Philips BTM2560/12

Zobraziť

Zľava 42 %
Doprava zadarmo

Wi-Fi: Nie, RMS výkon: 70 W, NFC: Nie, Typ reproduktora: 2 - pásmový, DAB: Nie, Počet reproduktorov: 2,

  • Sledovať zmeny
  • Do obľúbených
  • Vytlačiť

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Hudobný mikrosystém Philips BTM2560/12 umožňuje prehrávanie hudobných CD, MP3 súborov na CD i na flashdisku, počúvanie rádia FM a dokonca aj bezdrôtový streaming z Vášho prenosného zariadenia vďaka technológii Bluetooth a prepojenie cez AUX vstup. Jeho zvuk ide cez dvojpásmové reproduktory s basreflexom s maximálnym výkonom 70 W. Mikrosystém má zabudované digitálne rádio s 20 predvoľbami, hodiny s časovačom zapnutia i vypnutia a zvukový ekvalizér s predvoľbami. Vo vypnutom i zapnutom stave umožňuje nabíjanie cez USB výstup maximálnym prúdom 2 A.

Prehrávajte obľúbenú hudbu bezdrôtovo cez Philips BTM2560

Bluetooth je technológia bezdrôtovej komunikácie na krátke vzdialenosti (do 10 m), ktorá je spoľahlivá aj energeticky úsporná. Táto technológia umožňuje jednoduché bezdrôtové pripojenie k zariadeniam s technológiou Bluetooth, ako sú smartfóny, tablety či notebooky. Vďaka tomu si cez tento mikrosystém Philips BTM2560 môžete bezdrôtovo vypočuť svoju obľúbenú hudbu, zvuk filmov alebo hier.

Prehrajte MP3-CD, CD aj CD-R/RW

Prehrajte bezproblémovo a s vysokou kvalitou zvuku Audio CD aj napaľované CD-R/RW v CD mechanike. Formát MP3 je revolučná technológia kompresie, pri ktorej sa môžu veľké súbory s digitálnou hudbou zmenšiť bez radikálneho zníženia kvality zvuku. MP3 sa stal bežným formátom kompresie zvuku používaným na webe, ktorý umožňuje rýchly a jednoduchý prenos zvukových súborov. MP3 súbory je možné napáliť na CD a prehrávať v BTM2560.

USB Direct pre jednoduché prehrávanie hudby vo formáte MP3

Vďaka jednoduchej prenosnosti súborov na USB kľúči si môžete vychutnávať pohodlie a zábavu pri dostupnosti väčšieho množstva digitálnej hudby cez vstavané rozhranie USB Direct.

Zvukový vstup na prehrávanie hudby z prenosných zariadení

Pripojenie pomocou zvukového 3,5 mm vstupu umožňuje priame prehrávanie súborov z prenosného prehrávača. Okrem toho, že vám umožní vychutnať si obľúbenú hudbu v špičkovej kvalite na vašom zvukovom systéme, prináša pripojenie aj výnimočne pohodlnú obsluhu, pretože stačí káblom s konektormi JACK 3,5 mm jednoducho pripojiť váš MP3 prehrávač ku zvukovému systému Philips BTM2560/12.

Bass Reflex pre lepšie basy

Systém reproduktorov Bass Reflex poskytuje výkonnejšie a hlbšie basy z kompaktného systému reproduktorov. Odlišuje sa od bežného systému reproduktorov dodatočným kruhovým otvorom, ktorý je akusticky vyladený s reproduktorom, aby optimalizoval výstup zvuku nízkej frekvencie. Výsledkom sú hlbšie basy a menšie skreslenie. Systém funguje prostredníctvom rezonancie zvuku do kruhového basového otvoru a rozširuje prenos spodných frekvenciu zvukov pri malom objeme reproduktorovej skrinky.

Digitálne rádio s predvolenými stanicami

Jednoducho si nalaďte stanicu, ktorú si chcete predvoliť, stlačte a podržte tlačidlo predvoľby a jej frekvencia sa uloží. S predvoľbami rozhlasových staníc získate rýchly prístup k rozhlasovým staniciam bez toho, aby ste museli príslušné frekvencie vždy naladiť manuálne.

Pohotovostný režim Bluetooth pre jednoduché pripojenie

Po prvom pripojení inteligentného zariadenia cez Bluetooth je možné hudobný systém Philips kedykoľvek prebudiť z pohotovostného režimu pomocou funkcie Bluetooth tohto zariadenia. Súčasne sa taktiež aktivuje zdroj Bluetooth, vďaka čomu je spustenie prenosu hudby rýchle a jednoduché.


Rýchle a efektívne nabíjanie cez USB

Konektor USB nie je určený iba na prehrávanie hudby. Inteligentný systém správy napájania USB umožňuje nabíjací prúd až 2 A na rýchle nabíjanie prenosného zariadenia (mobilu, tabletu), keď sa hudobný systém nachádza v pohotovostnom režime.

Digitálne ovládanie 

Digitálne ovládanie zvuku vám ponúka výber prednastavených zvukových režimov pre rôzne hudobné štýly. Každý režim používa technológiu grafickej ekvalizácie, aby automaticky prispôsobil zvukovú rovnováhu a zlepšil najdôležitejšie zvukové frekvencie vo zvolenom zvukovom štýle. Digitálne ovládanie zvuku umožňuje vyťažiť z hudby maximum presným prispôsobením zvukovej rovnováhy tak, aby zodpovedala typu hudby, ktorý práve prehrávate.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Nie
RMS výkon 70 W
NFC Nie
Typ reproduktora 2 - pásmový
DAB Nie
Počet reproduktorov 2

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie Philips BTM2560/12

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Miroslav

30.8.2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • pomer cena / výkon
  • Žiadne

Viera

29.6.2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn
  • výkon
  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon