskú obrazovku, aby zobrazovala vaše obľúbené aplikácie, a tým si zjednodušiť spustenie streamovania filmov a seriálov, ktoré milujete.

Žiarivý HDR obraz

Televízor UHD s rozlíšením 4K je kompatibilný so všetkými dôležitými formátmi HDR, vrátane Dolby Vision. Tiene budú hlbšie, svetlé povrchy žiarivejšie a farby vernejšie.

Nízke oneskorenie

Tento televízor sa pýši pripojením HDMI 2.1 a TV automaticky prepne do nastavenia s rýchlou odozvou, keď začnete hrať hru na konzole. Podporuje VRR pre plynulú hru rýchlych akčných hier. Herný režim Ambilight prenesie akciu priamo do vašej obývačky. 

Tenký atraktívny dizajn

Prakticky bezrámová obrazovka zapadne v podstate do každého typu interiéru. A tenké nožičky zároveň vzbudia dojem, že obrazovka sa vznáša nad televíznym stolíkom.

Asistent Google

Stlačte tlačidlo na diaľkovom ovládaní a začnite hovoriť s Assistant Google. Hlasom ovládajte televízor alebo inteligentné domáce zariadenia kompatibilné s touto službou. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 75 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV Android TV

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Philips 75PUS7906/12

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené