Philips FC6904/01 SpeedPro Max Aqua 3v1


Tyčový vysávač, Vysáva a mopuje naraz, Odoberateľný ručný vysávač, Prevádzková doba: 75 min., Osvetlenie vysávanej plochy, Pre domácnosti so zvieratami, Objem: 0,6 l, Informačný display, Maximálna hlučnosť: 84 dB, Hmotnosť: 2,732 kg. Viac info


Cena 279,99 €

Zľava 15 % z predchádzajúcej ceny: 329,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 5,60 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 28,00 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,9 / 5

33×

95.7% Kvalita
Výborná

88.7% Hodnota za peniaze
Výborná

33 + nakupů

Zobraziť 33 recenzií

Popis produktu

Tyčový vysávač Philips FC6904/01 SpeedPro Max Aqua s funkciou 3 v 1 vysáva a utiera podlahy jedným ťahom. Rýchlo a efektívne vysaje nečistoty z tvrdých podláh až po koberce. Tento praktický pomocník je vždy po ruke a uplatní sa ako mop, vysávač alebo ručný vysávač. Vďaka bezdrôtovej prevádzke vás už nič nebude obmedzovať v pohybe. 360 ° LED hubica zachytáva prach a nečistoty zo všetkých strán pre rýchlejšie a účinnejšie vysávanie a navyše si na to všetko ešte posvieti. Výkonný lítium-iónový akumulátor 25,2 V zaručí až 75 minút prevádzky v režime ECO, 35 minút prevádzky v normálnom režime a 25 minút v Turbo režime.

Philips FC6904/01 SpeedPro Max Aqua

 • 3 v 1: vysávač, mop a ručný vysávač
 • Vysáva a utiera jedným ťahom
 • 360° LED hubica vysáva nečistoty zo všetkých strán pre rýchlejšie upratovanie
 • Až 75 minút výkonného vysávania s 25,2V batériou Li-Ion

 • Prietok vzduchu až 1000 l/min zaisťuje efektívne odstraňovanie nečistôt
 • Vhodné pre majiteľov zvieracích maznáčikov - 360° LED hubica s turbokefkou
 • Mini Turbo kefa vhodná napr. na odstraňovanie psích chlpov z pohovky
 • Nádoba s vodou vystačí až na 60 m²
 • Možno používať nepenivý číry čistiaci prípravok na podlahy

Vysáva a umýva jedným ťahom

Uľahčite si upratovanie domácnosti, vďaka multifunkčnému prístroju Philips SpeedPro Max Aqua so systémom trojitej filtrácie môžete smelo vysávať a vytierať jedným ťahom! Je vhodný na všetky typy podláh a rôzne druhy nečistôt. Využíva jemné vankúšiky z mikrovlákna, ktoré je možné používať opakovane, stačí ich vyprať v ruke alebo v práčke. Súčasťou vysávača je kompaktný kefový nadstavec, ktorý sa hodí na detailné čistenie ťažko prístupných miest. Chlpy domácich maznáčikov ľahko vysajete pomocou výkonnej kefy Mini turbo. Hubica vysávača má 360° satie a zabudované LED svetlá, vďaka ktorým vašej pozornosti neunikne ani tá najmenšia smietka. Do prístroja je možné naliať malé množstvo číreho čistiaceho prostriedku, ale funguje skvele aj v prípade použitia obyčajnej čistej vody.

Vysáva a vytiera jedným ťahom

Vysávajte a utierajte jedným ťahom! Multifunkčný prístroj Philips SpeedPro Max Aqua je navrhnutý tak, aby jediným pohybom podlahu vysal a zároveň postupne vypúšťal vodu a udržiaval vankúšiky z mikrovlákna optimálne vlhké pre dôkladné čistenie všetkých typov tvrdých podláh. Vďaka systému AquaBoost si poradí aj s odolnejšou špinou a vankúšiky môžete bez obáv prať v práčke alebo ručne.

360° LED hubica

Hubica SpeedPro Max má zabudované LED svetlá, ktoré vám umožnia odhaliť aj tie najhoršie prístupné skryté nečistoty. Prach, chumáče vlasov, chlpy domácich maznáčikov ani omrvinky nemajú šancu! 360° satie vysávača navyše zefektívni každý váš pohyb a veľmi skráti čas upratovania.

Multifunkčné zariadenie

Prístroj Philips SpeedPro Max Aqua kombinuje funkcie vysávača, mopu a ručného vysávača na detailné čistenie. Disponuje kompaktným kefovým nadstavcom, ktorý je integrovaný do trubice a umožňuje ľahko vyčistiť ťažko prístupné miesta.

Až 75 minút prevádzky

Plynulú prevádzku vysávača zaisťuje spoľahlivá 25,2V Lítium-iónová batéria. Plné nabitie prístroja vystačí až na 75 minút nepretržitej prevádzky v režime Eco, 35 minút v štandardnom režime a 25 minút v režime Turbo.

Všade rýchlo dosiahne

Bezdrôtový vysávač Philips SpeedPro Max Aqua je mimoriadne flexibilný. Má špeciálne navrhnutú prachovú komoru, ktorá je umiestnená na vrchnej časti prístroja. Vďaka tomu dokáže dokonale priľnúť k podlahe a umožní vám prístup pod nízky nábytok.

Prehľadný displej

Ovládanie vysávača Philips SpeedPro Max Aqua uľahčuje intuitívny digitálny displej. Ten signalizuje potrebu výmeny filtra aj aktuálny stav výkonnej 25,2V Lítium-iónovej batérie.

Bez dotyku nečistôt

Prachová nádoba vysávača je umiestnená v hornej časti prístroja a vyprázdňuje sa veľmi ľahko. Je navrhnutá tak, aby zamedzila vášmu kontaktu s nečistotami. Možno ju ľahko vysypať bez nepríjemných oblakov nečistôt a prachu.

Kefa na zvieracie chlpy

Súčasťou balenia je kompaktná Mini turbo kefa, s ktorou ľahko vysajete chlpy domácich maznáčikov. V okamihu jednoducho vyčistíte koberce, čalúnenie aj kreslá.

Digitálny motor PowerBlade

Vysávač Philips SpeedPro Max Aqua využíva mimoriadne výkonný digitálny motor PowerBlade, ktorý zaisťuje silné prúdenie vzduchu (viac ako 1000 L/min) a vytvára v hubici 360 ° satie. Zaregistrujte sa na stránke Philips.cz do 3 mesiacov od nákupu a využite päťročnú bezplatnú záruku na motor!

Technológia PowerCyclone 8

Vysávač Philips SpeedPro Max Aqua využíva pokročilú bezvreckovú technológiu PowerCyclone 8, ktorá zaisťuje dokonalé oddelenie jemných nečistôt a vzduchu a vďaka ktorej prístroj dokáže udržať skvelý sací výkon po mimoriadne dlhú dobu.

Systém trojitej filtrácie

Inovatívny systém trojitej filtrácie dokáže zachytiť až 98% prachu, baktérií a alergénov* už od veľkosti 2,5 µm. Zachytí aj tie najjemnejšie nečistoty a späť do vzduchu aj smerom k motoru vracia čistý vzduch pre komfortné používanie a dlhodobo silné prúdenie vzduchu.

*Test vykonaný podľa normy EC60312/EN60312.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hmotnosť 2.732 Kg
Objem 0.6 L
Odoberateľný ručný vysávač Áno
Prevádzková doba 75 min.
Osvetlenie vysávanej plochy Áno
Vysáva a mopuje naraz Áno
Automatická detekcia povrchu Nie
Typ tyčového vysávača viacúčelový
Flexibilný ohybný kĺb Nie
HEPA filter Nie
Detekcia znečisteného filtra Nie

Návody a manuály

Hodnotenie

4,9 / 5

33 recenzií Philips FC6904/01 SpeedPro Max Aqua 3v1

95.7% Kvalita
Výborná

88.7% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Miroslava

3. 4. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Dlhá výdrž batérie, ľahké ovládanie
 • -----

Janka

17. 3. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Rychle a efektívne vysávanie
 • Jednoduchá výmena nadstavcov
 • Ľahké čistenie
 • Zatiaľ žiadne

Vysávanie nebolo nikdy jednoduchšie. Odkedy ho máme, vysávame veľmi často, kedže je kedykoľvek pripravený na použitie.


Zuzana

5. 3. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaKatarína

29. 2. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • výborne čistí tvrdé podlahy