Philips AC3854/50 series 4000i

Cena:
599,00 €

Pôvodná cena 799,00 €
Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 11,98 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Smart čistička vzduchu Philips AC3854/50 Series 4000i sa dokonalé hodí do každého interiéru vďaka svojmu minimalistickému dizajnu. Čistička ponúka 3D cirkuláciu vzduchu pre rýchle a efektívne čistenie. S touto čističkou vzduchu môžu alergici a citlivé osoby konečne lepšie dýchať vďaka mimoriadne vysokej filtrácii baktérií, alergénov roztočov, peľu a mnohých ďalších patogénov. Špičková technológia snímania AeraSense a prepojená aplikácia vám poskytnú informácie o kvalite vzduchu a alergénoch kedykoľvek a kedekoľvek. Oceníte jednoduché ovládanie pomocou dotykového ovládacieho panela. Krúžok náladového svetla slúži ako dodatočný vizuálny ukazovateľ kvality vzduchu v interiéri pomocou 4 farieb od modrej (dobrá kvalita) po červenú (zlá kvalita). Farba: Svetlo strieborná/biela

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 25 %
Popis produktu

Smart čistička vzduchu Philips AC3854/50 series 4000i

 • Príkon: 60 W
 • 3 režimy:  Auto, turbo, spánok
 • Vhodné do miestnosti: do 60 m²
 • Odstránenie ultra jemných častíc: do 3 nm  nm
 • Číselný indikátor kvality vzduchu
 • CADR (častice): 500  m³/h
 • VitaShield
 • Technológia AeraSense
 • Hlučnosť: 70dB
 • Dotykový ovládací panel
 • Farba: Svetlo strieborná/biela

Moderný dizajn

Čistička vzduchu Philips AC3854/50 disponuje minimalistickým, štýlovým a vľúdnym dizajnom. Dokonale sa hodí do každého interiéru. Nechajte ho zapadnúť a vyniknúť.

Nový systém 3D cirkulácie

Čistička vzduchu ponúka rýchle a efektívne čistenie, ktoré využíva nový systém 3D cirkulácie vzduchu so špirálovým výstupom vzduchu, čistý vzduch v miestnosti s rozlohou 20 m² za menej ako 6 minút.

Automatické svetlo

Inteligentné automatické ovládanie s náladovým svetlom, automaticky upravuje svetlo podľa prostredia v miestnosti, čím sa stará o vás a vašu rodinu tým najšetrnejším spôsobom.

Číselný indikátor kvality vzduchu

Zobrazenie kvality vzduchu v reálnom čase na prvý pohľad: zobrazovanie číselnej spätnej väzby pre častice PM2.5, úroveň plynov a alergény na obrazovke, ktorá vám prinesie istotu tým najjednoduchším spôsobom.

Inteligentný snímač a efektívne čistenie 

Technológia inteligentného snímania v reálnom čase rozpoznáva a automaticky odstraňuje všetky 3 hlavné hrozby pre vzduch v interiéri: častice, škodlivé plyny a vnútorné alergény. Vďaka profesionálnemu snímaču automaticky skenuje znečisťujúce látky vo vzduchu 60 000-krát za minútu, rozpoznáva a reaguje na akékoľvek znečistenie v reálnom čase.

4 farebné zobrazenia

Krúžok náladového svetla na vrchu produktu slúži ako dodatočný vizuálny ukazovateľ kvality vzduchu v interiéri pomocou farieb od modrej (dobrá kvalita) po červenú (zlá kvalita).

Indikátor filtra

Zistite skutočné množstvo filtrovaných znečisťujúcich látok a vypočítajte životnosť filtra. Môžete ľahko skontrolovať aktuálny stav filtra na obrazovke pre ľahkú údržbu.

Technológii VitaShield

Vďaka modernizovanej technológii VitaShield čistič vzduchu účinne odstráni 99,9 % častíc až do veľkosti 0,003 mikróna (800-krát menších než PM2.5) vrátane častíc PM2.5, vírusov, baktérií, peľu, prachu a kúskov prach zo srsti zvierat. Dbajte na to, aby ste dýchali zdravý vzduch, aj počas období s veľkým znečistením.

Aplikácie Air Matters 

Pomocou aplikácie Air Matters môžete ovládať svoju čističku vzduchu kdekoľvek a kedykoľvek. Sledujte kvalitu vzduchu v aplikácii, vďaka čomu môžete mať úplnú istotu, nech sa už nachádzate kdekoľvek. Alebo si dokážete porovnať kvalitu vzduchu v interiéri a exteriéri.

Výnimočne tichá prevádzka

V režime spánku sa žiarenie displeja stlmí a čistička funguje takmer úplne nehlučne (okolo 34 dB), aby vám zaistila čistý vzduch, keď spíte – certifikované spoločnosťou Quietmark.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálna hlučnosť: 70 dB
iSmart (ovládanie mobilom): Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Philips
iSmart: Áno
Vzduchový výkon: 500 m3/hod.

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: sivá
Šírka: 29,28 cm
Výška: 62,72 cm
Hĺbka: 29,6 cm

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 70 dB

Funkcie

Funkcia zvlhčovania: Nie

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Áno

Ostatné

Kód produktu: 883485450010

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore