Philips AJB3000 čierny

Cena:
79,99 €

Späť na NAY Extra kartu 1,60 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Štýlový rádiobudík Philips AJB3000 v čiernom elegantnom dizajne skvele zapadne do vašej domácnosti a spríjemní vám ranné vstávanie. Digitálne rádio DAB+ poskytuje krištáľovo čistý zvuk a disponuje možnosťou predvoľby až 20 obľúbených staníc. Funkcia jemného budenia vás prebudí mierne stúpajúcimi zvukmi budíka alebo pomaly sa zvyšujúcou hlasitosťou rádia. Vďaka funkcii duálneho budíka si môžete nastaviť až 2 rôzne časy budenia pre vás a vášho partnera. S funkciou časovača vypnutia môžete pokojne zaspávať pri počúvaní obľúbených melódií. Na lesklom čiernom displeji s možnosťou nastavenia jasu sa zobrazuje čas a informácie o stanici a sile signálu DAB. Budík obsahuje záložnú batériu, ktorá zaistí pamäť v prípade náhleho výpadku napájania.

Zobraziť celý popis

  • Výpredaj
  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Moderný rádioprijímač Sony XDRS41DB k Vám prináša kombináciu čistého digitálneho signálu bez rušivých elementov a elegantný dizajn, ktorý poteší milovníkov rádií. Malý a sympatický prenosný prijímač má dva digitálne tunery – FM a DAB/DAB+ vďaka ktorým budete môcť počúvať neuveriteľne široký výber hudobných staníc. Z nich si môžete desať uložiť do predvolieb a vyvolať ich jednoduchým stlačením tlačidla, z toho 5 x vďaka FM a 5 x DAB/DAB+. Malý farebný displej zobrazí okamžite informácie o počúvanom programe a funkcie ako napr. hodiny či časovač automatického vypnutia dodajú rádiu potrebnú flexibilitu. Rádio je možné púšťať zapojené do elektrickej siete, ale aj pri používaní 4 AA batérií.

Základné parametre

  • USB port: Nie
  • Typ displeja: LCD
  • Výstup pre slúchadlá: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Množstvo funkcií 

Rádiobudík disponuje množstvom užitočných funkcií, ktoré vám spríjemnia ranné vstávanie. Funkcia jemného budenia vás príjemne zobudí zvukom budíka alebo rádia s postupne sa zvyšujúcou intenzitou. Funkcia duálneho budíka vám umožní nastaviť dva rôzne časy budenia pre prípad, že prvý alarm odložíte alebo v prípade, že potrebujete vstať skôr ako váš partner.

Časovač vypnutia

Večerné zaspávanie si môžete spríjemniť počúvaním príjemných melódií vašej obľúbenej rozhlasovej stanice. Pomocou časovaču vypnutia si môžete nastaviť prehrávanie zvolenej stanice až po dobu 2 hodín. Po uplynutí nastaveného času sa rádio vypne a vy môžete nerušene spať. 
 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Podporované pásma: FM
Celkový výkon: 1 W
Počet staníc v pamäti: 20
DAB: Áno
RDS: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Philips
Celkový výkon: 1 W
Premietanie času: Nie

Konektivita

USB port: Nie
Výstup pre slúchadlá: Nie
AUX vstup: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 16 cm
Výška: 6,6 cm
Hĺbka: 6,3 cm
Hmotnosť: 0,385 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: návod

Display/Grafika

iTyp displeja: LCD
Vstavaný displej: Áno

Rádio

Podporované pásma: FM
Počet staníc v pamäti: 20
DAB: Áno
RDS: Nie
Zobúdzanie rádiom: Áno

Funkcie

Hodiny: Áno
Opakované budenie: Áno

Energetické údaje

Napájanie: 230V + batéria

Ostatné

Kód produktu: 6951613991046

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore