Philips Fidelio B95/10 čierny

Soundbar, Farba čierna, 5.1.2 kanálový, Výkon reproduktoru: 808 W, Subwoofer, Bluetooth, Wi-Fi, Kompatibilný s Amazon Alexa, Google Assistant, 2 × HDMI port, 0 × USB port, 1 × optický vstup, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS, DOLBY Atmos, Zvukové formáty: mp3, wav, flac, AAIF, Frekvenčný rozsah: 50 Hz. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Špičkový 5.1.2-kanálový soundbar s bezdrôtovým aktívnym subwooferom Philips Fidelio B95/10 v čiernom prevedení sa vďaka svojmu dizajnu s nízkym profilom a skvelým vlastnostiam stane obľúbeným doplnkom vo vašej obývačke. Tento zvukový panel vás obklopí realistickým priestorovým zvukom s maximálnym výkonom 808 W (410 W RMS) a vy si tak vychutnáte intenzívnu dramatickú atmosféru pri sledovaní obľúbených filmov. Disponuje kompatibilitou s hlasovými asistentmi (Alexa, Google Assistant, Siri) a Play-Fi (pre streamovanie prehrávaných súborov v každej miestnosti), technológiami Dolby Atmos, Dolby Surround, IMAX Enhanced či podporou služby Spotify Connect a Apple AirPlay 2. S určitosťou poteší technológia Bluetooth 4.2 (streamovanie hudby), vstup Aux-In (pre pripojenie externého zariadenia), HDMI eARC výstup či dvojica HDMI vstupov.

Úžasný zvuk pre každú drámu

Tento zvukový panel Fidelio s bezdrôtovým subwooferom prináša novú úroveň detailov do každej scény a zoznamu skladieb. Navyše je jednoduché ho začleniť do nastavenia zvuku pre viac miestností.

Funguje s vašimi obľúbenými hlasovými asistentmi

Požiadajte zariadenia so službou Alexa alebo akýkoľvek reproduktor, ktorý funguje s asistentom Google, o prehratie hudby cez zvukový panel. Uprednostňujete Siri? Tento zvukový panel funguje s Apple AirPlay 2, takže ju môžete požiadať tiež. Zvýraznite alebo stlmte hudbu, preskočte nahrávky - to všetko úplne bez pomoci rúk.

Výkonný zvuk bez námahy

Tento panel sa postará o to, že medzi vami a daným okamihom nič nestojí, či už ide o bezproblémové prepínanie medzi vašimi obľúbenými zdrojmi alebo možnosť pripojiť sa k reproduktorom v iných miestnostiach. Prípadne nízkoprofilový dizajn, ktorý umožňuje jednoduché umiestnenie.

Úžasný zvuk s bohatými hlbokými basmi

Kanály reproduktora 5.1.2 naplnia každú miestnosť bohatým a hlbokým zvukom nahrávok a iskrivými dialógmi. Bezdrôtový subwoofer dodá štýl každej explózii a každému úderu.

Dolby Atmos a Dolby Surround

Zažite Dolby Atmos naplno vďaka reproduktorom vyžarujúcim do výšky. Vaše obľúbené filmy a relácie budú znieť neuveriteľne realisticky so zvukom vznášajúcim sa nad vami aj okolo vás. Ak pozeráte iný obsah ako Atmos, zvukový panel sa prepne na zvuk Dolby Surround.

Technológia IMAX Enhanced

Tento výkonný zvukový panel má certifikát IMAX Enhanced, čo znamená, že dokáže priniesť zážitky zo zvuku, ktoré vás prenesú do úplne iného sveta. 240 W subwoofer vyzerá skvelo a samotný zvukový panel má nízky profil pre jednoduché umiestnenie.

Od zvuku pre viac miestností po priestorový zvuk

Vďaka kompatibilite s Play-Fi bude tento panel hviezdou vášho nastavenia pre viac miestností. Môžete synchronizovať reproduktory kompatibilné s Play-Fi pre zvuk do viacerých miestností alebo dokonca vytvoriť systém s naozaj priestorovým zvukom – to všetko cez aplikáciu Philips Sound alebo Play-Fi.

Ľahko sa pripojte k obľúbeným zdrojom

Spotify Connect vám umožní streamovať signál Spotify cez Wi-Fi. Navyše môžete streamovať zoznamy prehrávaných súborov s vysokým rozlíšením zo svojho smartfónu cez Apple AirPlay alebo Bluetooth. V prípade filmov vám prechod 4K umožní pripojiť zdroje videa 4K HDR bez straty rozlíšenia.

HDMI eARC

Tento zvukový panel je kompatibilný s rozhraním HDMI eARC, vysokorýchlostným pripojením, ktoré vám umožní zažiť plný zážitok pokročilých zvukových formátov, ako sú Dolby Atmos a DTS:X. Zvukový panel má tiež duálne vstupy HDMI.

Pokiaľ sa chcete dozvedieť viac, podrobnosti o domácich kinách a soundbaroch nájdete v našom magazíne.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet HDMI portov 2
Počet kanálov 5.1
Výkon reproduktoru 808 W

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Philips Fidelio B95/10 čierny

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Patrik

9. 3. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Vysoká kvalita
  • Jeden kus som musel reklamovať po roku a pol.

Perfektná kvalita zvuku. Fakt odporúčam.