Philips CA6706/10 vodný filter

Cena:
44,90 €

Späť na NAY Extra kartu 0,90 €

POPIS PRODUKTU

Čistiaca sada PHILIPS CA6706/10 na údržbu kávovarov, umožňuje predchádzať poruchám a súčasne uchovať čistotu a bezproblémovú prevádzku automatického espressa. Pomôže vám dosiahnuť vyšší výkon vášho zariadenia.

Zobraziť celý popis

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Čistejšia voda pre váš prístroj

Vodný filter predlžuje životnosť vášho espresso kávovaru a zaistí, že si budete oveľa dlhšie vychutnávať kávu tej najlepšej chuti. Odstraňovač vodného kameňa Philips Saeco dokonale vyčistí všetky okruhy vody vo vašom espresso kávovare.

Chráni espresso kávovary

Tablety na odstraňovanie kávového oleja odstránia všetky zvyšky kávového oleja a zachovajú účinnú prevádzku kávovaru, takže dosiahnete tie najlepšie výsledky. Odporúčame vykonať údržbu aspoň raz za mesiac.

Chránený proti vodnému kameňu

Tento špeciálny prostriedok na odstraňovanie vodného kameňa chráni zariadenie pred usádzaním vodného kameňa, ktoré znižuje výkon a ovplyvňuje chuť. Je veľmi účinný a jednoducho sa používa. Efektívne odstránenie vodného kameňa dosiahnete odstraňovaním po 250 šálkach alebo podľa potreby, v závislosti od tvrdosti používanej vody.

 
BRITA INTENZA+ 

BRITA INTENZA+ – čerstvo filtrovaná voda pre bohatšiu arómu kávy. Všetko, čo potrebujete pre svoj prístroj Súprava na údržbu Philips je tá najpraktickejšia súprava nástrojov, ktorá dokonale udrží najvyšší výkon vašich espresso kávovarov značky Philips a Saeco. Aby ste zaistili dlhší plynulý chod prístroja, používajte iba spotrebný materiál značky Philips. Pre kávovary značky Philips a Saeco sa odporúča používať výlučne spotrebný materiál značky Philips.

 • Obsahuje: 2 fľaše prostriedku na odstraňovanie vodného kameňa pre espresso kávovary, 2 kazety vodného filtra BRITA INTENZA+, 6 x odstraňovač kávového oleja, mazivo

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Typ filtra: Kávové filtre č. 4

Ďalšie vlastnosti

Značka: Philips

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 10,24 cm
Hmotnosť: 414 g
Výška: 13,2 cm
Hĺbka: 10,24 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: mazivo

Filtrovanie

Typ filtra: Kávové filtre č. 4

Ostatné

Kód produktu: CA6706/10

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore