Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Hore

Popis produktu

Philips FC6404/01 PowerPro Aqua

Nový bezdrôtový (s lítium-iónovým akumulátorom) vysávač PowerPro Aqua 3v1 vhodný pre každodenné vysávanie. Bezvreckový vysávač je vhodný pre všetky podlahy. Nechýba ani stierací systém pre mokré čistenie s odsávaním. Ručný vysávač pre povrchy, ako sú stoličky, pohovky či rohy. 

PowerCyclone technológia

Technológia PowerCyclone 4 oddeľuje nečistoty od vzduchu jedným ťahom a tým maximalizuje prietok vzduchu a výkon. Prináša vynikajúce výsledky pri vysávaní. Technológia PowerCyclone rýchlo nasáva vzduch pomocou priamemu a hladkému nasávaciemu otvoru. Tvarovaný vzduchovod zrýchľuje prúd vzduchu smerom nahor v cyklónovej komore, vďaka čomu sa prach oddelí od vzduchu.

Stieranie podlahy

Týmto vysávačom môžete jednoducho vašu podlahu nielen povysávač ale zároveň stierať. Prepínajte jednoducho medzi mokrým a suchým čistením, pre všetky typy tvrdej podlahy. Nádržku na vodu možno ľahko nasadiť a okamžite prechádzať medzi mokrým a suchým čistením. Pre mokré čistenie nádržku naplňte kohútikovú vodou, prípadne môžete pridať aj čistiaci prostriedok. Vankúšiky z mikrovlákien prirobené naspodku nádržky na vodu zachovajú optimálnu vlhkosť pre dôkladné čistenie.

TriActive Turbo tryska

TriActive Turbo hubica prináša silný výkon na tvrdé podlahy a koberce. Motorizovaná kefa a optimálne prúdenie vzduchu zachytia všetok prach a nečistoty naraz.

Filter sa 3 vrstvami

Umývateľný filter s 3 vrstvami, navrhnutý nemeckou technológiou, je na 90%  účinný, pre zachytávanie veľmi jemných prachových častíc, ako sú mikroorganizmy až 0,3 mikrometrov (veľa baktérií, peľ a alergény ) a robí tak  čistejší vzduch v miestnosti.

Bezkáblový systém vysávania

Bez kábla je možné vysávanie v domácnosti kamkoľvek budete chcieť. Špeciálna 18V Li-Ion-ová batéria umožňuje nepretržité vysávanie  až 40 minút.

Hygienické vysypávanie nečistôt

Iba stlačíte tlačidlo a vysypete nečistoty. Vďaka jednoduchému a rýchlemu vyprázdňovaniu stlačením tlačidla nedochádza ku kontaktu s nečistotami. Nemusíte tak manipulovať s vrecúškami plnými prachu, ktoré môžu u alergikov spôsobiť nepríjemné reakcie.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Odoberateľný ručný vysávač: Áno
Prevádzková doba: 40 min.
Systém napájania: AKU

Ďalšie vlastnosti

Značka: Philips
iSmart: Nie
Objem: 0,6 L
Umývateľný filter: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: tyrkysová
Šírka: 25 cm
Výška: 116 cm
Hĺbka: 18 cm
Hmotnosť: 4,7 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 83 dB

Batérie

Typ batérie: Li-Ion
Doba nabíjania: 5 hod.

Funkcie

Indikátor plného vrecka: Nie
Osvetlenie vysávanej plochy: Nie

Dizajn

Typ podľa nádoby na prach: Bezvreckové
Odoberateľný ručný vysávač: Áno

Energetické údaje

Prevádzková doba: 40 min.
Napätie: 18

Ďalšie parametre

Mokré vysávanie: Áno
Systém napájania: AKU

Ostatné

Kód produktu: FC6404/01

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore