Philips AZ700T (strieborný)


Rádioprehrávač, Farba strieborná, Typ média: CD-RW, CD-R, RMS výkon: 12 W, Bluetooth, NFC, Podporované pásma: FM, 20 staníc v pamäti, USB port, AUX vstup, Výstup pre slúchadlá, 2 × reproduktor, Zvukové formáty: mp3, Vstavaný displej, LCD, Napájanie: 230V + batéria. Viac info


Cena 99,99 €

Zľava 22 % z predchádzajúcej ceny: 128,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 2,00 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

4 dva nákupy

Zobraziť 4 recenzie

Popis produktu

Prenosné CD zariadenie Philips AZ700T/12 je výkonný systém, ktorý môžete zobrať kamkoľvek so sebou. CD prehrávač má bezdrôtové pripojenie jedným dotykom pomocou technológie NFC a jednoduché párovanie cez Bluetooth. Hudbu môžete prehrávať aj zo zariadení USB a MP3-CD. Farba: čierna. Rozmery produktu (ŠxHxV) 435 x 271 x 170 mm, Hmotnosť: 2,9 kg.

Prehrávajte hudbu bezdrôtovo cez Bluetooth™ z vášho smartfónu

Bluetooth je technológia bezdrôtovej komunikácie na krátke vzdialenosti, ktorá je spoľahlivá aj energeticky úsporná. Táto technológia umožňuje jednoduché bezdrôtové pripojenie k zariadeniam iPod/iPhone/iPad alebo iným zariadeniam s technológiou Bluetooth, ako sú smartfóny, tablety či dokonca laptopy. Vďaka tomu si cez tento reproduktor môžete bezdrôtovo vypočuť svoju obľúbenú hudbu, zvuk filmov alebo hier.

Jednodotykové párovanie cez Bluetooth pre smartfóny s technológiou NFC

Zariadenia Bluetooth môžete párovať jediným dotykom vďaka technológii (NFC – Near Field Communication). Stačí priložiť smartfón, alebo tablet s funkciou NFC na oblasť NFC reproduktora, čím sa zapne reproduktor a spustí sa párovanie Bluetooth a prenos hudby.

Prehrajte MP3-CD, CD a CD-R/RW

MP3 označuje „MPEG 1 Audio layer-3“. Formát MP3 je revolučná technológia kompresie, pri ktorej sa môžu veľké súbory s digitálnou hudbou až 10-násobne zmenšiť bez radikálneho zníženia kvality zvuku. MP3 sa stal bežným formátom kompresie zvuku používaným na webe, ktorý umožňuje rýchly a jednoduchý prenos zvukových súborov.

CD náhodne/opakovať pre osobné potešenie z hudby

Funkcia „náhodne/opakovať“ vás zbaví nudy pri počúvaní hudby prehrávanej neustále v rovnakom poradí. Po načítaní obľúbených skladieb do prehrávača stačí, ak si vyberiete jeden z režimov – „Náhodne“, alebo „Opakovať“ a melódie sa budú prehrávať v poradí podľa zvoleného režimu. Pri každom použití prehrávača si tak zabezpečíte nový a jedinečný hudobný zážitok.


Systém reproduktorov Bass Reflex poskytuje výkonnejšie a hlbšie basy

Systém repr. Bass Reflex umožňuje hlboký zážitok z basov z kompaktného systému reproduktorov. Odlišuje sa od bežného systému reproduktorov dodatočným kruhovým basovým otvorom, ktorý je akusticky zladený s reproduktorom, aby optimalizoval výstup systému nízkej frekvencie. Výsledkom sú hlbšie ovládané basy a menšie skreslenie. Systém funguje prostredníctvom rezonancie zvuku do kruhového basového otvoru, ktorý vibruje ako bežný reproduktor. Systém kombinovaný s odozvou reproduktoru rozširuje celkovo nízku frekvenciu zvukov a vytvára celkom nový rozmer hlbokých basov.
   

Dynamické zvýraznenie basov pre hlboký a vzrušujúci zvuk

Dynamické zvýraznenie basov maximalizuje hudobný zážitok zdôraznením basového obsahu na všetkých nastaveniach hlasitosti - od nízkej po vysokú. Stačí jeden dotyk tlačidla! Spodné basové frekvencie sa bežne stratia, keď sa hlasitosť nastaví na nízku úroveň. Aby sa tomuto zabránilo, dynamické zvýraznenie basov možno prepnúť na podporné basové úrovne, takže si budete môcť užívať konzistentný zvuk aj v prípade, že znížite hlasitosť.

Praktické diaľkové ovládanie pre extra pohodlie

Vďaka praktickému diaľkovému ovládaniu, ktoré zvyšuje pohodlie pri používaní zariadenia, vám nezostáva nič iné, len sa v pokoji usadiť a relaxovať.

Viac hudby s digitálnym FM rádiom s 20 predvoľbami staníc


20 naprogramovaných skladieb z disku CD

Funkcia naprogramovaného prehrávania disku CD vám umožní vychutnať si vaše obľúbené skladby v požadovanom poradí.

Stereofónny konektor slúchadiel poskytuje lepší hudobný zážitok

Pripojte vlastné slúchadlá k tomuto zariadeniu Philips a doprajte si osobnejší poslucháčsky zážitok, kedykoľvek sa vám zažiada. Po pripojení slúchadiel k zariadeniu si môžete vychutnávať obľúbenú hudbu so skvelým zvukom bez toho, aby ste rušili ostatných.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Bluetooth Áno
USB port Áno
Typ média CD-R, CD-RW
Výstup pre slúchadlá Áno
RMS výkon 12 W
NFC Áno
DAB Nie
RDS Nie
Počet reproduktorov 2
Kazetový prehrávač Nie

Hodnotenie

5,0 / 5

4 recenzie Philips AZ700T (strieborný)

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Atila

21. 12. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


velice dobra aj vikon


Ján

5. 2. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • Dobrý zvuk
  • NFC/Bluetooth
  • Nemá RDS
  • Spracovanie (materiál) by mohol byť lepší

Za tu cenu celkom obstojne rádio.


Ondrej

4. 2. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • kvalitou výborné rádio
  • za v tom čase vynikajúcu cenu
  • rýchle dodanie rovno domov

Kvalitné rádio s kvalitným zosilňovačom. Bluetooth s NFC a MP3 cez USB v štandardnej kvalite. CD v štandardnej kvalite. Napájanie batériami by už dnes mohlo byť i batériami novšieho typu Li-Ion ... ale dá sa i takto kvalitnými dobíjateľnými batériami typu D ( napr. R20B2A300 )


Zdena

14. 12. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • zatiaľ úplne super
  • oceňujem aj ústretovosť personálu
  • zatiaľ žiadne

skvelý produkt, spĺňa naše očakávania