Philips AC4558/50 Series 4500i

Cena:
649,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 12,98 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka GREEN

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Inteligentná čistička vzduchu Philips AC4558/50 je efektívne riešenie na zníženie množstva škodlivých plynov a alergénov s časticami PM2.5 vo vzduchu. Inteligentný snímač automaticky nastavuje rýchlosť ventilátora na optimálny výkon čistenia. 4 špeciálne navrhnuté automatické režimy optimalizujú vzduch vo vašom prostredí. Špecializovaný, mimoriadne citlivý režim na alergény účinne rozpoznáva a znižuje výskyt alergénov. Zariadenie je možné ovládať aj pomocou aplikácie, a zároveň je možné prostredníctvom nej sledovať aktuálnu kvalitu vzduchu odkiaľkoľvek. Režim spánku sa postará o čistý vzduch aj v čase keď spíte bez toho, aby vás čistič rušil. Vhodné pre miestnosti: 28 – 48 m².

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Philips AC4558/50

  • Inteligentné čistenie na zaistenie vždy zdravého vzduchu 
  • Inteligentné snímanie a inteligentné automatické čistenie
  • Odstraňuje 99,97% častíc nad 3 nm 
  • Ovládanie pomocou aplikácie
  • Indikátor čistoty vzduchu v reálnom čase 
  • Výnimočne tichá prevádzka
  • Vhodné pre miestnosti: 28 – 48 m² 


 
Čistý a zdravý vzduch

Čistič vzduchu Philips AC4558/50 je navrhnutý tak, aby dopĺňal dizajn vašej domácnosti a bol zároveň efektívnym a štýlovým riešením na zníženie množstva škodlivých plynov a alergénov s časticami PM2.5.

Inteligentný snímač 

Inteligentný snímač zistí aj tú najmenšiu zmenu vzduchu a automaticky nastavuje rýchlosť ventilátora na optimálny výkon čistenia. Čistič ponúka 4 špeciálne navrhnuté automatické režimy na optimalizáciu vzduchu podľa vašich potrieb: všeobecné, znečistenie, plyn a alergény, čím vytvára bezpečné prostredie vo vašej domácnosti.

Rýchle a efektívne čistenie

Vďaka hodnote CADR (rýchlosť zaistenia čistého vzduchu) na úrovni 400 m3/h vyčistí vzduch v miestnosti s plochou 20 m2 za menej než 8 minút.

Dokonalé odstránenie častíc

Vďaka modernizovanej technológii VitaShield čistič vzduchu účinne odstráni 99,97 % častíc až do veľkosti 0,003 mikróna (800-krát menších než PM2,5), vrátane častíc PM2,5, vírusov, baktérií, peľu, prachu a kúskov kože zvierat. Dbajte na to, aby ste dýchali zdravý vzduch aj počas období s veľkým znečistením.

Dokonalé odstraňovanie plynov

Čistič vzduchu vybavený vylepšenou technológiou VitaShield účinne znižuje škodlivé plyny ako formaldehyd, VOC a pachy, pričom ich udržiava na bezpečných úrovniach. Nanopóry v aktívnom uhlí tvoria absorpčný povrch s vysokou účinnosťou a veľkosťou 28 futbalových ihrísk a doživotne vám zaistia ochranu pred látkami TVOC.

Vhodné pre alergikov

Vďaka špecializovanému mimoriadne citlivému režimu na alergény čistič účinne rozpoznáva a znižuje výskyt alergénov ako peľ. Výrobok je certifikovaný ako vhodný pre alergikov Európskym centrom pre výskum alergií (ECARF).

Indikátor čistoty vzduchu

Numerický displej v reálnom čase zobrazuje množstvo častíc PM2.5, škodlivých plynov v interiéri a index alergénov, vďaka čomu umožňuje vidieť neviditeľnú kvalitu ovzdušia, aby ste sa ubezpečili, že vždy máte kontrolu nad situáciou. Čistič využíva snímač častíc PM2.5 profesionálnej kvality, ktorý umožňuje poskytovanie spätnej väzby o kvalite vzduchu v interiéri v reálnom čase. Presný a pokročilý snímač plynov dokáže zistiť výskyt škodlivých plynov a zobraziť úroveň potenciálne škodlivých plynov.

  • Farebný krúžok slúži ako dodatočný vizuálny ukazovateľ kvality vzduchu v interiéri pomocou farieb od modrej (dobrá kvalita) po červenú (zlá kvalita).

Šikovná aplikácia

Pomocou aplikácie môžete ovládať svoju čističku vzduchu kdekoľvek a kedykoľvek. Sledujte kvalitu vzduchu v aplikácii, vďaka čomu môžete mať úplnú istotu, nech sa už nachádzate kdekoľvek. Alebo si porovnajte kvalitu vzduchu v interiéri a exteriéri. Aplikáciu tiež môžete použiť na zmenu rýchlosti ventilátora a na kontrolu stavu filtra.

Zachovajte si štýl

Klasický minimalistický dizajn sa hodí do každého štýlu interiéru.

Výnimočne tichá prevádzka

V režime spánku sa žiarenie displeja stlmí a čistička funguje takmer úplne nehlučne, aby vám zaistila čistý vzduch, keď spíte (certifikované spoločnosťou Quietmark)

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálna hlučnosť: 64 dB
iSmart (ovládanie mobilom): Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Philips
iSmart: Áno
Vzduchový výkon: 400 m3/hod.
Nočný režim: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 25,3 cm
Výška: 67,2 cm
Hĺbka: 35,8 cm

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 64 dB

Funkcie

Časovač: Áno
Ionizátor: Nie
Funkcia zvlhčovania: Nie
Regulácia výkonu: Áno
UV svetlo: Nie

Funkcie manažmentu

Diaľkové ovládanie: Áno

Energetické údaje

Príkon: 65 W

Ďalšie parametre

Display: LCD
iSmart (ovládanie mobilom): Áno
Automatický režim: Áno
Senzor kvality ovzdušia: Áno
Filter: HEPA filter, Uhlíkový filter

Ostatné

Kód produktu: AC4558/50

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore