Philips BRI956/00 Lumea Prestige IPL

Cena:
499,00 €

Pôvodná cena 549,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 9,98 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

IPL epilátor PHILIPS BRI956/00 Lumea Prestige vám prinesie hladkú pokožku až na dlhých 6 mesiacov. Špeciálne nástavce na telo ponúkajú ideálne riešenie pre rýchlu úpravu partií, ako sú napríklad nohy, ruky, podpazušie či časti tváre. Snímač SmartSkin vám odporučí najlepšie nastavenie presne pre vášho odtieňa pokožky. Na šetrné ošetrovanie je možné si vyberať z 5 nastavení intenzity svetelnej energie. Samozrejmosťou je zabudovaný UV filter, ktorý chráni pokožku pred UV žiarením. A teraz len stačí prístroj po každom záblesku jemne a rovnomerne presunúť z miesta na miesto.

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj − 9 %
 • Doprava zadarmo

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

 

Bez rizika a bez bolesti

Philips Lumea funguje veľmi jednoducho: ku korienkom chĺpkov vysiela intenzívne pulzné svetlo (IPL), ktoré chĺpky "uspáva", teda uvádza do pokojovej fázy a spomaľuje ich ďalší rast. Toto IPL svetlo pôsobí len na chĺpky, pokožka tak zostáva po ošetrení "nedotknutá", nie je podráždená a nehrozí vám ani zarastanie chĺpkov. V porovnaní s inými metódami odstraňovania chĺpkov je tiež bezbolestná, maximálne môžete počas samotného ošetrenia pociťovať mierne teplo.

Naozaj dlhodobý efekt

Aby mohla Lumea zachytiť všetky chĺpky vo fáze rastu a uviesť ich do fázy spánku, je potrebné vykonať prvé štyri ošetrenia vždy s rozostupom dvoch týždňov. Už počas týchto prvých ošetrení ale môžete pozorovať výrazné spomalenie rastu chĺpkov, po prvých troch opakovaniach až o 92%*. Po tomto úvodnom procese už môžete vykonávať udržiavacie ošetrenia len raz za štyri až osem týždňov podľa potreby. A keď za sebou budete mať celkom dvanásť ošetrení v rade, môžete sa tešiť až na 6 mesiacov bez chĺpkov **!

Intenzita podľa senzora

Inteligentný senzor SmartSkin pred začiatkom celej procedúry detailne preskúma vašu pokožku a sám odporučí najvhodnejšiu intenzitu ošetrenia v škále od jednej do piatich. Jednoducho ho priložíte k pokožke a stlačíte tlačidlo nastavenia intenzity (ikonka lupy). V prípade, že máte citlivú pokožku, môžete manuálne nastaviť nižšiu intenzitu a postupne pridávať.

Ošetrenie pre všetky časti tela

Pretože sa jednotlivé partie tela líšia silou a hustotou chĺpkov, veľkosťou plochy a krivkami, nájdete v balení Philips Lumea štyri nadstavce tvarované na mieru konkrétnym častiam tela:

 • Nadstavec na telo a nohy

Veľké okienko a zaoblený tvar zabezpečujú, že pohodlne a rýchlo ošetríte všetky väčšie partie. Lýtka zvládnete už za 8,5 minúty.

 • Nadstavec na oblasť slabín

Aby si poradil aj so silnejšími a hustejšími chĺpkami v tejto oblasti, má menšiu veľkosť okienka, špeciálne zakrivenie a extra priehľadný filter. Celé ošetrenie zvládnete za 2 minúty.

 • Nadstavec na podpazušie

Aj keď má rovnakú veľkosť okienka ako nadstavec na oblasť slabín, pri bližšom preskúmaní zistíte, že je inak zakrivený, aby mohol čo najlepšie kopírovať práve tvar podpazušia. Ošetrenie trvá len 1,5 minúty.

 • Nadstavec na tvár

Aby ste zvládli ošetriť aj malé oblasti nad hornou perou, na tvári alebo na brade, potrebujete ploché aplikačné okienko vrátane jedného farebného filtra navyše, aby bolo ošetrenie čo najjemnejšie. Presne to spĺňa tento najmenší nadstavec, s ktorým trvá ošetrenie 1,5 minúty.


Pohodlie a bezpečnosť nadovšetko

Aby ste pri ošetrovaní väčších plôch nemuseli stláčať tlačidlo pred každým impulzom, môžete využiť funkciu "slide & flash", ktorá vám umožní držať tlačidlo stlačené nepretržite. Pretože ale vedci a dermatológovia pri vývoji Lumea mysleli predovšetkým na vašu bezpečnosť, záblesk sa vyšle iba v okamihu, keď je okienko plne priložené k pokožke pod uhlom 90° a svieti kontrolka READY.

Tmavšie chĺpky, svetlejšia pokožka = ideálny výsledok

Lumea najlepšie funguje na chĺpky, ktoré majú dostatok melanínu - teda v rozpätí od čiernej po tmavo blond. Naopak odtieň pokožky je ideálny, ak spadá do škály od veľmi svetlého po tmavo hnedý. Pri veľmi svetlých chĺpkoch (svetle blond, ryšavých alebo šedých), ktoré majú nízky alebo žiadny obsah melanínu, ošetrenie bohužiaľ neprináša také výsledky ako pri tmavších chĺpkoch. 
 

Plán procedúr v aplikácii

Aby ste si nemuseli pamätať, kedy presne máte ošetriť danú partiu, stiahnite si do mobilu aplikáciu Philips Lumea IPL. Aplikácia je dostupná zadarmo, nájdete tu veľa užitočných tipov a môžete si tu tiež jednoducho vytvoriť harmonogram procedúr.

Bezdrôtovo aj s káblom

Chcete potrebné ošetrenie vykonávať na terase? Bez problémov, Philips Lumeu môžete nabiť a používať bezdrôtovo kdekoľvek. Pokojne aj na gauči, pretože na rozdiel od holenia alebo epilácie po tomto type ošetrenia nezostáva žiadny neporiadok. Ak sa však ponáhľate, môžete Lumea použiť aj s káblom.


Žiadne ďalšie výdavky

Aby ste mohli začať s ošetrením, nemusíte dokupovať žiadne náhradné diely, doplnky ani gély. Philips Lumea je plne pripravená na použitie tak, ako ju kúpite, a bude vám tak slúžiť až 20 rokov ***.

Záruka tri roky 

Pokiaľ do 90 dní od zakúpenia zaregistrujete Lumea na stránkach My Philips, dostanete o rok dlhšiu záruku, než je uložené zákonom.

 

* Merané na nohách, po 3 ošetreniach, 27 z 55 žien dosiahlo výsledok 92% alebo viac. Štúdia bola realizovaná spoločnosťou Philips.
** Priemerný výsledok bol až 78% redukcia chĺpkov na nohách, po úplnom ošetrovacom cykle (12 ošetrení) z objektívnych štúdii na 48 ženách v Holandsku a Rakúsku. Štúdia bola realizovaná spoločnosťou Philips.
*** Pri prepočte počtu zábleskov, na ktorej je Philips Lumea konštruovaná, a za predpokladu, že žena ošetrí vždy celé telo. 

Pripojené súbory

Návod v slovenčine BRI956/00SK (stiahnuť) [*.pdf, 4.86 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Počet rýchlostí: 5

Ďalšie vlastnosti

Značka: Philips
Počet rýchlostí: 5

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: ružová
Šírka: 26,5 cm
Hmotnosť: 1738 g
Výška: 19 cm
Hĺbka: 14 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: nástavce, luxusné puzdro, nabíjací kábel

Batérie

Napätie batérie: 240 V

Ostatné

Kód produktu: 884695600300

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore