Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava do 30 kg Komfortná doprava do 30 kg

  Objednávku vám doručíme cez víkend alebo v pracovných dňoch vo večerných hodinách. Zabezpečíme aj odvoz starého spotrebiča.

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Zvážte aj tento produkt

Naparovacia žehlička TEFAL FV9785E0 vhodná do každej domácnosti. Oceníte unikátny patentovaný systém odvápňovania Anti-Calc kolektor, pre dlhotrvajúci vysoký parný výkon. Systém automaticky zachytáva všetky vápenaté usadeniny vo vnútri kolektora, veľmi ľahko sa čistí a chráni tak životnosť žehličky a stále vysoký výstup pary. Vysoko výkonný prístroj disponuje parným rázom až 230 gramov za minútu a systémom variabilnej pary v rozmedzí od 0 do 55 gramov za minútu. Výhodou je tiež priestranná nádržka na vodu s objemom 350 ml. Manipuláciu vám uľahčí ergonomicky tvarovaná rukoväť a 360 ° otočný kĺb prívodnej šnúry. Využiť môžete napríklad praktickú funkciu zvislého naparovania alebo kropenia.

Základné parametre

 • Príkon: 3000 W
 • Vertikálne naparovanie: Áno
 • Automatické vypnutie: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

T-ionic žehliaca plocha - 5 hviezdičková

Vylepšená 5 hviezdičková T-ionicGlide Philips prvotriedna žehliaca plocha. Prináša nový štandard v odolnosti proti poškriabaniu a patentovaná nová vrstva zabezpečí vynikajúce výsledky. Starostlivo navrhnutý tvar a parné kanáliky poskytujú rovnomerné rozloženie pary pre naozaj jednoduché žehlenie aj nepríjemných záhybov.

Parné žehlenie

Žehlička ponúka konštantnú paru 50g /min, ktorá zabezpečí trvalo dokonalé žehlenie. Parný ráz 220 g/min. predstavuje dávku pary, ktorá sa hodí na pokrčené malé partie látok. Nechýba ani funkcia kropenia, ktorá zvlhčuje látku a uľahčuje žehlenie.

Automatický regulátor pary

Vďaka tomu sa už nemusíte starať aké správne množstvo pary použiť pre žehlení. Jednoducho nastavte teplotu a konkrétny tym tkaniny. Regulátor pary automaticky zaistí správne množstvo pary pre každý druh tkaniny.

Špička Triple Precision Tip pre optimálne ovládanie a viditeľnosť

Špička tejto žehličky Philips je presná hneď 3 spôsobmi: úzky hrot, drážka na gombíky a štíhly dizajn hrotu. Špička Triple Precision vám umožní dostať sa aj do tých najproblematickejších oblastí, napríklad okolo gombíkov alebo medzi záhybmi.

Calc Clean

Žehlička je vybavená funkciou Calc Clean - zaistí dlhotrvajúci výkon pary, ktorý sa nebude znižovať ani neustálym používaním. O to sa postará samočistenie, ktoré spotrebič automaticky odvápňuje, vďaka čomu nedochádza k tvorbe vodného kameňa.

Automatické vypnutie

Vďaka vypínacej automatike nemusíte mať po odchode do práce obavy či ste žehličku vypli alebo nie. Ak sa po dobu 8 minút so žehličkou nemanipuluje a je vo zvislej polohe automaticky sa vypne. Po 30 sekundách sa automaticky vypne ak je vo vodorovnej polohe.

Ďalšie výhody

Žehlička zaujme aj svojim dizajnom. Ergonomická rukoväť je navrhnutá na pohodlné a stabilné uchopenie. Extra dlhý kábel s dĺžkou 2m ponúka dostatok slobody pri pohybe. Veľká nádrž na vodu s objemom 300 ml umožňuje žehlenie viac odevov naraz.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Príkon: 2600 W
Vertikálne naparovanie: Nie
Automatické vypnutie: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Philips
Objem vodného zásobníka: 300 ml

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 32,6 cm
Výška: 16 cm
Hĺbka: 14 cm
Hmotnosť: 1,751 Kg

Konektivita

Dĺžka kábla: 2,5 m

Ďalšie parametre

Cestovné: Nie
Samočistiaca: Áno

Energetické údaje

Príkon: 2600 W

Funkcie

Odvápňovací systém: Áno
Variabilný výstup pary: 50 g/min
Systém proti kvapkaniu: Áno
Vertikálne naparovanie: Nie
Kropenie: Áno
Parný náraz: 220 g/min
Automatické vypnutie: Áno
Automat.nastavenie teploty: Nie

Dizajn

Mat.žehl.plochy: keramika

Ostatné

Kód produktu: 889452700400

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore