Philips BHD290/00 DryCare Advanced

45 dní záruka vrátenia peňazí po registrácii

Cena:
34,90 €

Pôvodná cena 64,90 €
Späť na NAY Extra kartu 0,70 €

Odporúčame tieto služby

Okamžitá výmena

Na vybavenie záručnej reklamácie nečakajte 30 dní. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Sušič vlasov Philips BHD290/00 DryCare Advanced spĺňa aj náročnejšie požiadavky. Skvelý výkon 2300 W v kombinácii s výberom zo 6 odlišných nastavení urýchľuje a zjednodušuje úpravu a tvarovanie vášho účesu, a zároveň sa dokonalo prispôsobí vašim potrebám. Funkcia ThermoProtect poskytuje optimálnu teplotu na sušenie vlasov a zvýšenú ochranu pred ich prehrievaním. Sušič je vybavený ultra štíhlym tvarovacím nástavcom, ktorý koncentruje prúd vzduchu cez 11 mm hubicu pre presné tvarovanie účesu. Jedinečný asymetrický dizajn objemového difuzéra chráni zdravie vlasov, vytvára výraznejší objem a redukuje strapatenie. Pre dokonalé zafixovanie účesu ponúka sušič tlačidlo CoolShot - intenzívny prúd studeného vzduchu.

Zobraziť celý popis

  • Akcia
  • Zľava 46 %
Popis produktu

Philips BHD290/00 DryCare Advanced

  • 4 x viac iónov pre dokonalý lesk
  • Objemový difuzér 
  • 11 mm tvarovacia hubica 
  • ThermoProtect
  • Príkon: 2300 W

Profesionálny výkon 

Fén Philips BHD290/00 DryCare Advanced sa s výkonom 2300 W radí k profesionálnym sušičom vlasov. Kombinácia výkonu a rýchlosti urýchľuje a zjednodušuje úpravu a tvarovanie vášho účesu. 

Ženský dizajn 

Sušič vlasov DryCare Advanced sa vyznačuje moderným a sofistikovaným prístupom k dizajnu. Jemné a plynulé obrysy a predĺžené tvary nenápadne evokujú ženskosť, zatiaľ čo jemné detaily a vysoko kvalitné materiály a povrchová úprava sú predzvesťou špičkového výkonu zariadenia. 

Lesklé a hladké vlasy

Doprajte vlasom výnimočný vzhľad pomocou ionizačnej úpravy. Tento sušič vlasov vytvára až 4-­krát viac záporne nabitých iónov v porovnaní s ostatnými sušičmi vlasov. Výsledkom sú dokonale lesklé a hladké vlasy. 

Optimálna teplota 

Nastavenie ThermoProtect poskytuje optimálnu teplotu na sušenie vlasov a zvýšenú ochranu pred ich prehrievaním. Pomocou rovnako výkonného prúdu vzduchu teraz dosiahnete najlepšie výsledky šetrnejším spôsobom. 

Nastavenie na mieru

Požadovanú rýchlosť a teplotu možno jednoducho nastaviť a dosiahnuť tak dokonalý účes. 6 odlišných nastavení poskytuje úplnú kontrolu pre precízny styling, ako šitý na mieru pre vás. 

Nástavec na precízne tvarovanie účesu

Ultra štíhly tvarovací nástavec koncentruje prúd vzduchu cez 11 mm hubicu pre presné tvarovanie účesu v špecifických oblastiach. Ideálne na doladenie účesu alebo jeho zafixovanie. 

Jedinečný difuzér

Vďaka jedinečnému asymetrickému dizajnu objemového difuzéra, ktorý je prispôsobený tvaru hlavy, je používanie zariadenia intuitívnejšie. Difuzér zároveň rozptyľuje prúdenie vzduchu na väčšie množstvo vlasov, vďaka čomu chráni ich zdravie, vytvára výraznejší objem a redukuje strapatenie. Ak chcete dosiahnuť najlepšie výsledky, podržte ho v blízkosti temena a zátylku a nechajte jemné výstupky difuzéra vytvárať objem, pružnosť a ideálny tvar kučier. 

Keramické prvky vytvárajúce infračervené teplo

Keramický prvok vyžaruje teplo hlboko v infračervenej oblasti, výsledkom čoho je príjemné teplo, ktoré pomôže vysušiť vaše vlasy zvnútra a chráni ich pred nadmerným vysušovaním, bez kompromisov v oblasti rýchlosti alebo účinnosti. 

Intenzívny prúd studeného vzduchu

Nenahraditeľná profesionálna funkcia pre stylery účesov vo forme tlačidla CoolShot poskytuje intenzívny prúd studeného vzduchu. Používa sa po dokončení tvarovania na zafixovanie účesu. 

Praktické vlastnosti

  • Pohodlné používanie vďaka napájacej šnúre s dĺžkou 1,8 m. 
  • Háčik na jednoduché uskladnenie pre pohodlné odkladanie
  • Odnímateľný filter prúdenia vzduchu urýchľuje a zjednodušuje jeho  čistenie

Pripojené súbory

Návod v slovenčine BHD290/00SK (stiahnuť) [*.pdf, 388.48 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Počet rýchlostí: 3
Príkon: 2300 W
Počet teplotných stupňov: 2

Ďalšie vlastnosti

Značka: Philips
Počet rýchlostí: 3
Možnosť zavesenia: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: ružová
Šírka: 31 cm
Hmotnosť: 673 g
Výška: 23 cm
Hĺbka: 11 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: Koncentrátor
Počet nástavcov: 2
Tryskový difúzor: Áno

Konektivita

Dĺžka kábla: 1,8 m

Funkcie

Ionizátor: Áno
Fúkanie studeným vzduchom: Áno
Počet teplotných stupňov: 2

Energetické údaje

Príkon: 2300 W

Ďalšie parametre

Difuzér: Áno
Hrebeňový nadstavec: Áno
Cestovné vrecko: Nie

Ostatné

Kód produktu: BHD290/00

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore