Philips BHD827/00 Prestige SenseIQ

Cena:
299,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 5,98 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Jedinečné vlasy s jedinečnou starostlivosťou získate s fénom Philips BHD827/00 Prestige, ktorý sa pýši technológiou SenseIQ. Vďaka nej digitálny infračervený senzor fénu nepretržite sníma teplotu vašich vlasov a zaisťuje im tak ochranu šitú na mieru. Inteligentný mikroprocesor analyzuje dáta zachytené senzorom a upraví teplotu viac ako 12 000-krát, aby sa zabránilo prehriatiu. Technológia snímania a prispôsobenia chráni vlasy pri vysúšaní a uzamkne až 95% prirodzenej vlhkosti vašich vlasov vnútri, aby boli vždy lesklé a zdravo vyzerajúce. Sušič Prestige umožňuje výber z niekoľkých režimov sušenia: rýchle, jemné, manuálne, štýlové, masáž pokožky hlavy, vlny. Využite špeciálny vibračný nástavec pre masáž hlavy a stimulujte ním prirodzený prísun výživných látok do svojich vlasov. Sušiču nechýba nástavec difúzera pre zväčšenie objemu účesu a ionizačná funkcia pre dosiahnutie hladkého a lesklého výsledku. Príkon: 1800 W.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Philips BHD827/00 Prestige SenseIQ

  • Technológia SenseIQ
  • Sníma teplotu vlasu
  • Inteligentné digitálne programy
  • Ionizačná technológia
  • Príkon 1800 W

Jedinečné vlasy. Jedinečná starostlivosť.

Sušič vlasov Philips DryCare Prestige s technológiou SenseIQ sníma teplotu vlasov a prispôsobuje ju viac ako 12 000 × v priebehu jedného vysúšanie* a priebežne ju upravuje, čím zamedzuje ich presušeniu. Vaše vlasy budú žiariť zdravím.

 

Technológia SenseIQ 

Unikátna technológia SenseIQ sa stará o osobný zážitok z vysúšania vlasov. VNÍMA. Digitálny infračervený senzor sušiča nepretržite sníma teplotu vašich vlasov a zabezpečuje im tak osobnú ochranu. PRISPÔSOBÍ SA. Inteligentný mikroprocesor analyzuje dáta zachytené senzorom a kontinuálne upravuje teplotu, viac ako 12 000-krát počas jedného vysúšania*, aby sa zabránilo presušeniu vlasov. STARÁ SA. Technológia SenseIQ chráni vlasy pri vysúšaní a uzamkne vnútri vlasov až 95%** ich prirodzenej vlhkosti. 

 

Jedinečná starostlivosť

Digitálny infračervený senzor nepretržite sníma teplotu vlasov a zabraňuje tak ich presušeniu. Zatiaľ čo ostatné fény merajú teplotu vzduchu, fén Philips s technológiou SenseIQ meria teplotu vašich vlasov. Senzor je vysoko presný a rozpoznáva aj tú najmenšiu zmenu a umožňuje tak osobnú ochranu vašich vlasov. Doprajte svojim vlasom exkluzívnu starostlivosť, ktorú si zaslúžia. Uzamknite vnútri vlasov až 95%** prirodzenej vlhkosti pri každom vysúšaní, pre zdravím žiariace vlasy plné lesku.

Prispôsobovanie teploty

Inteligentný mikroprocesor je mozgom technológie SenseIQ. Analyzuje a upravuje teplotu prúdenia vzduchu viac ako 12 000-krát počas jedného vysúšania* a poskytuje ten najlepší výkon súčasne so starostlivosťou upravenou na mieru pre vaše vlasy. Technológia SenseIQ zabezpečuje inteligentnú kontrolu teploty, ktorá vaše vlasy ochráni jedinečným spôsobom.

Digitálne programy

Šesť inteligentných digitálnych programov prispôsobí vysúšanie vlasov vašim preferenciám: automaticky vyberú správnu teplotu a výkon prúdenia vzduchu. Vyberajte z možností Rýchle-Jemné-Manuálne-Styling-Vlny-Masáž. Pre rýchle vysúšanie slúži Rýchly režim (Fast), pre osobitnú starostlivosť je určený režim Jemný (Gentle) alebo Manuálne (Manual), kde môžete zvoliť vlastné nastavenie teploty a rýchlosti, vždy z troch dostupných úrovní. Režim Styling (Style), Vlny (Curl) alebo Masáž (Scalp) sa automaticky spustí po pripojení jedného z 3 nástavcov, ktoré sú súčasťou balenia.

Jednoduché ovládanie

Jedinečné digitálne užívateľské rozhranie, ktoré je možné ovládať len palcom. Hlava sušiča je vybavená LED kontrolkou pre jednoduchú navigáciu, zatiaľ čo vysúšate vlasy. A tlačidlo Cool Shot pre záverečnú fixáciu účesu.

Vlny a objem

Difuzér maximalizuje objem a hebkosť vašich vĺn. Režim Vlny (Curl) sa vyberie automaticky, keď k sušiču pripojíte difuzér. Špeciálne tvarovaný difuzér pomáha šíriť prúd vzduchu lokňami vlasov a pridávať objem. Ak chcete dosiahnuť väčší objem, priložte difuzér blízko vlasových korienkov.

Zaslúžená relaxácia

Použite vibračný nástavec pre masáž hlavy a stimulujte ním prirodzený prísun výživných látok do svojich vlasov. Režim Masáž (Scalp) sa vyberie automaticky, keď je pripojený príslušný nástavec. Mäkký vibrujúci nástavec pomáha stimulovať krvný obeh a podporuje prúdenie kyslíka a živín do vlasov. Tieto prirodzené živiny prispievajú k zdraviu vašich vlasov a jemne uvoľňujú pokožku hlavy.

Trojročná záruka


Pokiaľ do 90 dní od nákupu registruje fén Philips DryCare Prestige s technológiou SenseIQ na stránkach MyPhilips, získate automaticky predĺženú trojročnú záruku.

* Vychádza zo 7 minútovej priemernej doby sušenia

** Testované v jemnom režime po 5 minútach vysúšania

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Príkon: 1800 W

Ďalšie vlastnosti

Značka: Philips
Možnosť zavesenia: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: mix farieb
Šírka: 28,8 cm
Hmotnosť: 1774 g
Výška: 27,6 cm
Hĺbka: 9,2 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: objemový nástavec
Počet nástavcov: 3
Tryskový difúzor: Áno

Konektivita

Dĺžka kábla: 2 m

Funkcie

Ionizátor: Áno
Fúkanie studeným vzduchom: Áno

Energetické údaje

Príkon: 1800 W

Ďalšie parametre

Hrebeňový nadstavec: Áno
Cestovné vrecko: Nie
Sklopná rúčka: Nie
Kompaktný dizajn: Áno
Difuzér: Áno

Ostatné

Kód produktu: 884882700300

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore