Philips AZB500 čierny

  • Zľava
  • Doprava zadarmo

Bluetooth: Nie, USB port: Nie, Typ média: CD-R, CD, CD-RW, Výstup pre slúchadlá: Nie, NFC: Nie, DAB: Áno, RDS: Áno, Počet reproduktorov: 2, Kazetový prehrávač: Nie,


Cena 72,90 €

Zľava 9 % z pôvodnej ceny: 79,99 € Zobraziť nápoveď

1,46 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Kompaktný prenosný rádioprehrávač Philips AZB500/12 v čiernom farebnom prevedení vám ponúka možnosť vychutnať si svoje obľúbené playlisty a rozhlasové relácie v pohodlí domova. Je určený na prehrávanie z rôznych diskov ako CD, CD-R alebo CD-RW, ale cez Aux-In vstup môžete pripojiť externé zariadenie a vychutnať si svoju hudobnú zbierku cez systém kvalitných reproduktorov. S určitosťou poteší prítomnosť tuneru FM a digitálneho rádia DAB+/DAB, ktoré zabezpečí čistú kvalitu zvuku bez rušenia. Disponuje stereo zvukovým systémom s dvomi vstavanými reproduktormi, funkciou pre dynamické zvýraznenie basov, funkciou naprogramovaného prehrávania disku CD či praktickou teleskopickou anténou.

Dynamické zvýraznenie basov pre hlboký a vzrušujúci zvuk

Dynamické zvýraznenie basov maximalizuje hudobný zážitok zdôraznením basového obsahu na všetkých nastaveniach hlasitosti – od nízkej po vysokú. Stačí jeden dotyk tlačidla. Budete si môcť užívať konzistentný zvuk aj v prípade, že znížite hlasitosť. 

Nastavenia prehrávania pre osobné potešenie z hudby

Funkcia „náhodne/opakovať“ vás zbaví nudy pri počúvaní hudby prehrávanej v rovnakom poradí. Po načítaní obľúbených skladieb do prehrávača stačí, ak si vyberiete jeden z režimov – „Náhodne“ alebo „Opakovať“ a melódie sa budú prehrávať v poradí podľa zvoleného režimu.

Zvukový vstup pre jednoduché prehrávanie hudby z prenosných zariadení

Stačí jednoducho pripojiť a môžete si vychutnať všetku svoju hudbu z prenosných zariadení a počítačov. Po pripojení si môžete priamo vychutnávať celú svoju hudobnú zbierku cez systém špičkových reproduktorov. 

DAB+, DAB a FM pre úplný zážitok

Digitálne rádio s DAB+/DAB (digitálne vysielanie zvuku) prevyšuje analógové FM vysielanie a je spôsobom rozhlasového vysielania cez sieť pozemných vysielačov. Poslucháčom poskytuje viac možností a informácií v čistej kvalite zvuku bez rušenia. S digitálnymi stanicami DAB+ alebo DAB si nemusíte pamätať frekvencie a predvoľby sa ladia podľa názvu stanice. 

Prehráva CD, CD-R a CD-RW disky

Tento audio systém vám umožní počúvať hudbu z diskov CD, CD-R a CD-RW. CD-RW (kompatibilný s prepisovateľnými diskami CD) znamená, že váš audio systém dokáže prehrávať nahrávateľné disky CD (CD-R) aj prepisovateľné disky CD (CD-RW). 

20 naprogramovaných skladieb z disku CD

Funkcia naprogramovaného prehrávania disku CD vám umožní vychutnať si vaše obľúbené skladby v požadovanom poradí. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Bluetooth Nie
USB port Nie
Typ média CD-R, CD, CD-RW
Výstup pre slúchadlá Nie
NFC Nie
DAB Áno
RDS Áno
Počet reproduktorov 2
Kazetový prehrávač Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Philips AZB500 čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené